تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13 بهمن 1392 08:25 ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان پرانرژی مانشت
بچه ها من هنوز فارغ التحصیل نشدم وتا 31/6/93 فارغ التحصیل میشم میخواستم بدونم که الان من باید معدل این ترمم رو بنویسم ؟الن منظور این بند دقیقا چیه؟
ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ 93/6/31 ﻳﺎ 92/11/30 ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﻴﻞ
ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ، ﺑﺎﻳﺪ ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ واﺣﺪﻫﺎیﮔﺬراﻧﻴﺪه ﺷﺪه ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ 92/6/31 ﻳﺎ 92/11/30 آﻧﺎن ﺑﺎ ﻣﻌﺪل ﻣﻨﺪرج در ﻛﺎرت ﺷﺮﻛﺖ در آزﻣﻮن ﻳﻜﺴﺎن ﺑﺎﺷﺪ. در ﻏﻴﺮاﻳﻨﺼﻮرت ﻣﻲﺑﺎﻳﺴﺖ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ وﻳﺮاﻳﺶ ﻣﻌﺪل ﺧﻮد در ﺳﺎﻳﺖ ﺳﺎزﻣﺎن اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

باید معدلتون رو تا آخر همین ترم ویرایش کنید

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(13 بهمن 1392 08:32 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 08:25 ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان پرانرژی مانشت
بچه ها من هنوز فارغ التحصیل نشدم وتا ۳۱/۶/۹۳ فارغ التحصیل میشم

شما دهه هفتادیا کی میخواین خودتون به کاراتون رسیدگی کنید Big Grin
سلام یعنی باید معدل کلت تا آخره ترم 6 رو وارد کنی
تا آخر ترم 6 یا 7؟
نوشته میانگین نمرات واحد های درسی گذرانده شده تا 92/11/30 یا 92/06/31!
(13 بهمن 1392 08:35 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 08:32 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]پارسال که شیراز ۹ شروع کردن!
از شیراز بعیده انقدر زود شروع کنن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اولا که من پارسال شیراز امتحان دادم، ارم، 8.30 شروع شد. این از این!Cool
دوما چی گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توهین؟ توهین تو شب روشن؟ به کجا؟ به شیراز؟ شیرازیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برم اغوی همساده بیارم له له ات کنه؟!!!Big Grin
(13 بهمن 1392 08:33 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]آخه من تو آزمون پریروز به بچه های مکانیک این حرفو زدم، همه زدن زیر خنده Confused و گفتند شوخی باحالی کردی
یه جای کار میلنگه
فرایند ازمون از ساعت 8 شروع می شه تا 8:30 نظرسنجی تذکرات پخش ورقه این جور چیزا هستش 8:30 خود ازمون شروع می شه
من خودم پارسال دم دربودم داشتم با یکی از دوستای دوران دبیرستان که با یکی از اقوامش اومده بود حرف می زدم وقتی ساعت رو نگاه کردم شده بود 8:10 دقیقه وقتی رفت سرجلسه همه نشته بودن یه چیزی دم دستشون بود پرمیکردن فک کردم دیر رسیدم به مراقبه گفتم من از اینا ندارم به منم بدید هیچی دیگه یه نگاه بهم انداخت گفت مهم نیست ولش کن وقتی به پشت سریم نگاه کردم دیدم نظر سنجی هستش Big Grin

(13 بهمن 1392 08:39 ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط: [ -> ]تا آخر ترم ۶ یا ۷؟
نوشته میانگین نمرات واحد های درسی گذرانده شده تا ۹۲/۱۱/۳۰ یا ۹۲/۰۶/۳۱!
فرقی نداره هر کدوم رو بزنی درسته
(13 بهمن 1392 08:39 ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط: [ -> ]تا آخر ترم ۶ یا ۷؟
نوشته میانگین نمرات واحد های درسی گذرانده شده تا ۹۲/۱۱/۳۰ یا ۹۲/۰۶/۳۱!

برداشت من اینه
اونایی که تا 6/93 فارق میشن به سلامتی معدل کل تا 6/92 رو بزنن
و اونایی که تا 11/92 فارق میشنم همون معدل کلشون رو بزنن
(13 بهمن 1392 08:42 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]برداشت من اینه
اونایی که تا ۶/۹۳ فارق میشن به سلامتی معدل کل تا ۶/۹۲ رو بزنن
و اونایی که تا ۱۱/۹۲ فارق میشنم همون معدل کلشون رو بزنن
از شما که که دهه ۶۰ هستید بعیدهBig Grin
اونایی که هنوز فارغ التحصیل نشدن فرقی نداره معدل کل شون رو تا تاریخ ۹۲/۶ بزارن یا تا تاریخ ۹۲/۱۱/۳۰ هر دوتاشون قبول هستش فقط وقتی تایید معدل گرفتن به مسول اموزش بگن تا کی رو بزنه

