تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سخت بخونید!
Study Hard! As hard as you can
Smile
(14 دى 1392 10:16 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]درســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس میخونم آییییییییییییییییــــــــــــــــــــــــــــــی درس میخونم هیچکی نمــــــــــــــــــــیتونه مثله ما درس بخونه!
درس میخونومُ مشق مینیویســــــــــوم

(14 دى 1392 09:57 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]خب میشه به من بگید که در این زمان باقیمانده شبکه رو چجوری بخونم؟! Confused
والا من رشتم ای تی نیست، شبکه هم یه بار افتادم، البته پروژه ندادم و همچنین سر جلسه سفید تحویل دادم رفتم! ولی توی دانشگاه ما از کتاب Top Down Approach درس میدن، اسلایداش رو نگاه بندازین فکر کنم بد نباشه مخصوصا IP رو !
نقل قول: جزوه طرح ۹۰ درصد پارسه رو دانلود کن خیلی خوبه.

این نسخه ای که تو اینترنت پیدا کردم قدیمیه .. نسخه جدیدش رو اگه کسی داره ممنون میشم لینک بدید خیلی نیاز دارم بهش !
فعلا که جو سنگین شده و نبرد من شده 3 به 1 من یطرف شبکه کراس و مهندسی نرم افزار و مدیریت یه طرف روشونا کم میکنم فعلا که مهندسی نرم افزار را دارم خفه میکنم اون دو تا رو نیمکت نشتن با آمادگی 100 درصد اما من تا تهش میرمHeart
شبکه شبکه و باز هم هیچ درسی مثه شبکه نیست ک توش اینقد بی استعداد باشم
دوستانی از من سوال پرسیده بودند که در دوران جمع بندی چه کنیم و چطوردرس بخوانیم. من توصیه هایی در این تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
گذاشتم. مننتها خواستم قبل خواندن انی توصیه ها به این نکته توجه داشته باشید که اگر الان روشی دارید انجام میدهید و از عملکرد و بازدهی ان راضی هستند روشتان را عوض نکنید. این تاپیک بیشتر برای اونهایی گذاشته شده که کمی سردرگم هستند و نمیدونند چه باید بکنند. تا جایی هم که امکان داره روش را برای خودتان ساده کنید. نیاز نیست خیلی بهش پیچیده نگاه کنید.
موفق و موید باشید.
امروز به خوبی و خوشی و سلامتی امتحان سیستم های چند رسانه ای دفترش بسته شد. مثل مرد بشینم کنکور بخونم

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
حوصله م نیست سرچ بزنم ، یعنی زدما اما خستگیم نذاشت به نتیجه ای برسم

بی زحمت اگه لینکی از سوالات کنکور آی تی 90،91 و 92 به همراه پاسخنامه تشریحی دارید برام بذارید

پیشاپیش سپاس
شرکت کننده های آی تی موسسه های دیگه بخصوص پارسه چند نفرند؟ میشه یکی از بچه های پارسه سوالای آزمون جامع شونو آپلو کنه؟
من خودم ماهان میرم نزدیک به 1000 نفر شرکت کننده داشت 500 نفر حاضر بودن با درصد های چرتم سوم شدم!
دوستای خوبم خوب و با انرژی درس بخونید من که انقد بابام انرژی منفی میده حد نداره اما سعی میکنم کمتر به حرفاش گوش بدم و درس بخونم هر چی نامزدم انرژی مثبت میده بابام خنثی میکنه نمیدونم چی میخواد از این همه منفی بافی!اشکال نداره من تلاشما میکنم خدام کنارمه همین بسه

یه سطل اب یخ میخوام بزارم پیشم سرما هر یساعت بکنم تو آب خنک شه مغزم میترسم آخر مغزم نیم سوز شه انقد پردازش میکنهBig Grin
یعنی وقتی آقا امیر سر میزنه به تاپیک,انرژی میگیرم دلم میخواد هی بخونم
از امروز شروع کردم سخت بخونم باقیش سپردم دست خدا
تا هرجا برسم خوب میخونم به نتیجه هم دیگه فکر نمیکنم
التماس دعا
تو پرانتز ممنون از دوستانی که تو روزهای سخت امید دادن
سلام سلام
شاید این روزا این دیالوگ انیمیشن ماجراهای تن تن بهتون روحیه بده:

تن‌تن: یه خبر خوب دارم، یه خبر بد.
هادوک: خبر بد چیه؟
تن‌تن: فقط یه گلوله داریم.
هادوک: و خبر خوب؟
تن‌تن: هنوز یه گلوله داریم!

پیروز باشیدBig Grin
(15 دى 1392 08:23 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام سلام

پیروز باشیدBig Grin

چقدر فرقه بین فقط یه ماه مونده و هنوز یه ماه وقت داریم! واقعا مرسی از شما Blush
من که کلا نمیدونم ماجرای تن تن چی هست ولی چقد خوب گفتن.
البته اون دوستمون هم که راجع به زمان کنکور گفتن عالی بود.
مرسی بچه ها! .... من باید بگم تا هفته ی دیگه چیزی نمونده چون ترم جدید که شروع بشه باز نمیشه درس خوند.
همه ی همه موفق باشید.
(15 دى 1392 08:42 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 دى 1392 08:23 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام سلام

پیروز باشیدBig Grin

چقدر فرقه بین فقط یه ماه مونده و هنوز یه ماه وقت داریم! واقعا مرسی از شما Blush
آفرین سحر و نازنین عزیزم