تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27 دى 1392 01:52 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]پارسههههه افتضاح !!! یکی بیاد درس تحلیل کنه تایید کنه اصابمون بیاد سر جاش

آخه ۴ تا سوال سیستم فقط از حافظه بود شبکم که افتضاح رسما حقیقت خراب کرده بود

اقا ما بهترین رتبمون همون آزمون اولمون بود که نمیدونستیم اصلا کنکور آزمایشی یعنی چی
هی کنکور ازمایشی دادیم روال درس خوندنمونو عوض کردیم بشیم مثل کنکور اززمایشی بدتر از دیروز شدیم
پارسه جز ناامیدی چیزی نداش!!!! اخه یکی بیاد بگه من از فلان سوال شبکش خوشم اومد
آزمون اولش از لایه فیزیکی سوال داده که۳ ساله تو کنکور نمیاد
آزمون دومش کلا خارج از سرفص سوال داد
آزمون سومش از آزمون سوم سوال داد!!!!!!!
از لایه کاربر که امسال اومده کلا تو سرفصلش نیس!!!

حیف پول مفت که ریختیم جلو اینا

ازمون این دفه پارسه مزخرف بود .
بخصوص سوالای شبکه که مثل همیشه حققیقت گند زده بود .
نمیدونم اون سوالا یعنی چی اصلا . من به محض اینکه دیدمشون فقط تونستم واسشون ابراز تاسف کنم .
قبلا از حقیقت خیلی خوشم میومد ولی الان داره حالمو بهم میزنه .
درصدای امروز پارسه من:
زبان 26
ریاضی 0
مشترک 28
نرم افزار23
من خیلی چیزا یادم رفته Sad
همش تو تست ها شک داشتم، باید مروووور کنم اساسی

ولی این آزمون مدرسان از قبلی خیلی سؤالا بهتر بود، منطقی تر بود آزمون این سری
این طراح ساختمان داده یه جایگشت نمیدونم کدوم نا مسلمونی یادش داده چپو راست جایگشت میده خوشش اومده اصلا سوالاش قابل پیش بینیه . یه درخت داده جایگشتشو باید یه ماه حساب کنی
پارسه داره با سنجش رقابت میکنه گسسته رو آسون میده حاله سنجشو بگیره
ما این همه شبکه خوندیم نمیدونم این سوالای شبکه کجاشه که پارسه در میاره میده
ای بابا
آخه یکی نیس به این پارسه احمق بگه یه نگاه به دفترچه امسال بنداز ببینم کدوم سوال احمقانت مثل کنکوره!!مخصوصا طراحی و ساختمان و شبکه!!!! اخه من معمولا اصلا از سوالها ناراحت نمیشم ولی واقعا اینا انگار از تو مریخ دارن سوال طرح میکنن تا حالا رو کره زمین نبودن!

بچه ها کلا این ازمون پارسه رو ببوسین بزارین کنار اصلا تحلیلشم نکنین برین سواهای سراسری پارسال رو نگاه کنین اونطوری واستون جا بیفته تا بقیه این چن روز رو اشتباه نرین این توصیه ما!!
دوستان مدرسانی از تخصصیا راضی هستین؟ مخصوصا بچه های معماری

Sent from my ME172V using Tapatalk
یکی به من بگه یعنی چی؟!!
دیروز ازمون پارسال رو حل کردم ٥٠درصد تخصصی هوش زدم.امروز ٠ زدم!
نمیدونم اشکال کارم از کجاست..
خاک تو سر سازمان سنجش زودتر میگفت تخصصی ضریب چهاره تا من مدارالکتریکی رو حذف نمیکردم..

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من چیکار کنم این همه غلط نزنم؟ Sad آزمون این سری هم کلی غلط زدم، خیلی ناراحتم، به اندازه ی جوابا درستم غلط می زنم
(27 دى 1392 02:13 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1392 01:52 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]پارسههههه افتضاح !!! یکی بیاد درس تحلیل کنه تایید کنه اصابمون بیاد سر جاش

آخه ۴ تا سوال سیستم فقط از حافظه بود شبکم که افتضاح رسما حقیقت خراب کرده بود

اقا ما بهترین رتبمون همون آزمون اولمون بود که نمیدونستیم اصلا کنکور آزمایشی یعنی چی
هی کنکور ازمایشی دادیم روال درس خوندنمونو عوض کردیم بشیم مثل کنکور اززمایشی بدتر از دیروز شدیم
پارسه جز ناامیدی چیزی نداش!!!! اخه یکی بیاد بگه من از فلان سوال شبکش خوشم اومد
آزمون اولش از لایه فیزیکی سوال داده که۳ ساله تو کنکور نمیاد
آزمون دومش کلا خارج از سرفص سوال داد
آزمون سومش از آزمون سوم سوال داد!!!!!!!
از لایه کاربر که امسال اومده کلا تو سرفصلش نیس!!!

