تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27 دى 1392 03:45 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال وج رایج مملکتو دادم دسته پارسه ببین چه سوالای تحویل من میده با ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال میتونستم تا سوالای ۱۰۰ سال آینده رو بخرم D:
دلمون خوشه دوتا مداد به ما دادن تازه ساندیساشم گرمه

به شما مداد دادن !!!؟؟ آآآیی نامردا حق مارو بالا کشیدن ... به نشونه اعتراض ایندفه برگه سفید تحویل میدم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(26 دى 1392 07:23 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]دلمو به حالش میسوزه. واقعا خیلی درد کشیده و غصه خورده.
طراح سوال آمار پارسه رو میگم
این بنده خدا تو جوونی یه بسته تخم مرغ شش تایی تاریخ انقضا گذشته بهش انداخته بودند ، در حدی این ناراحت بوده از این جریان که هر سال یکی دو بار این سوال رو تو پارسه میده
فکر کنم اگه یه شونه تخم مرغ مجانی بهش بدیم دیگه از سال بعد این سوالو تکرار نکنه

Big GrinBig GrinBig Grinهههههههههههههههههههههههههههههههه
(27 دى 1392 06:36 ب.ظ)خاطره نوشته شده توسط: [ -> ]امروز رسما پشیمون شدم از اینکه آزمون ثبت نام کردم ، به من که هیچ کمکی نکرد ، حداقل هر دفعه سوالای ساختمان و طراحی رو خیلی خوب میزدم ایندفعه اونم افتضاح !! Undecided

آزمون فقط به من استرس وارد کرد منم خیلی پشیمونم که کلا آزمون شرکت کردم
(27 دى 1392 06:26 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]امروز نرفتم آزمون بدم با دوستام رفتیم کوهنوردی خیلی خوش گذشت
اصلا هم عذاب وجدان ندارم
خیلی هم حالم خوبه انرژی گرفتم

خوش حالت مهتابBig Grin جای ما خالی !! اینورا کوه نداریم
(27 دى 1392 06:48 ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1392 06:26 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]امروز نرفتم آزمون بدم با دوستام رفتیم کوهنوردی خیلی خوش گذشت
اصلا هم عذاب وجدان ندارم
خیلی هم حالم خوبه انرژی گرفتم

خوش حالت مهتابBig Grin جای ما خالی !! اینورا کوه نداریم

در عوض دریا دارینSmile
کسی خبر داره تو این آذمون‌ها چی میگذره با درصد 6.66- شدم رتبه 97 توی درس مدیریت تازه سوال 64 هم گزینه 2 و 4 یکی بودن. بالاترین درصد رو زده 0 درصد :|
(27 دى 1392 03:00 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1392 02:13 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1392 01:52 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]پارسههههه افتضاح !!! یکی بیاد درس تحلیل کنه تایید کنه اصابمون بیاد سر جاش

آخه ۴ تا سوال سیستم فقط از حافظه بود شبکم که افتضاح رسما حقیقت خراب کرده بود

اقا ما بهترین رتبمون همون آزمون اولمون بود که نمیدونستیم اصلا کنکور آزمایشی یعنی چی
هی کنکور ازمایشی دادیم روال درس خوندنمونو عوض کردیم بشیم مثل کنکور اززمایشی بدتر از دیروز شدیم
پارسه جز ناامیدی چیزی نداش!!!! اخه یکی بیاد بگه من از فلان سوال شبکش خوشم اومد
آزمون اولش از لایه فیزیکی سوال داده که۳ ساله تو کنکور نمیاد
آزمون دومش کلا خارج از سرفص سوال داد
آزمون سومش از آزمون سوم سوال داد!!!!!!!
از لایه کاربر که امسال اومده کلا تو سرفصلش نیس!!!

