تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مرسی، منم روشتون امتحان میکنم Smile
سلام
بچه ها نمیدونم لپتابم چشه نمیتونم پاسخ تشریحی کنکورای گذشته ای تی دانلود کنم کسانی که دانلود کردند ی لطف میکنن واسه من ایمیلش کنن elahesharghi33@yahoo.com
(01 بهمن 1392 05:32 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بچه ها نمیدونم لپتابم چشه نمیتونم پاسخ تشریحی کنکورای گذشته ای تی دانلود کنم کسانی که دانلود کردند ی لطف میکنن واسه من ایمیلش کنن elahesharghi33@yahoo.com
احتمالا لپتاپتون چیزیش نیست چون روی 4shared هست باید عضویت داشته باشید تا بتونید دانلود کنید
البته امروز یک سال رو یکی از دوستان همونجا گفت براش مدیافایرش رو همونجا گذاشتم
راحته یه بار عضو بشید برای همیشه ازش استفاده کنید .
(01 بهمن 1392 12:27 ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]سعید خان عجب آواتار خشنی انتخاب کردی!خودتم همین قدر خشنی؟Tongue

Big Grin نه خشن نیستم .ولی ابروهام عین ابروهای مختار زخم خودرست!!!!!!!Cool
(01 بهمن 1392 01:11 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام سلااااااااااااااااام

خسته نباشید بچه ها

یکی بیاد به من کمک کنه واسه حل این دو تا سوال مدار الکتریکی

نمیدونم من با خودم مشکل دارم یا مسائل مدار با خودشون مشکل دارن؟!؟!

ایشالا به هزچی میخواید برسیدSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خب یکی کمک کنه لطفا Sad
(01 بهمن 1392 05:57 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 بهمن 1392 01:11 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام سلااااااااااااااااام

خسته نباشید بچه ها

یکی بیاد به من کمک کنه واسه حل این دو تا سوال مدار الکتریکی

نمیدونم من با خودم مشکل دارم یا مسائل مدار با خودشون مشکل دارن؟!؟!

ایشالا به هزچی میخواید برسیدSmile

خب یکی کمک کنه لطفا Sad
خب بلد نیسمSad

بخدا رفتم 4sharهم عضو شدم دان نمیشه
واسه تست فردا میخوامشون
آغا من دو باره دارم گروه بهمنو میسازم دستای پشت پرده نمیذارت ثبت شه Big Grin
یه نفر بسازه این گروهو!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(01 بهمن 1392 05:40 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 بهمن 1392 05:32 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
احتمالا لپتاپتون چیزیش نیست چون روی ۴shared هست باید عضویت داشته باشید تا بتونید دانلود کنید
البته امروز یک سال رو یکی از دوستان همونجا گفت براش مدیافایرش رو همونجا گذاشتم
راحته یه بار عضو بشید برای همیشه ازش استفاده کنید .

عضو شدم باهیچکدوم دان نشد Sad
(01 بهمن 1392 06:04 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]آغا من دو باره دارم گروه بهمنو میسازم دستای پشت پرده نمیذارت ثبت شه Big Grin
یه نفر بسازه این گروهو!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

دستای پشت پرده بزارین بسازه دیگه! Big Grin
91و92 پاسخ تشریحی دارم بقیشونم بی پاسخ دارم خواهشا یکی لطف کنه واسم تشریحیشونو ایمیل کنه
دارم سوالای آزمون دوم سنجش و میزنم خوشم میاد تله مَله تو کارش نیست. یا به جواب میرسم یا کلا ج.ابم تو گزینه ها نیست میرم از اول حل میکنم. خلاصه داره خوش میگذره Smile

پ.ن : سنجش من و یاد ترم ها پیش انداخت وقتی مک کلاسی رو به عنوان مطالعه آزاد خونده بودم. خیلی وقت بود تو آزمونا مک کلاسی ندیده بودم Big Grin
میگم شما هم چتتون بسته شده؟
دوستان مانشتی...مانشت تو دی مونده شما نمونید ... .
البته فرقی هم نداره دی باشه یا بهمن یا وینستون ... مهم نیکوتینه Big GrinBig Grin
(01 بهمن 1392 06:43 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]البته فرقی هم نداره دی باشه یا بهمن یا وینستون ... مهم نیکوتینه Big GrinBig Grin

اشتباهت همین جاس
خیلیییی فرق داره Big Grin
همین الان اینترنتی مجموعه جامع پوران. با پست پیشتاز خریدم
لینک مرجع