حیف پول مفت که ریختیم جلو اینا

ازمون این دفه پارسه مزخرف بود .
بخصوص سوالای شبکه که مثل همیشه حققیقت گند زده بود .
نمیدونم اون سوالا یعنی چی اصلا . من به محض اینکه دیدمشون فقط تونستم واسشون ابراز تاسف کنم .
قبلا از حقیقت خیلی خوشم میومد ولی الان داره حالمو بهم میزنه .

دوست عزیز حقیقت سوالارو طرح نمی کنه آقای رضوانی طراح سوالای شبکه است
(27 دى 1392 02:52 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]آخه یکی نیس به این پارسه احمق بگه یه نگاه به دفترچه امسال بنداز ببینم کدوم سوال احمقانت مثل کنکوره!!مخصوصا طراحی و ساختمان و شبکه!!!! اخه من معمولا اصلا از سوالها ناراحت نمیشم ولی واقعا اینا انگار از تو مریخ دارن سوال طرح میکنن تا حالا رو کره زمین نبودن!

بچه ها کلا این ازمون پارسه رو ببوسین بزارین کنار اصلا تحلیلشم نکنین برین سواهای سراسری پارسال رو نگاه کنین اونطوری واستون جا بیفته تا بقیه این چن روز رو اشتباه نرین این توصیه ما!!
اگه طراحای سوال پارسه از مریخ اومدن ، پس حتما طراحای سنجش از پلوتون اومدن و شاید حتی از منظمومه شمسی هم خارجند Blush
بچه ها،شما دروسی هم هست که حذف کرده باشین،یا همه دروس رو خوندین؟
سوالای پارسه امروز راحت بود وقت کم اوردم شدید.خیلی دلم سوخت.
اینقد هم ناامید شدم که توی مسیر تا بیام خونه فکر کردم این همه هزینه(حتی رفت و آمد چون از شهری دیگه میرم) و کلی وقت که اگه به جاش میزاشتمش برای کارم شاید...
نمیدونم باز هم این روزهای باقیمونده باید درس خوند یا همین که هست و بیخیال شد؟؟؟

اینقد هم ناامید شدم که توی مسیر تا بیام خونه فکر کردم این همه هزینه(حتی رفت و آمد چون از شهری دیگه میرم) و کلی وقت که اگه به جاش میزاشتمش برای کارم شاید...
(27 دى 1392 02:59 ب.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]یکی به من بگه یعنی چی؟!!
دیروز ازمون پارسال رو حل کردم ٥٠درصد تخصصی هوش زدم.امروز ٠ زدم!
نمیدونم اشکال کارم از کجاست..
خاک تو سر سازمان سنجش زودتر میگفت تخصصی ضریب چهاره تا من مدارالکتریکی رو حذف نمیکردم..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منم دقیقا همینه مشکلم!! مدارالکتریکی Sad
این همه وقت صرف هوش کردم اما تخصصی به معنی واقعی گند زدم Sad
(27 دى 1392 03:08 ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط: [ -> ]سوالای پارسه امروز راحت بود وقت کم اوردم شدید.خیلی دلم سوخت.

واقعا آدم نمیدونه روز کنکور چی پیش میاد و سؤالا چه جورین و اوضاع ما چه جوریهSmile
به خاطره همین فقط باید خوند وخوند خوند...

(27 دى 1392 03:08 ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط: [ -> ]سوالای پارسه امروز راحت بود وقت کم اوردم شدید.خیلی دلم سوخت.

واقعا آدم نمیدونه روز کنکور چی پیش میاد و سؤالا چه جورین و اوضاع ما چه جوریهSmile
به خاطره همین فقط باید خوند وخوند خوند...

من فقط میخوام کسی رو پیدا کنم که به طراح ساختمام جایگشت یاد داد کسی ازش خبر داره آدرس بده جایزه بگیره D:
لینک مرجع