اون تاریخ ۹۲/۶ رو برای محکم کاری گذاشتن که نکنه یه دانشگاهی که زیاد هم دور از انتظار نیست هنوز نمره ها رو نداده باشن یکی به مشکل بخوره
قاطی کردم!؟!!؟
من الان معدل کل تا ترم 7 زدم
برگه تایید معدل که دادم به دانشگاه برام معدل کل تا ترم 6 رو زده!!!
دوباره باید از این برگه ها بدم دانشگاه تایید کنن!؟!؟
(13 بهمن 1392 08:39 ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 08:32 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
بچه ها من هنوز فارغ التحصیل نشدم وتا ۳۱/۶/۹۳ فارغ التحصیل میشم

شما دهه هفتادیا کی میخواین خودتون به کاراتون رسیدگی کنید Big Grin
سلام یعنی باید معدل کلت تا آخره ترم 6 رو وارد کنی
تا آخر ترم 6 یا 7؟
نوشته میانگین نمرات واحد های درسی گذرانده شده تا 92/11/30 یا 92/06/31!

توی سایت نوشته سال آخریا باید معدل و میانگین واحد ها رو تا تاریخ 30.11.92 به تایید دانشگاخ برسونند.

(13 بهمن 1392 08:46 ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط: [ -> ]قاطی کردم!؟!!؟
من الان معدل کل تا ترم ۷ زدم
برگه تایید معدل که دادم به دانشگاه برام معدل کل تا ترم ۶ رو زده!!!
بله اگه معدلتون رو ویرایش کردید و ترم 7 رو زدید دوباره از دانشگاه تایید معدل بگیرید Big Grin
این روزای آخر کم بیاید مانشت Big Grin

(13 بهمن 1392 08:48 ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 08:46 ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط: [ -> ]قاطی کردم!؟!!؟
من الان معدل کل تا ترم ۷ زدم
برگه تایید معدل که دادم به دانشگاه برام معدل کل تا ترم ۶ رو زده!!!
بله اگه معدلتون رو ویرایش کردید و ترم 7 رو زدید دوباره از دانشگاه تایید معدل بگیرید Big Grin
یه لحظه گفتم باید تا ترم 6 رو میزدم!! دیگه بیخیال کنکور بشم!!!
یعنی این قدر آدم ریلکسی هستم!؟!؟!؟
(13 بهمن 1392 08:39 ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]اولا که من پارسال شیراز امتحان دادم، ارم، ۸/۳۰ شروع شد. این از این!Cool
دوما چی گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توهین؟ توهین تو شب روشن؟ به کجا؟ به شیراز؟ شیرازیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برم اغوی همساده بیارم له له ات کنه؟!!!Big Grin
نه بابا. توهین چیه. چو عضوی به درد آورد روزگار ، دگر عضوها را نماند قرار Big Grin
خب خدا رو شکر ، فهمیدیم تست زدن از 8 و نیم شروع میشه ، حداقلش اینه که میشه از 7 و نیم تا 8و ربع که تو حوزه نشستیم یه چرتی بزنیمSleepy. نظر سنجی هم نظر خاصی ندارم.
دوستان تبصره 5 که نوشته تا تاریخ 92/6/31 یا 92/11/30 برای کارشناسی ناپیوسته هستش
برای کارشناسی پیوسته باید معدلتون رو تا تاریخ 92/11/30 بزنید کافیه برید سایت دانشگاهتون و معدل کلی که الان براتون محاسبه شده رو تو سایت سازمان سنجش وارد کنید
(13 بهمن 1392 08:39 ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 08:35 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 08:32 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]پارسال که شیراز ۹ شروع کردن!
از شیراز بعیده انقدر زود شروع کنن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اولا که من پارسال شیراز امتحان دادم، ارم، ۸/۳۰ شروع شد. این از این!Cool
من هم ارم بودم ولی همش تو ذهنمه که 9 شروع شد خیلی نشستیم تا شروع کردن حالا چرا اینقدر این موضوع مهمه؟ سرجلسه هم میشه
قبل از اینکه شروع کنن،وقت رو تنظیم کرد.
خلاصه زودتر از 8ونیم نیست.
بچه ها به نظرتون چرا مقسمی واسه همه چی کتاب داده! خو دیوونه کرده کتاباش منو ، یه غلط ، دو غلط اصن ده تا ، دیگه نگفتند یه صفحه در میون غلط داشته باشه که!
-------------------
آدم مولف کتاب باشه سهمیه ای چیزی داره؟! بگید مام استفاده کنیم خب!
لینک مرجع