تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17 دى 1392 10:40 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 دى 1392 09:46 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]بچه هااااااااااااااااااااا
ما مینونیییییییییییییییییییییییییییم مگه نه؟Smile

بر منکرش نعلت Big Grin
مشکل اینجاس که همه ماها باهم میخوایم که بتونیییم Big GrinBig GrinBig Grin مگه اینکه بعضیا داوطلب بشن که نخوان Big GrinBig GrinBig Grin

مگه همه ی ماها رو هم رفته چند نفریم؟Smile

50 تا بیشتر که نیستیم؟ جهنم ضرر آقا 100 نفر تازه با گرایشای مختلف
هممونم با هم بخوایم دیگه نهایتش امیرکبیره دیگهBig Grin
نه نیار بگو ایشالاSmile
امروز تستای 50درصد اول داده رو زدم
زمانبندی سیستم عامل هم تموم شد
فصل اول نرم افزار هم ایضا
و البته 50درصد اول هوش
یحتمل فردا شبکه و الگوریتم 50اول رو تمووم کنم .
یه دیالوگ هم از عبدالله زبیر میگم که مناسب این روزای ماست :
میگه:
"من خود به عینه دیدم که مختار در هنگامه پیکار معجزه گریست قهار"
حالا شده داستان ما که شدیم معجزه گرقهههههههههههههههههار
(18 دى 1392 03:41 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]خواهر من حالا اومدیمو خریدی!! باور کن باید از این ۶۰۰ شما ۵۰۰تاشو حفظ کنی!!خودتم بکشی روز ۸۰ تاشو حل کنی!! حالا حاضری بخریش یک هفته تمام بخونیش؟؟ اگرم بخوای یه جاهاییشو نخونی هم که نمیشه!! کلا پیشنهاد میکنم بیخیالش بشی!
به صورت اینترنتی از سایت انتشاراتش بگیر !

برادر من؟ 1دور بیشتر نخوندم ساختمان و طراحی رو. حداقل میخوام نمونه سوالای فصل گراف و درختش رو بخونم، یا اگه وقت بیشتر داشتم روابط بازگشتی...Sad Sad
(18 دى 1392 02:17 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 دى 1392 01:01 ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا یه خواستگار دیگه هم سر و کله اش پیدا شده باید هماهنگ کنم با هم بیآن ، هم رقبا با هم اشنا میشن هم وقت من زیاد هدر نمیره .
سرما هم خوردم، ای خدا الانم که سر کار موقع امتحاناست سرمون شلوغه یه امروز زود اومدم خونه باید شدید بخونم . بچه ها خوش به حالتون اگه فقط تنها کار و فکر و ذکرتون کنکوره . ولی من همه رو مدیریت میکنم محکم و استوار .حداقل شریف قبول میشمSmile
ای خدا به همه مون کمک کن .
از لطف دوستان ممنون که به فکر رقیب کشی هستن. قابل توجه شون که من جا نمی زنم Big Grin

مزاج...پیشنهاد میکنم یه تحقیق راجع به خواستگارا بکنید چو ایطور که بوش میاد از رقیباتونن...ظاهرا خواستگاری یه نقشه شومه...هدف حذف یه رقیبه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
انشاالله هم تو زندگی هم تو کنکور موفق میشید Smile

مرسی به نکته ی جالبی اشاره کردید اول از همه باید ببینم خودشون رقیب هستن یا شاید اجیر شده ی رقباBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بچه ها مواظب خودتون باشید لااقل سرما نخورید که هر چی باشه یکم سرعت توت رو میاره پایین
(18 دى 1392 04:00 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 دى 1392 01:01 ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا یه خواستگار دیگه هم سر و کله اش پیدا شده باید هماهنگ کنم با هم بیآن ، هم رقبا با هم اشنا میشن هم وقت من زیاد هدر نمیره .
....
خواستگاری شرف داره به متلکا و حرفای مادر شوهر خواهر شوهر نمیدونم چرا هر چی سکوت میکنم بیشتر دوست دارن رو مغزم اسکی کنن اما من همه را واگذار کردم به اونکه از همه امور آگاهه

