تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20 دى 1392 02:08 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 دى 1392 01:48 ب.ظ)sara_omd نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
یعنی اگه از اول بهمن تست های ٣سال آخرو بخونیم دیره؟!Huh
بله. از الان بخونید.

اونوقت به نظر شما اگه هر روز سوالات یکی دوتا از درساشو بررسی کنیم اشکالی داره؟ یا اینکه حتما باید کل سوالارو بزاریم جلومون و از خودمون آزمون بگیریم؟
آخه اینطوری به نظرم اگه از پس خیلی سوالا به خوبی بر نیایم استرس می گیریم!
من ساختمان مقسمی خوندم اگه بخوام سریع پارسه بخونم توچند روز میشه جمعش کرد؟
بنظرتون چه فصلای سیستم پارسه بخونم که مهمتره؟ظاهرا از بیشتر فصلا اومده
(20 دى 1392 03:32 ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]من ساختمان مقسمی خوندم اگه بخوام سریع پارسه بخونم توچند روز میشه جمعش کرد؟
بنظرتون چه فصلای سیستم پارسه بخونم که مهمتره؟ظاهرا از بیشتر فصلا اومده

فکر نمیکنم مناسب باشه کتاب جدیدی بخونید. به نظر من همون کتابی که خوندید مرور کنید، اگه تستاش تموم شده، تستای کتاب دیگه رو حل کنید یا اگه کتابی که خوندید تستاش کمه یا خوب توضیح نداده از روی اون یکی تست بزنید.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(20 دى 1392 03:00 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]و اما بعد...
اندر احوالات خودم بگم که :
چیزی نیست بگم که اخه ولی میگم ...
بگم که....
بگم که ....
هیچی !! ولش کن اصن.
باز یه دیالوگ میگم از مختارنامه :
هم اکنون مفتخری مختار
به زیارت آن عابد شب زنده دار
محارب با کفار
پرده دار خانه یار
خادم امت هوشیار
خصم یزید نا به کار
نوه ان یار قار
پدر صحابی کبار
خلیفه نو پا و نو مکانو نوافکار
خلیفه الله عبدالله ابن زبیر عوام
که از سوی خاله اش ام المومنین....
حوصله ندارم بقیش رو بنویسم .( اگه غلط املایی داره دیگه ببخشید)
Big Grin
سلام دوستان. اگه کسی پاسخنامه تشریحی کنکور 91 و 92 IT رو داره لطفا بزاره اشتراک.نیاز مبرم دارم.
(20 دى 1392 05:08 ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان. اگه کسی پاسخنامه تشریحی کنکور 91 و 92 IT رو داره لطفا بزاره اشتراک.نیاز مبرم دارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این چند روز همش خونمون بساط عقد و این چیزا بود، خواب نداشتیم حالا شما میگی درس؟
آقاجان هل نکن!! سعی کن همونقدی که خوندی رو حالا تثبیت کنی قرار نیست 100% بزنی، فقط باید متعادل بزنی پس رو چیزایی که خوندی تمرکز کن، اعتراف میکنم تازه هرس آلفا و بتا رو فهمیدم و تستاشو زدم پس همه باهم هیپ هیپ هووووووووووورا

آقا یکی نیست بگه تستای چند سال اخیر آزاد لینکاش کجاس؟؟؟ به درد هوش و پایگاه میخوره پارسال که شبیهش بود، راستی امروز هوش تا آخر جستجوی خصمانه دوره کردم و تستیدم، برم سیستم تا آخر زمانبندی فرآیندها دوره و تست، آقا یکی بگه این مدیریته لعنتی رو چیکار کنمSmile))) معماری اوضا خوبه کاش معماری مدرسان رو زودتر میخریدمSad( 600تست دکتر قدسی رو چیکار کنم؟؟Smile)
بوووو سرده کاپشن نمیخام آقا جااااااان Wink
خدایا به کسایی که چله زمستون و وسط یخبدون عروسی میگیرن بفهمون بهار و تابستون را برا چی خلق کردی حالا نخوریم زمین دست و پامون بشکنه حتما سرما میخوریم ای خدا درجه یکم هس نمیشه پیچوند هیچ جوره !!!!امروز شد نرم افزار و مدیریت فقط و همچنان ادامه دارد...
پاسخ نامه تست خام برای تست زدن تو روزای آخر بدرد میخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من اومدم تو هر رقابتی پیروز بشم
...
...
...

چقد بهشت تر میشه وقتی که منتظر 600 مساله هستی و فردا صبحش خواهرت با 600 مساله بیاد بالا سرت Smile
خدایا شکرت.
سعی میکنم به بهترین شکل بخونمش.

سوالای تخصصی آزمون امروز خیلی سخت بود!!!! ریدینگای زبانم طولانی بود حوصله شونو نداشتم! اما مشترک رو برعکس همیشه خوب زدم.

...
...
...
بچه هایی که امروز ازمون سنجش داشتن، سوالات ازمون جامع دوم سنجش رو میذارین روی سایت؟
پیشاپیش تشکرSmile
از وقتی دارم درس میخونم شبی نبوده که خواب نبینم. کساییم میان خوابم که اصلا بهشون فکر نکردم. فکر کنم ذهنم بیش از حد فعال شده. Big Grin

(20 دى 1392 09:27 ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]بچه هایی که امروز ازمون سنجش داشتن، سوالات ازمون جامع دوم سنجش رو میذارین روی سایت؟
گزاشته میشه نگران نباشید.
(20 دى 1392 03:28 ب.ظ)sara_omd نوشته شده توسط: [ -> ]اونوقت به نظر شما اگه هر روز سوالات یکی دوتا از درساشو بررسی کنیم اشکالی داره؟ یا اینکه حتما باید کل سوالارو بزاریم جلومون و از خودمون آزمون بگیریم؟
آخه اینطوری به نظرم اگه از پس خیلی سوالا به خوبی بر نیایم استرس می گیریم!
فکر خوبیه.
لینک مرجع