تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اولین روز آخرین ماه !

حس خوبی ندارم ....
من نمیدونم این اخراش چرا انقدر زود میگذره یواش تر برو جان عزیزت
بچه ها تستای سال اخیر رو از روی چه کتابی باید بزنیم ؟ همچین کتابی هست که مجموعه اشو داشته باشه ؟
تو خورشید رو قسم دادی
فقط با عشق روشن بشه
یکاری با زمین کردی
که اینجا جای موندن شه
جای موندن شه ..
.
.
یه صبح دیگه عاشق شو
...
(01 بهمن 1392 10:28 ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط: [ -> ]اولین روز آخرین ماه !

حس خوبی ندارم ....

انرژی منفی نده دوست عزیز تلاشتون قابل ستایشه بعداً متوجه تلاشاتون میشید. سعی کنید کم نیارید یه پانزده روزم تلاش کنید خدا تلاشاتونو بی نتیجه نمیذاره مطمئنم.
(01 بهمن 1392 06:25 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]اینقدر گفتین تست , رفتم کتاب ۶۰۰ تست قدسی ۶۰ تای اولیش رو زدم , ۲ ساعت طول کشید , درصد گرفتم ۸۷ شد
تستاش دو حالت داره یا تو ثانیه اول میزنیش، یا اصلا هیچ وقت به ذهنت نمیرسه اون راه حل.
(01 بهمن 1392 11:54 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 بهمن 1392 06:25 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]اینقدر گفتین تست , رفتم کتاب ۶۰۰ تست قدسی ۶۰ تای اولیش رو زدم , ۲ ساعت طول کشید , درصد گرفتم ۸۷ شد
تستاش دو حالت داره یا تو ثانیه اول میزنیش، یا اصلا هیچ وقت به ذهنت نمیرسه اون راه حل.
یعنی حفظی دیگه ؟؟؟
با آرزوی موفقیت برای دوستان عزیز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(01 بهمن 1392 12:18 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]با آرزوی موفقیت برای دوستان عزیز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوش خبر باشید همیشه Big Grin
جریان چیه چرا هنوز تو دی ماه موندیم !؟
بچهها شمام گردنتون موقع آزمون دادن در حد انفجار درد میگیره یا فقط من اینطوریم؟! Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(01 بهمن 1392 12:33 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]بچهها شمام گردنتون موقع آزمون دادن در حد انفجار درد میگیره یا فقط من اینطوریم؟! Big Grin
همونطور که میدونید یکی از سخت ترین کارهای دنیا آزمون دادنه که من به شما استفاده از کفشهای تنتاک را پیشنهاد میکنم Big Grin
(01 بهمن 1392 12:33 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]بچهها شمام گردنتون موقع آزمون دادن در حد انفجار درد میگیره یا فقط من اینطوریم؟! Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

منکه کلا ستون فقراتم درد میگیره ... هر 10 دقیقه باس یکم کشو قوس برم Big GrinBig GrinBig Grin
آره بابا من گردنم داغون میشه .امتحان کارشناسی از همون اول که برگه هارو دادن گردنم درد گرفت فکرکنم استرس بود:-)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
میگم شماها یه سریاتون که همش تو اینترنت هستین کی درس میخونین پس ؟! :|

هنگامه و کتی دارین میترکونین ها حواسم بهتون هست ! Tongue

واسه این روزا کتاب جمع بندی کنکورای سال پیش معرفی کنین دوستان ممنونم
(01 بهمن 1392 11:57 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی حفظی دیگه ؟؟؟
نه یعنی سریع مپ میشه به الگوریتم هایی که خوندی :دی
لینک مرجع