تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها یه نگاهی به این سوال میندازین؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون
امروز رو به عنوان بهترین روز مطالعاتیم ثبت میکنم هر ساله در این روز کلی کتاب میخونم!!! مهندسی و پایگاه ترکید!!

(15 دى 1392 09:21 ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط: [ -> ]من که کلا نمیدونم ماجرای تن تن چی هست ولی چقد خوب گفتن.
تن تن کلی کامیک بوک داره که واقعاعالین حیفم اومد لینکشو نزارم!
دانلود تمامی قسمت های کتاب کمیک ماجراهای تن تن و میلو فارسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(15 دى 1392 06:14 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستای خوبم خوب و با انرژی درس بخونید من که انقد بابام انرژی منفی میده حد نداره اما سعی میکنم کمتر به حرفاش گوش بدم و درس بخونم هر چی نامزدم انرژی مثبت میده بابام خنثی میکنه نمیدونم چی میخواد از این همه منفی بافی!اشکال نداره من تلاشما میکنم خدام کنارمه همین بسه

منم بابام انرژی منفی میداد گفتم تا بعد کنکور بدرود!!! یه کنکوری هیچی مهمتر از خودش نیس!!!
امروز اصلا روز خوبی واسم نبود. یهویی ده تا اتفاق تو این روز برام افتاد که فهمیدم این چهار ماه که درس خوندم صرفا فقط خوندم و هیچی نفهمیدم. یه حس خنگی عجیبی بهم دست داده . یه حسی که بهم میگه تو هیچی نیستی. یه حس عقب موندگی ذهنی Confused

ناامید نیستم ، دلسرد و بی انگیزه هم نیستم . هنوزم دوست دارم رتبه خوب بیارم و برم شریف ولی امروز به این نتیجه رسیدم من عرضشو ندارم. یا بقول گفتنی مال این حرفا نیستم. امروز فهمیدم خیلی داغونم از لحاظ درسی و درک مطلب و تمرکز و ...

تصمیم گرفتم از فردا دیگه کلا با همه چی قهر کنم و فقط بچسبم به درس. یک ماه تست و آزمون مطلق. یک ماه فقط تلاش کنم واسه اینکه لیاقت پیدا کنم برای چیزهایی که میخوام بهش برسم. دیگه شاید مانشت هم نیام. حس بدی دارم. فکر کنم دیگه برباد رفتم Sad

خدایا توکل به تو
پس از دو روز استراحت . . . میرم که با رویکردی! جدیـــــد به مبارزه برخیزم!

هنوز یکماه فرصت هست! Wink

چقد خوبه که میدونیم تا کی فرصت هس و کی امتحان!
مث امتحانای الهی نیس که نمیدونیم کی وقت تموم میشه و موقع سوال جواب میشهHuh
حالا که زمان امتحانو میدونیم باید خووووووووووووووب خودمونو آماده کنیم Sleepy
(16 دى 1392 12:24 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز اصلا روز خوبی واسم نبود. یهویی ده تا اتفاق تو این روز برام افتاد که فهمیدم این چهار ماه که درس خوندم صرفا فقط خوندم و هیچی نفهمیدم. یه حس خنگی عجیبی بهم دست داده . یه حسی که بهم میگه تو هیچی نیستی. یه حس عقب موندگی ذهنی Confused

ناامید نیستم ، دلسرد و بی انگیزه هم نیستم . هنوزم دوست دارم رتبه خوب بیارم و برم شریف ولی امروز به این نتیجه رسیدم من عرضشو ندارم. یا بقول گفتنی مال این حرفا نیستم. امروز فهمیدم خیلی داغونم از لحاظ درسی و درک مطلب و تمرکز و ...