اون که از همه چی آگاه سرش شلوغه اینکارای کوچیکو خرده کاری رو خودتون انجام بدین دیگه توفعتون زیاد ها
(18 دى 1392 09:34 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 دى 1392 04:00 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]
....
خواستگاری شرف داره به متلکا و حرفای مادر شوهر خواهر شوهر نمیدونم چرا هر چی سکوت میکنم بیشتر دوست دارن رو مغزم اسکی کنن اما من همه را واگذار کردم به اونکه از همه امور آگاهه

اون که از همه چی آگاه سرش شلوغه اینکارای کوچیکو خرده کاری رو خودتون انجام بدین دیگه توفعتون زیاد ها

دوست خوبم اینکار اگه کوچیک بود معضل نمیشد ببخشید اما یه عده واقعا فاقد درکن و به هر روشی عذابت میدن اگه میشد کشتشون شاید میشد گفت راه حله مث بن بست که باید فر آیند کشته شه و راه نداره تو این بن بستم یکی باید بمیرهBig Grin

امروز و دیروز فقط روز سیستم عامل بود فصل 4 و فصل 8 مونده اونم میخونم و تمام میشه کلا دوره و تست و همه چیش و پروندش بسته میشه
از همین حالا بگید:
من اومدم تو هر رقابتی پیروز بشم.
من اومدم معادلات بازی را عوض کنم.
من GLXهستم.
البته این جمله آخر را نگید . چون خیلی به بقیه اش نمیخورهSmile
من apple هستم Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
کاش سر کنکور حداقل رانی بدن آخه ویفرم شد انگیزه Huhمن ویفر میبینم امیدم به زندگی قطع میشه چه برسه به خوب امتحان دادنBig Grin

(18 دى 1392 10:09 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]من apple هستم Big Grin

من گلگسی باشم راضیمBig Grin
(18 دى 1392 10:09 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]کاش سر کنکور حداقل رانی بدن آخه ویفرم شد انگیزه Huhمن ویفر میبینم امیدم به زندگی قطع میشه چه برسه به خوب امتحان دادنBig Grin

اینجاهاس که تفاوت نسلو میشه حسس کرد ... !
قدیما واس ویفرو البته (ساندیس) سر میشکوندن میشکوندن میشکوندن آقا Big Grin
(18 دى 1392 10:09 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]کاش سر کنکور حداقل رانی بدن آخه ویفرم شد انگیزه Huhمن ویفر میبینم امیدم به زندگی قطع میشه چه برسه به خوب امتحان دادنBig Grin

منم که معرف حظورتون هستم
بچه ها یه سوال ... شما تست های سال های قبل رو به صورت جامع شروع به زدن کردید؟ یا نه هنوز؟(منظورم اینکه از خودتون بخوایید آزمون بگیرید)
اخه من هنوز شروع نکردم!

(18 دى 1392 07:53 ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط: [ -> ]۱دور بیشتر نخوندم ساختمان و طراحی رو. حداقل میخوام نمونه سوالای فصل گراف و درختش رو بخونم، یا اگه وقت بیشتر داشتم روابط بازگشتی...Sad Sad

وضعیت ساختمان و طراحی منم مثل شماست..منم هی میخوام این ۶۰۰ مسئله رو بخونم اما فعلا وقت نکردم شده واسم آیینه دق!!
فعلا درگیر رفع اشکال یه سری درس ها هستم!! Undecided
خسته نباشید.
به تاپیک سیستم ده دهی هم سر بزنید شاید که به دردتون بخوره.
آخرای منطقی هستم تستاش خیلی وقت گیره بر خلاف خوندنش
(18 دى 1392 10:47 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]

منم که معرف حظورتون هستم

منم خودمم Big Grin خودم خیلی ام Big Grin
لینک مرجع