تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23 بهمن 1392 12:11 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]شرمنده ولی تاپیک یه عمره خز شده!

دشمنت شرمنده
وقتتو نمیگیریم داداش شما کلاست بالاتر از این صحبتاس
موفق باشی
(23 بهمن 1392 12:05 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]وای از دست این استرس
کتابارو کشتمشونا ولی خوب میترسم و استرس دادم و دیگه
کتابا رو باید آتیش زد
[میدانی ؟!

امروز خدایم به من اینگونه گفت :

با من که باشی همه جا رنگین است ...

و صبح طلوعی دیگر را خواهی دید ....

تو لبانت را کمی تکان بده .. آن وقت من برایت خندانش میکنم ...

دستانت را بمن بده .. آن وقت من برایت گرمش میکنم ...

پاهایت را به من بسپار ... آن وقت خواهی دید چطور پله های ترقی را یک به یک میگذرانی ...

تو فقط با من باش ...

و من هم صدایش زدم ...

من تو را میخوانم .. من تو را میخوانم ...

وقتی توکل میکنی وقتی میسپاری به خدا وقتی میگی الهی به امید تو و...
دیگه معنی نداره پیش خودت دودوتا چهارتا کنی
دوستان خوبم همگی موفق میشیمSmile به امید خدا
(23 بهمن 1392 12:21 ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی توکل میکنی وقتی میسپاری به خدا وقتی میگی الهی به امید تو و...
دیگه معنی نداره پیش خودت دودوتا چهارتا کنی
دوستان خوبم همگی موفق میشیمSmile به امید خدا
دقیقا ! مشکل اینه که ما با ماشین حساب خودمون داریم همه چیزو حساب میکنیم و اصلا انگار نه انگار که خدایی هست که ما رو از مادر بیشتر دوست داره!
یه لحظه فکر کنید! یکی که از همه بیشتر به شما اهمیت میده! زیبا نیست! امید بخش نیست!
آیا خدا کافی نیست؟
چه ما همه چیزو به او بسپاریم چه نه اون هوای مارو داره هر چند که ما همیشه اونو فراموش میکنیم.
خیلی عقبم امروز باید همه رو جبران کنم
(22 بهمن 1392 11:13 ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]نه دیگه نشد قبلا Riemann استاد ریچی رو گذاشته بود
باید یکی دیگه از بزرگای کامپیوتر رو بزارید
حالا که بحث رفته رو بزرگان کامپیوترعکس خودم رو می ذارم:دی
جهت همراهی با دوستان
و مدیر عزیز
براتون آرزوی موفقیت میکنم Heart Heart Heart Heart Heart
برم مدیریت بخونم
(23 بهمن 1392 12:54 ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]جهت همراهی با دوستان
و مدیر عزیز
براتون آرزوی موفقیت میکنم Heart Heart Heart Heart Heart
برم مدیریت بخونم

ای بابا من که هرچی مدیریت میخونم یادم نمیمونه.فردا صبح هم شبکه و نرم مرور میکنم و السلام کتابارو میبندم .شب بخیر

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
هههههههههههه هههههههههههههه خوابیدید ؟
من الان تا صبح درس میخونم Big Grin Big Grin خدایا مارو تا صبح نگهدار قرار طلوع رو مثله تمامه شبای امتحانام ببینم کسی خواست بگه سلام برسونم
(23 بهمن 1392 01:15 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]من الان تا صبح درس میخونم Big Grin Big Grin خدایا مارو تا صبح نگهدار قرار طلوع رو مثله تمامه شبای امتحانام ببینم کسی خواست بگه سلام برسونم
ما هستیم هنوز داداش.
دووووووووووووووووووستان سلاااااااااااااااااااااااااام Smile چه خبر؟؟؟ خوشید خوبین؟؟؟ ما که خوبیم شکر، بچه ها ما تلاش کردیم یکی کمتر یکی بیشتر اما آیا این آخر زندگی است؟؟ آیا واقعا؟؟Smile))) بیخیال بابا همه قبولیم پیش خداوند بزرگ Smile لعنتی تموم نمیشه مرور فردا باید 3 تا مشترک رو حتما مرور کنم میترسم تهش chet کنم Smile راستی بعد کنکور من نه جواب میبینم نه چیز دیگه بیخیالشششش ، مهم سربازیه، راستی دوستان پسر قند عسل یکاری کنیم باهم یجا بیوفتیم یا دانشگاه یا سربازی Smile
یعنی کلی استرسم کم شد اومدم این پستا رو خوندم. ایشاا.. همه بچه ها موفق بشن. واقعا حیف نیست لذت درس خوندنو با استرس خرابش کنیم. از ته قلبم از خدا می خوام بچه های مخصوصا این تاپیک همشون از نتیجه راضی باشن.
فک کنم مانشت امشب بره تو تاپ 10 علمی از بس بچه ها زدن تو کار علم با آواتارهای جدید Smile
(23 بهمن 1392 01:17 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 بهمن 1392 01:15 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]هههههههههههه هههههههههههههه خوابیدید ؟
من الان تا صبح درس میخونم Big Grin Big Grin خدایا مارو تا صبح نگهدار قرار طلوع رو مثله تمامه شبای امتحانام ببینم کسی خواست بگه سلام برسونم

تو طلوع رو می بینی من تا عصر بیدار می مونمBig Grin

بخاطره اینکه کم نیارم من تا ماه رو ببینم درس میخونمBig Grin
(23 بهمن 1392 01:21 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 بهمن 1392 01:15 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]من الان تا صبح درس میخونم Big Grin Big Grin خدایا مارو تا صبح نگهدار قرار طلوع رو مثله تمامه شبای امتحانام ببینم کسی خواست بگه سلام برسونم
ما هستیم هنوز داداش.

داداش ساعت 5 صبح و 7 صبح میام کامنت بزارم از روحیتوم بکاهمBig Grin
فراموشتون نشه : " الا بذکر اللّه تطمئن القلوب " .

خیلی ببخشید وسط صحبت دوستان مزاحم شدم Tongue راستش شما کنکور دارید ، من هیجان زده شدم Big Grin
برای همه آرزوی موفقیت دارم ، انشالله هرچی صلاح و خیر هست براتون پیش بیاد . Smile
لینک مرجع