حیف پول مفت که ریختیم جلو اینا

ازمون این دفه پارسه مزخرف بود .
بخصوص سوالای شبکه که مثل همیشه حققیقت گند زده بود .
نمیدونم اون سوالا یعنی چی اصلا . من به محض اینکه دیدمشون فقط تونستم واسشون ابراز تاسف کنم .
قبلا از حقیقت خیلی خوشم میومد ولی الان داره حالمو بهم میزنه .

دوست عزیز حقیقت سوالارو طرح نمی کنه آقای رضوانی طراح سوالای شبکه است

رضوانی؟؟؟؟
حالا اینم که باشه . اگه مرد بود و این سوالا رو خودش طرح می کرد دلم نمی سوخت .
(27 دى 1392 06:37 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1392 03:45 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال وج رایج مملکتو دادم دسته پارسه ببین چه سوالای تحویل من میده با ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال میتونستم تا سوالای ۱۰۰ سال آینده رو بخرم D:

به شما مداد دادن !!!؟؟ آآآیی نامردا حق مارو بالا کشیدن ... به نشونه اعتراض ایندفه برگه سفید تحویل میدم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

تازه جا مدادی و تراش و مداد تراشم دادن
(27 دى 1392 06:37 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]

به ما مداد هم ندادن . ساندیس گرم هم ندادن. اصلا چی دادن حیف پول بخدا الکی این ازمونا بین بچه ها مد شده .
(27 دى 1392 07:22 ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]کسی خبر داره تو این آذمون‌ها چی میگذره با درصد ۶/۶۶- شدم رتبه ۹۷ توی درس مدیریت تازه سوال ۶۴ هم گزینه ۲ و ۴ یکی بودن. بالاترین درصد رو زده ۰ درصد :|

آزمون چه موسسه ای؟
(27 دى 1392 07:23 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1392 03:00 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1392 02:13 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1392 01:52 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]

ازمون این دفه پارسه مزخرف بود .
بخصوص سوالای شبکه که مثل همیشه حققیقت گند زده بود .
نمیدونم اون سوالا یعنی چی اصلا . من به محض اینکه دیدمشون فقط تونستم واسشون ابراز تاسف کنم .
قبلا از حقیقت خیلی خوشم میومد ولی الان داره حالمو بهم میزنه .

دوست عزیز حقیقت سوالارو طرح نمی کنه آقای رضوانی طراح سوالای شبکه است

رضوانی؟؟؟؟
حالا اینم که باشه . اگه مرد بود و این سوالا رو خودش طرح می کرد دلم نمی سوخت .
ما قبلا ازشون پرسیده بودیم ، گفتند چون سوال های کنکور هم متاسفانه خارج از استاندارده و . . . خودشون سوال نمیدن که عادت کنیم به جو سوال های این چنینی. البته این برای درس سیستم عامل بود. (احتمالا بهونه بود)
خوب دیگه این آزمون مدرسان توی درصدای اشتباه و سوال غیر استاندارد و جواب اشتباه رکورد شکست. البته ازمون ازمایشی همینه. با جوابایی که خودش داده تو پاسخ نامه، احتمالا تک رقمی میشم. اما با این درصدا زده 190 !
نگران نباشید دوستان این چیزا ناراحتی نداره. آزمون قبل 1، این آزمون 200!!!! اما مطمینا کنکور سراسری 1 ! Wink
پیروزی...

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
مدرسان
میدونی‌ کجاش خنده داره بالاترین درصد مدیریت ۰۰ زده یعنی‌ همه منفی‌ زدن کلا این کارنامه فانه مدرسان این آزمون جامع هارو داره بد خراب می‌کنه
اینا که ازمونه! تست های کنکور ۸۹ رو روی کتاب مدرسان و سنجش که مقایسه میکنم تا اینجا حداقل ۷ الی ۸ تا اختلاف جواب وجود داره!!!Tongue
کسی جواب های تشریحی کنکور ۸۹ (البته جواب های صحیح Big Grin) رو داره؟ توی سایت گشتم نبود!
لینک مرجع