تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها مبحث زبان پرولوگ از هوش مصنوعی مهمه؟؟؟
من هنوز نخوندمش..
(26 دى 1392 02:29 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها مبحث زبان پرولوگ از هوش مصنوعی مهمه؟؟؟
من هنوز نخوندمش..

منم نخوندم

(26 دى 1392 01:31 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]الان منظورتون من بودم؟؟؟من از اولش که این تاپیک ایجاد شد پیگیرش بودم ولی متاسفانه تا الان نفهمیدم بلاخره توی این تاپیک چی بنویسیم!هرکس هرچی مینویسه یکی هست که استرس میگیره ولی واقعیت اینه که شما نباید اینقدر حساس باشین.شما فکرکن فردا یکی بیاد بهت بگه تو قبول نمیشی شما باید استرس بگیری و همه زحمتاتو هدر بدی؟در هر صورت اگه حرفم باعث استرس شده از شما و بقیه دوستان عذر میخوام.در ضمن من تازه وارد نیستم:-D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

والا ! Big Grin مثلا میگن نگین چند روز مونده استرس میگیرم! خب عزیزم ما نگیم چند روز مونده شما خودت واقعا نمیدونی چند روز مونده پس چطور برنامه ریزی میکنین! Smile تاپیک قبلی هم سر همین مسایل بسته شد دیگه اینجا کشش ندید چیزی که باب میلتون نیس از کنارش رد شین نیازی به اعتراض نیس Sleepy
سلام من برگشتم قوی تر از قبل Wink کی گفته من کم میارمBig Grin بچه ها ی سوال این بهره وری کانال تو مبحث کنترل جریان چرا اینقدر فرمولاش متفاوت میشه من قاط زدمDodgy چیکار کنم منبعی هست که اینارو خوب توضیح داده باشه من پوران خوندم منتظرماWink بای
(26 دى 1392 12:52 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 دى 1392 11:03 ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 دى 1392 10:30 ق.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط: [ -> ]چند روزه کلا خونه نبودم!!!
الان چند روز مونده دقیقا به کنکور؟
یعنی میرسم!!!!!!!
جمع بندی رو تموم کنم!!!
قاطی کردم اساسی!!

دقیقا ۲۴ روز ... تقریبا ۳ هفته...فقط بخواااان...بخوااان...بخواان...بخوان
اکو رو داشتینBig GrinBig Grin

(26 دى 1392 10:26 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]اقا من نمیدونم چرا این حساب رابطه ای رو دوست ندارم بخونمش
به نظرتون ممکنه ازش تو پایگاه سوال بیاد ایا بخونمش؟

آقا !! منم خیلی چیزارو دوس ندارم بخونم اما چاره ای نیس...اینکه بیاد غیرممکن نیست Big GrinBig Grin
حکایت اون جوکه شدها...اینو که سوال نمیدن...اینجارو هم که تقلب مینویسم...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

شماها چجوری حساب میکنید ۲۴ روز؟!!! من هر جور حساب میکنم ۱۶ روز مونده Huh

من!!!!! کی گفتم 24 روز Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin من گفتم 20 روز میتونید نگاه کنید Big Grin
ویرایشم ابزار جالبیهاSmile
سلام من برگشتم قوی تر از قبل Wink کی گفته من کم میارمBig Grin بچه ها ی سوال این بهره وری کانال تو مبحث کنترل جریان چرا اینقدر فرمولاش متفاوت میشه من قاط زدمDodgy چیکار کنم منبعی هست که اینارو خوب توضیح داده باشه من پوران خوندم منتظرماWink بای
(25 دى 1392 05:13 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]با دوستم رفتیم براش لپ تاپ بخرین پولمون نرسید تی تاب خریدم خوردیم گرون شده هااااااا Big Grin
اما کما کان درســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس میخونم آیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی درس میخونم هیچکی نمیتونه مثله ما درس بخونه
من که شخصا از ارسالای آقای اردشیری لذت می برم همیشه جذاب بوده
حرفاشون کلا شبیه یکی از مجری های شبکه اشراقه (زنجان) که همیشه وقتی یه غذای خوشمزه رو میبینه میگه : آییییییییییییییییی یاپیشار
****برا دوستانی که ترکی بلد نیستن یعنی آیییییییییییی این غذا می چسبه****
(26 دى 1392 03:26 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 دى 1392 12:52 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 دى 1392 11:03 ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 دى 1392 10:30 ق.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط: [ -> ]چند روزه کلا خونه نبودم!!!
الان چند روز مونده دقیقا به کنکور؟
یعنی میرسم!!!!!!!
جمع بندی رو تموم کنم!!!
قاطی کردم اساسی!!

