تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24 بهمن 1392 12:11 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 بهمن 1392 12:07 ق.ظ)sara_omd نوشته شده توسط: [ -> ]من الان تصمیم گرفتم فردا نرم سر کنکور it که بتونم فردا تا ظهر دوره کنم
آخه مسیرشم خیلی دوره خیلی وقت گیر و خسته کنندست
به نظرتون نرم بهتره؟!
منم همین کارو میکنم! کاری به بد بودن یا خوب بودنش ندارم! این تصمیم منه! چون من میخوام نرم!

آره من فکر می کنم خستم می کنه فقط و وقتمو می گیره
از دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم....به احتمال زیاد نمیرم....
دوستانی که فردا از امتحان برگشتید این جا بگید از چه مباحثی سوال اومده بود.....همگی موفق باشید..
بدین بخوسینا مو دلم خشاااااا
(24 بهمن 1392 12:16 ق.ظ)نیکا نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 بهمن 1392 12:07 ق.ظ)sara_omd نوشته شده توسط: [ -> ]من الان تصمیم گرفتم فردا نرم سر کنکور it که بتونم فردا تا ظهر دوره کنم
آخه مسیرشم خیلی دوره خیلی وقت گیر و خسته کنندست
به نظرتون نرم بهتره؟!

بالاخره این جا یکی مثل من پیدا شد.منم نمیدونم برم یا نه؟! الان اکثر اونایی که فردا امتحان دارن خوابیدن من هنوز تصمیم نگرفتم برم یا نه!Undecided

من که نمی رم چون اینجوری صبح تا ظهر یه دور دوره می کنم و با آرامش بیشتر میرم سر کنکور جمعه ولی اگه صبح برم این همه راهو کلی وقتمو می گیره
تفریحم نیست که دلم خوش باشه روحیم تازه شده
(23 بهمن 1392 11:50 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]اینم یه آهنگ خیلی باحال واسه اونایی که مثه من حوصلشون سر رفته!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه آهنگ قشنگ واسه من که با گیتار برقی حال نمیکنم بزار.

(24 بهمن 1392 12:19 ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]بدین بخوسینا مو دلم خشاااااا

نیخوام بخوسم ایخوام سی کنم Big Grin
(24 بهمن 1392 12:28 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]یه آهنگ قشنگ واسه من که با گیتار برقی حال نمیکنم بزار.

اینم به عشق تو

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(24 بهمن 1392 12:37 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 بهمن 1392 12:28 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]یه آهنگ قشنگ واسه من که با گیتار برقی حال نمیکنم بزار.

اینم به عشق تو

آی آی آی فدای تو
ریتمش خیلی باحاله ولی خدایی خیلی بد صداست Big Grin قبول داری دیگه؟ Big Grin

اینم به عشق تو

دوسه روزه تلفون خونمون زنگ میزنه، قلب افسرده من، دنگ دنگ دنگ میزنه ....

پسر خدا خیرت بده! یعنی مردم از خنده!
خوب یا بد...
دیر یا زود...
بلاخره داره تموم میشه و مهم اینه که همه تلاش خودشون رو کردن...
فقط اینو بگم که قبولی تو ارشد همه زندگی و قبول نشدن تو ارشد آخر بدبختی نیست...
آرزوی موفقیت برای همه دوستان...
(24 بهمن 1392 12:41 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]ریتمش خیلی باحاله ولی خدایی خیلی بد صداست Big Grin قبول داری دیگه؟
سلطان صدا جهانگیر!

(24 بهمن 1392 12:43 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]پسر خدا خیرت بده! یعنی مردم از خنده!

فدا ، خواستی آهنگ معرفی کنی ازین جور آهنگا معرفی کن Big Grin
(24 بهمن 1392 12:48 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]فدا ، خواستی آهنگ معرفی کنی ازین جور آهنگا معرفی کن Big Grin
بزار، بیشتر هم داری معرفی کن! مردیم از بس پینک فلوید و راک گوش دادیم!
اخرین پ ست من قبل کنکور به امید پیروزی رفتم بخوابم
برای همه دوستانی که فردا کنکور دارند آرزوی موفقیت میکنم. : )
بچه های کامی سروصدا نکنید که ای تی ها خوابن Smile
ایشالله که خوب بخوابن فردا هم آزمون رو خوب بدن یه دلگرمی هم واسه ما باشه

(24 بهمن 1392 12:50 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 بهمن 1392 12:48 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]فدا ، خواستی آهنگ معرفی کنی ازین جور آهنگا معرفی کن Big Grin
بزار، بیشتر هم داری معرفی کن! مردیم از بس پینک فلوید و راک گوش دادیم!
یه چندتا قیصر هم گوش بدید که قشنگ شنگول برید سرجلسهBig Grin

اینم به عشق تو

آهنگهات چقد به روزه ننه جونBig Grin
یکی از دلایلی که شب خوابتون نمیبره اینه که گشنه هستید!
لینک مرجع