تصمیم گرفتم از فردا دیگه کلا با همه چی قهر کنم و فقط بچسبم به درس. یک ماه تست و آزمون مطلق. یک ماه فقط تلاش کنم واسه اینکه لیاقت پیدا کنم برای چیزهایی که میخوام بهش برسم. دیگه شاید مانشت هم نیام. حس بدی دارم. فکر کنم دیگه برباد رفتم Sad

از رتبه برترامون بعیده این حرفا :ی

امروز اصلا درس نخوندم. یعنی درس کنکوری نخوندما. وگرنه امتحان کارآفرینی داشتم صبح ساعت 10 شروع کردم تا 12 به صورت کاملا فشرده، 300 صفحه ی کتابو خوندم! و اتفاقا خوب هم دادم امتحانمو. راسته که میگن شب امتحان آدم یه نیروی فوق العاده میگیره. البته واسه من دیگه به روز امتحان کشیده شده :ی

یه کم فرآیند کنکور ملال آور شده ولی فکر اینکه دیگه چیزی نمونده، به آدم انرژی میده. یه کم سطح توقعات رو منطقی تر کردن، یه کم به هدفمون از کنکور فکر کردن، اینکه کنکور تنها راه موفقیت نیست، کنکور آخر دنیا نیست، اینکه اگه خدایی نکرده یه جای خوب هم قبول نشدم، میتونم یه کار خوب پیدا کنم. حرفه ای بشم. که اگه حرفه ای شدن توی کار بهتر از قبولی کنکور نباشه، کمتر هم نیست! اینا همه اش به من انرژی میده. باعث میشه استرس نداشته باشم و با خیال خیلی راحت درس بخونم.

خیلی انگیزه دارم. راضی ام از خودم. هرچی هم شد شد... ولی تلاشمو میکنم. و ضمنا اینکه من شاید بهترین نباشم، اما یکی از بهترینام Smile
(15 دى 1392 05:10 ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]بی زحمت اگه لینکی از سوالات کنکور آی تی ۹۰،۹۱ و ۹۲ به همراه پاسخنامه تشریحی دارید برام بذارید

پیشاپیش سپاس

ممنون که نذاشتید:دی
منو بخاطر این لینک از پای درس کندید اومدم پای نت
آخه این چه وضعشه ؟ راضی نیستم از عملکردتون :پی
میگما این درخت قرمز سیاه چی میگه وسط ساختمان داده ؟ اصلا جز مباحث کنکور هست ؟؟
سر درد ...خستگی... نامیدی ... استرس .. چیزاییه که تو این چند ماه بدست آوردم ... اصلا از اوضاع راضی نیستم راستش یادم نمیاد روزیو که راضی بوده باشم ... حس میکنم همه حساب کتابام غلط از آب در اومد اما همه اینا باد هواس یه روز مهمه و یه روز تکلیف همه چیزو روشن میکنه ...نمیشه دست رو دست گذاشت تا اون روز ...
اصلا آدمی نیستم که کوتاه بیام با هرچیزی که دورو برم هس میرم سمت اون روزز ...
اصلا ... ولش کن ....به قول سهراب... آخرین دانه کبریتم را میکشم در این باد ... هرچه بادا باد...
از جمعه همه چیز داشت طبق برنامه پیش میرفت تا ساعت 3امروز که از سالن مطالعه اومدم گفتم 1ساعت میخوابم و دوباره میرم یهو
4ساعت خوابیدم...اعصابم خراب شد از 3تا الان هیچی نخوندم دیگهSad
آه ه ه ه ه ه...
(15 دى 1392 10:14 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]آفرین سحر و نازنین عزیزم
ولا نازارت دوتا تو

مگه سحرخانومم از خودمونه؟Smile
عزیزان دلم چرا شما گیج میزنید؟ مگه آمار نمیخونید؟ الان ما یه نمونه از کل جامعه کنکوری ها هستیم وقتی میبینیم اون کسی که (من) از تابستون خونده با اونی که آزمونا رتبش خوب شده، با اونی که هیچ نخونده تقریبا رسیدن به یه نقطه، اونم نا امیدی احساسی که هیچ بلد نیستیم و ...، پس الان همه تقریبا ریست شدن و این وسط کسی برنده هست که خودشو سریع لود کنه حالا یکی زودتر و دیگری دیرتر پس برنده اونی هست که سریع از این نا امیدی ها خودش رو رها کنه!

یا حق.

