تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28 دى 1392 11:04 ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 دى 1392 10:59 ب.ظ)نارین نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچها من امروز هیچی نخوندم در حده انفجار استرس گرفتم یکی یچی بگه من برم درس بخونم چیکار کنم ؟چرا اینجوری شدم من؟ کسی راه درست درمون داره واسه این مشکل پیشنهاد بده ؟اصلا نمیدونم چرا دلمم نمیخواد بخونم

چرا دقت کنننننن پاشو برو بخون.........من به همه اونایی که اینومیگن میگم تا شروع نکنی ادامه نمیاد.........بشین و با مرور درسی شروع کن که بهش علاقه داری.......

همین شروع کردنه سخته
(28 دى 1392 11:06 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 دى 1392 10:48 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]۱۷ روز دیگر تا انفجار مغز Big Grin
۱۸ روز واسه اینکه تمام تلاش خودمونو بکنیم

روزه 18ام سر جلسه میترکه Big Grin
میگم بچه ها شما این چند روزه چجوری درس میخونین؟
یکی کمک کنه
من سردرگم شدم.
(28 دى 1392 11:24 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 دى 1392 11:06 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 دى 1392 10:48 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]۱۷ روز دیگر تا انفجار مغز Big Grin
۱۸ روز واسه اینکه تمام تلاش خودمونو بکنیم

روزه ۱۸ام سر جلسه میترکه Big Grin

18 روز تا اینکه یه ملتی دلشون شاد شه و به ما بخندن من خودم هم دلم شاد شه (بلاخره زیاد بخندن ما هم خندمون میگیره دیگه)
(28 دى 1392 11:57 ب.ظ)calm boy نوشته شده توسط: [ -> ]میگم بچه ها شما این چند روزه چجوری درس میخونین؟
یکی کمک کنه
من سردرگم شدم.

من یکی که اصلا نمیخونم
سلام
دوستان میشه یه راهنمایی برا این سوال شبکه بکنید؟! ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(28 دى 1392 11:17 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]من استرسی شدم دوباره نمیدونم چرا نمیتونم نرمال باشم؟؟؟؟
Huh Huh Huh Huh

دنیا چقدر عجیبها فاصله بین شنگولی تا استرس فقط چند ساعته !!!!Big GrinBig GrinBig Grin
این روزا اوضاع نگران کننده ای داریم... اما میگذره ...
بچه ها یکی کمک کنهSad
این چند روز چه درسایی رو میخونید؟
چجوری درس میخونید؟

(29 دى 1392 12:16 ق.ظ)نارین نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 دى 1392 11:57 ب.ظ)calm boy نوشته شده توسط: [ -> ]میگم بچه ها شما این چند روزه چجوری درس میخونین؟
یکی کمک کنه
من سردرگم شدم.

من یکی که اصلا نمیخونم

آخه میگن اصلش همین چند روزهHuh
یکی کمک کنه
من سردرگم شدم.

من که به سختی میخونم Big Grin
دوره کن فقط
این روزها عجیب حالم گرفته است . هر کی ازم میپرسه چته فقط میتونم بگم که نمیدونم . و واقعا هم نمیدونم فقط میدونم که حالم خوش نیست .
دوستان رقیب خوش حال باشن . و تاراحت باشن چون که اگرم خدا لطف کنه و حالم خوب بشه میخام این چند روز باقیمونده رو بد درس بخونم .
به امید دیدن همه مانشتی های عزیز در دانشگاه صنعتی شریف .
لامصب ادم با اسمش هم حال میکنه . شریییییییییف !!!
شب دوستان بخیر .
این کارنامه ما رو هم که هنوز نداده این پارسه در پیت!
برنامه من از فردا . شاید بدردتون بخوره . اگر هم کسی مشکلی تو برنامه من میبینه حتما بهم بگه تا یه موقع بیراهه نرم

29 دی : نیم آزمون کنکور 88 (نیم آزمون چون اکثر سوالاشو قبلا تو تستها زدم ، و احتمالا سریع جمع و جور بشه)
عصرش تحلیل ازمون و بررسی نقاط ضعف و نوشتن نقاط ضعف در یه لیست برای اینکه روزهای آخر روی این نقاط ضعف که تو کنکور سراسری هم سوال داشته بیشتر کار کنم

30 دی : نیم آزمون کنکور 89

1 بهمن : نیم آزمون کنکور 90

2بهمن : آزمون کنکور 91 کلا تا حالا سوال 91 نزدم گذاشتم واسه این موقع که یه آزمون حسابی از خودم بگیرم
عصرش تحلیل و بررسی
3 بهمن: بازهم تحلیل و بررسی کنکور 91 و خوندن و مرور و یه خرده هم تمرین واسه مطالبی که تو این کنکور بوده و من تسلط نداشتم و یا بلد نبودم

4 بهمن: آزمون جامع مدرسان (خودم پارسه هستم ولی جمعه رو گذاشتم واسه آزمون مدرسان و یا حتی سنجش)
عصرش بررسی آزمون
5 بهمن : صبحش بازم بررسی آزمون دیروز و عصرش هنوز برنامه خاصی ندارم شاید یه استراحت نصف روزه به خودم بدم

6 بهمن : آزمون کنکور 92
7 بهمن: بازم تحلیل و بررسی و مرور و .... آزمون دیروز

8 بهمن: آزمون 100 دوم پارسه سال گذشته
9 بهمن: آزمون 100 آخر مدرسان سال گذشته یا سنجش امسال

10 بهمن: مرور آزمون های قبلی پارسه و نکاتی که از آزمونهای قبلی نوشتم و توشون مشکل داشتم
11 بهمن: آزمون جامع دوم پارسه
12 بهمن: بررسی آزمون دیروز

بقیه شو هم احتمالا برم روی اون لیست نقاط ضعفی که داشتم کار کنم و تست های قسمت های مهم و پرتکرار کنکور را بیشتر کار کنم . البته تا 18 بهمن احتمالا آزمون آخر مدرسان و جامع سوم سنجش را هم واسه خودم آزمون بدم

نقدی ، پیشنهادی هست بگید ، چون منم طالب یه برنامه دست و حسابی هستم
برنامتون به نظرمن عالیه ،حتما یه رتبه خوب میارین.
به به سلام دوستان

بچه ها میگم میشه لطفا در حل این سوال بنده را یاری رسانید. مدار الکتریکیه نکته داره!!!! نکتشو هم نمیدرکم!!!!!

هرکی کمکم کنه ایشالا که به هرچی میخواد برسهBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید
صبح بخیر مانشت ...بعد از هوش مصنوعی عاشق گویندگی در رادیو هستم .Big GrinBig GrinBig Grin
(29 دى 1392 08:46 ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]صبح بخیر مانشت ...بعد از هوش مصنوعی عاشق گویندگی در رادیو هستم .Big GrinBig GrinBig Grin
چون ارتباط تنگاتنگی بین این دو تا هست میتونی در صورت عدم موفقیت در یکی ، اون یکی رو پیش بگیری
لینک مرجع