دقیقا ۲۴ روز ... تقریبا ۳ هفته...فقط بخواااان...بخوااان...بخواان...بخوان
اکو رو داشتینBig GrinBig Grin

(26 دى 1392 10:26 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]اقا من نمیدونم چرا این حساب رابطه ای رو دوست ندارم بخونمش
به نظرتون ممکنه ازش تو پایگاه سوال بیاد ایا بخونمش؟

آقا !! منم خیلی چیزارو دوس ندارم بخونم اما چاره ای نیس...اینکه بیاد غیرممکن نیست Big GrinBig Grin
حکایت اون جوکه شدها...اینو که سوال نمیدن...اینجارو هم که تقلب مینویسم...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

شماها چجوری حساب میکنید ۲۴ روز؟!!! من هر جور حساب میکنم ۱۶ روز مونده Huh

من!!!!! کی گفتم ۲۴ روز Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin من گفتم ۲۰ روز میتونید نگاه کنید Big Grin
ویرایشم ابزار جالبیهاSmile

این که با ویرایشم 24 روزه!! Big Grin

این که با ویرایشم ۲۴ روزه!! Big Grin
[/quote]

مشکل از طراح بانک اطلاعاتی مانشته ... ویرایشو توزیع شده انجام نمیده Big GrinBig Grin
(26 دى 1392 03:22 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من برگشتم قوی تر از قبل Wink کی گفته من کم میارمBig Grin بچه ها ی سوال این بهره وری کانال تو مبحث کنترل جریان چرا اینقدر فرمولاش متفاوت میشه من قاط زدمDodgy چیکار کنم منبعی هست که اینارو خوب توضیح داده باشه من پوران خوندم منتظرماWink بای

مدرسان شریف Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
تو پیچیدگی زمانی مشکل دارم اما تستاشو درست میزنم قضیه چیه!؟
فردام آزمون پارسه میدیم امیدوارم رتبم بهتر بشه
دوستان ایشالله با تلاشی که کردین و توکل بر خدا، آزمونتون بهترین روز و خاطره باشه براتون و بعدش ی دل سیر استراحت و تفریح کنید.
هدفم از ورود به این تایپیک ی سوال بود گفتم اینجا بپرسم شماها بیشتر در جریانید شرمنده اگه جاش مناسب نیست:
دنبال جروه های پارسه یا موسسه های دیگه ترجیحا (پارسه) هستم برای کنکور ،که فکر کنم این جزوه ها هم خلاصه هستند. یا همون جزوه های دستنویس یا غیر دستنویس... اگر میشه ی آدرسی لینکی چیزی برای پیدا کردن این pdf ها بدین من ببینم
سلام
دوستان یه سوال برام پیش اومده!کنکور پارسال سوالای مدیریت زیاد بود اینو از قبل خبر داده بودن؟امسال قرار نیست چیزی کم و زیاد بشه؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
(26 دى 1392 09:53 ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 دى 1392 11:15 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]یه برنامه درست حسابی پرو پیمون میخوام برا روزهای آتیBig Grin
مروز و جمع بندی چطوریا باشه بهتره ؟
آخه تاره امروز امتحانام تموم شد Smile

شاد باشید

SadSad

دوست عزیز ما که از احوالات شما با خبر نیستیم که بتونیم بهتون بگیم چیکار کنید چیکار نکنیدSmile. مطمئن باشید بهترین برنامه ریز شما ، خود شما هستین . فقط به نظرم برنامتون رو خییییلی ایده آل نریزید مثلا اگه سرعت مطالعتون پایینه نگید الا و بلا من باااااید اینو امروز دوره کنم تستاشم بزنم! چون اینجوری به برنامه نمیرسید و فقط اعصاب خودتون رو خراب میکنید.

سخت نگیرید . خودتون یه برنامه ریزی واقع بینانه متمایل به خوش بینانه داشته باشید و مطمئن باشید که همون بهترین برنامست برای شما . زودتر تلاشتون رو شروع کنید که ان شاءالله بهترین عملکرد رو در این مدت داشته باشید

موفق باشید
(26 دى 1392 02:29 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها مبحث زبان پرولوگ از هوش مصنوعی مهمه؟؟؟
من هنوز نخوندمش..

چیزی نداره یک ساعته میشه خوند
(26 دى 1392 04:48 ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]تو پیچیدگی زمانی مشکل دارم اما تستاشو درست میزنم قضیه چیه!؟
فردام آزمون پارسه میدیم امیدوارم رتبم بهتر بشه

دقیقا مانند شمایم!!!Confused
لینک مرجع