(16 دى 1392 01:23 ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]از جمعه همه چیز داشت طبق برنامه پیش میرفت تا ساعت ۳امروز که از سالن مطالعه اومدم گفتم ۱ساعت میخوابم و دوباره میرم یهو
۴ساعت خوابیدم
من امروز یه دو سه ساعتی توی الاف شدم الکی اونم این که کلید یادم رفت با خودم ببرم رفتم بیرون وقتی برگشتم یه 3 ساعتی الاف بودم، خونواده هم رفتن یزد، از دیوار زدم بالا شیشه راه پله رو شکستم با هزار جیمز باند بازی خودمو رسوندم توی خونه، رفتم چسب شیشه خریدم گند کاری رو پاک کردم، غذا گرم کردم و..... مفید 5 ساعتم درس خوندم، حالا شما خوابیدی که 100 درصد از این کارای من مفید تر بوده است.
مهندسی نرم افزار ویرایش 7 تر جمه جعفر نژاد تموم شد تو 3وز تازه کتابشا نداشتم pdfخوندم با لپ تاپ کور شدم اما می ارزید من عمرا کوتاه بیام استرس و ... را بریزید دور انقد زحمت نکشیدیم که به ثمر رسیدنشا نبینیم تا تهش بمونید پشیمون نمیشیدHeart
برنامه روزانه من :
مانشت
مطالعه
مطالعه
مانشت
مطالعه
مطالعه
مانشت
مطالعه
مانشت
خواب
موج ناامیدی فراگرفته اینجارو! چه خبره؟؟؟؟؟؟!!!!!!

بیخیال بابا، 1 کنکور ناقابل هستا، هرچند واسه بعضیا خیییلی قابل داره، اما همه ی زندگی نیس که، 1 مدت کوتاهه تموم میشه میره.

با خودتون مهربون باشین، در هر شرایطی روحیه (عالی هم نشد) خوب داشته باشین. این 1 بخش خییلی خیلی کوچیک از زندگیه، تا زنده هستین شاد باشین و از لحظه لحظه ش لذت ببرین، چه با درس و چه بی درس...

همییییشه، همیییشه و همییییشه 1 راه نه، هزااااار راه وجود داره واسه رسیدن به خوشبختی . راه قشنگی رو هممون انتخاب کردیم، سعی کنیم به بهترین شکل تا تهش بریم. ایشالا (لبخند)

(16 دى 1392 02:07 ق.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه روزانه من :
مانشت
مطالعه
مطالعه
مانشت
مطالعه
مطالعه
مانشت
مطالعه
مانشت
خواب

Big Grin

با hit rate پنجاه درصد میشه کهExclamation
گمون نکنم مناسب باشه Confused
(15 دى 1392 05:10 ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]حوصله م نیست سرچ بزنم ، یعنی زدما اما خستگیم نذاشت به نتیجه ای برسم

بی زحمت اگه لینکی از سوالات کنکور آی تی ۹۰،۹۱ و ۹۲ به همراه پاسخنامه تشریحی دارید برام بذارید

پیشاپیش سپاس

برو به این آدرس
[ محمد بیباک ]
سر در گمم
شک دارم درکم کنن
چون از جنس پاییزم
مشکلات روی پاهام مثل واریسن
مثل کنه
گاهی زیادیا کمه
حالمم خوراک قدمای یه نفره
مثل پاریسم و دوباره من از دیشب بیدارم
منم مث ِ توئم
بی شک بیمارم
با این فرق
که
من اون بیمارم که تنها دکترش خودشه
از این بیزارم هرکی
میخواد کنترلش کنه هی
اندیشه نمیمیره و تا فسفر تو مخشه
و مفت خور دورشه و جمجمه پر شعر
من پیله میشم این کلمات و کار نوتر
بعد خیره سی شب رو ضربات جالب و کرکننده
چیره میشه به وضع و حاله خودم
پس مینویسم کاغذ و پاره کنن
من یه دل که پر ترکش یه اسم که بولدتر میشه
مشکلاتی که روز به روز بزرگتر میشه
یه دوش آب گرم
یکم بکن نور و گرم
یه چای تازه دم
که حاضرن و لازمن و
تا نباشه فاز بد
اخمات خنده بشن
بگو به درک که مشکلات حل نمیشه
مثل من باش
تا رقبا
ترک خرده شن
حرف کم بزن
عمل کن یکم

اینم لینکش

این اهنگو نشون دادم تا منتظر انرژی از دیگران نباشین..

خودتون ب خودتون انرژی بدین...یا حق
لینک مرجع