تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16 بهمن 1392 12:47 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 12:45 ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها میشه بگید سوالای کنکورای ۹۰ ۹۱ ۹۲ رشته نرم افزار رو از کجای سایت میتونم پیدا کنم؟؟؟
مدرسان داره ولی همه میگن پاسخنامش غلطه...
دوست عزیز اگر قرار بود اینجا بپرسید دیگه چرا خصوصی از من پرسیدید؟ پیامتون رو همون موقع پاسخ دادم

کار از محکم کاری عیب نمیکنهTongue
هوش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Smile)
و من از اول تابستون می خوام "امشب" شروع کنم به زبان خوندم
امیدوارم این شب برسه دیگه
بچه ها بخدا شرمنده همتونم فک نمیکردم اینطوری استرس وارد کنم، از همه معذرت میخوام ، الهی چشمام دربیاد فکر میکردم همتون این تافل رو خوندید فقط منم که دیر خوندم، من خودم از آذر فهمیدم که باید تافل رو بخونم برای کلمات.

بچه ها نگران نباشید منم که تافل رو خوندم کلا حداکثر 5-6 تا از تستای اول رو اگه شانس بیارم میتونم بزنم، بیشتر تمرکزتون رو بزارید رو ریدینگ و گرامر عامیانه اول که با همون 504 به خوبی میتونید نتیجه بگیرید ، 20 تا تسته، 12 تارو هم بزنید کافیه و عالیه و اصولا بیشتر از این وقت بزارید هدر دادن وقت برای مشترکا و تخصصی میشه.

بازم از همه عذر خواهی میکنم SadSadSadSadSad
(16 بهمن 1392 02:49 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها بخدا شرمنده همتونم فک نمیکردم اینطوری استرس وارد کنم، از همه معذرت میخوام ، الهی چشمام دربیاد فکر میکردم همتون این تافل رو خوندید فقط منم که دیر خوندم، من خودم از آذر فهمیدم که باید تافل رو بخونم برای کلمات.
بازم از همه عذر خواهی میکنم SadSadSadSadSad
خب استرس وارد میکنی حداقل بعدش بگو یه دور کلیپ بیخیال استاد یساری رو ببینن که استرسی بهشون وارد نشه
(16 بهمن 1392 02:49 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]بازم از همه عذر خواهی میکنم
یعنی شما فکر می کنی بچه ها اینطوری با حرف استرس می گیرن؟
البته من احساس می کنم مساله خیلی مهم اینه که بتونیم به خورمون مسلط باشیم !
من به شما یا دوستای دیگه که 504 خوندن پیشنهاد می کنم زبان سال قبل گروه چهارشنبه عصر(عمران مثلا) بزنن
بعدش می فهمن که خوندن لغات زیاد کار درستی نیست ;-)
دیروز بعد از شنیدن اون خبر عقب افتادن کنکور کتاب دفتر و جمع کردم رفتم خونه رفیقام.

وارد شدم دیدم کتاب دفترشو باز دارن انتقال داده میخونن اونم از رو جزوه! وقتی جویا شدم که این چیه فهمیدم دارن واسه کنکور میخونن و وقتی بیشتر جویا شدم فهمیدم دیروز شروع کردن به خوندن برای کنکور. میگفتن ما اول فکر میکردیم 3 روز وقت داریم الان که یک هفته وقته 100% قبولیم.
(16 بهمن 1392 03:09 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]دیروز بعد از شنیدن اون خبر عقب افتادن کنکور کتاب دفتر و جمع کردم رفتم خونه رفیقام.

وارد شدم دیدم کتاب دفترشو باز دارن انتقال داده میخونن اونم از رو جزوه! وقتی جویا شدم که این چیه فهمیدم دارن واسه کنکور میخونن و وقتی بیشتر جویا شدم فهمیدم دیروز شروع کردن به خوندن برای کنکور. میگفتن ما اول فکر میکردیم ۳ روز وقت داریم الان که یک هفته وقته ۱۰۰% قبولیم.

اتفاقا دو سوال پیش شب کنکور دوستم اومد خونمون(دانشجویی) که صبح با هم بریم کنکور نصفه شب گیر داده بود آقا بیدار بمون تا صبج نظریه بخونیم 100% میزنیم شهرستانی جایی قبول میشیم(قیافشو اون لحظه در حال این حرف میدیدی از خنده میترکیدی یه برقه خواصیم تو چشش افتاده بود) هرچی ما گفت دوست عزیز بابا رفیق بابا یارووو نمیشه گفت نه تو بخواب من تا صبح میخونم ما گرفتیم خوابیدم صبح مثله اینکه دم صبح اونم گرفت خوابید صبح داشتم میرفتم هرچقد صداش کردم بیدار نشد سر کنکور نرفت
برگشتنی چقد خندیدم یادش بخیرBig GrinBig Grin
(16 بهمن 1392 03:09 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]دیروز بعد از شنیدن اون خبر عقب افتادن کنکور کتاب دفتر و جمع کردم رفتم خونه رفیقام.

وارد شدم دیدم کتاب دفترشو باز دارن انتقال داده میخونن اونم از رو جزوه! وقتی جویا شدم که این چیه فهمیدم دارن واسه کنکور میخونن و وقتی بیشتر جویا شدم فهمیدم دیروز شروع کردن به خوندن برای کنکور. میگفتن ما اول فکر میکردیم 3 روز وقت داریم الان که یک هفته وقته 100% قبولیم.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
نکته مهم برا چشم
دوستان یه مشکلی برای کسانی که درس می خونن و کامپیوتر کار می کنن خشکی چشمه برا همین چشم می سوزه برین داروخانه قطره artelac بگیرین و هر دونشو یه روزه مصرف کنین چون نگهدارنده نداره باز شه باید یه روزه مصرف شه بعدش استریل نیست چیز خاصیم نیست اشک مصنوعی چشمه..
(16 بهمن 1392 02:57 ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی شما فکر می کنی بچه ها اینطوری با حرف استرس می گیرن؟
البته من احساس می کنم مساله خیلی مهم اینه که بتونیم به خورمون مسلط باشیم !

والا به قران من و چه به معرفی مرجع و منبع ، همون تحلیل موزیک ویدئو استاد عزیزم جواد یساری از سرمم زیادیه Sad
از اول برنامه ریزی کردم
همونطور که معلومه بیشترین سود رو من می برم دقیقا یه هفته وقت کم آورده بودمBig Grin

وارد شدم دیدم کتاب دفترشو باز دارن انتقال داده میخونن اونم از رو جزوه! وقتی جویا شدم که این چیه فهمیدم دارن واسه کنکور میخونن و وقتی بیشتر جویا شدم فهمیدم دیروز شروع کردن به خوندن برای کنکور. میگفتن ما اول فکر میکردیم ۳ روز وقت داریم الان که یک هفته وقته ۱۰۰% قبولیم.
یه نفری رو می شناسم 4 - 5 هفته است(شایدم کمتر) شروع کرده آزمون قبلی مدرسان 4 شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(16 بهمن 1392 03:35 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
امیر چی امتحان میده؟
(16 بهمن 1392 03:35 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]ه نفری رو می شناسم ۴ - ۵ هفته است(شایدم کمتر) شروع کرده آزمون قبلی مدرسان ۴ شد
معماری هم امتحان میده فکر کنم! خدا خودش رحم کنه Big Grin
(16 بهمن 1392 03:35 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]از اول برنامه ریزی کردم
همونطور که معلومه بیشترین سود رو من می برم دقیقا یه هفته وقت کم آورده بودمBig Grin

یه نفری رو می شناسم ۴ - ۵ هفته است(شایدم کمتر) شروع کرده آزمون قبلی مدرسان ۴ شد

اتفاقا دیشب به این فکر میکردم که شما که اهسته رفتید حتما بجایی میرسید عالی چقد خدا دوستون داره واقعا بعدشم دوست خوبم بشنو باور نکن ما تو دخترا فراوون از اینا داریم که نخونده بیست میشن و این کاملا طبیعیهBig GrinBig Grinطرف از اول سال وقت داشته فک میکنه این یه هفته معجزه میکنه نه با با این یه هفته برا کسی معجزه میکنه که فقط مرور کنه و بس نه از اول خوندن انقدم ذوق دارن انگار چقد و:قت دارن جون به جونمون کنن ایرانییم و دقیقه نودی حالا بازم میزارن برا شب کنکورBig GrinBig Grinما که تست میزنیم گلاب مینوشیم مدیریت میخونیم گلاب مینوشیم نرم افزار میخونیم گلاب مینوشیم و دوره میکنیم و بازم گلاب مینوشیم از دست سنجش Big Grin آرامبخش که نمیشه خورد گل گاو زبونم که میبره تو خلصه آدما ماییم و گلاب و ساقی و پیمانهBig GrinBig GrinBig Grinبچه ها حسابی دوره کنید دوسدارم همه عالی باشید و دیگه بالای دورقمی نشه کسی اینجا همه زیر 50 میشیم HeartHeartHeart
لینک مرجع