تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اینم کارنامه نفر اول IT پارسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بچه های نرم افزار نظر بدین لطفاShy

برای دوستان نرم افزار.

این کارنامه رتبه 1 :

درصدای خودمم که قبلا گفتم ولی اینم کارنامه خودم :

چقدر من خوشحالم ضریب نرم 4 شده Smile

اینجا داره برف میاد !!
آخرین باری که برف اومد سال 86 بود فکر می کنم.
بچه ها کسی سوالات آی تی 87 رو داره؟ نیاز دارم.
سلام
دوستان it لطفا کمکم کنید
سوالهای مشترک کامپیوتر از it سختره؟ مشابهش توی کنکور های اخیر it بوده؟
(12 بهمن 1392 01:55 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]اینم کارنامه نفر اول IT پارسه

و

بابا عجب درصدای نجومی دارید شما Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
اگه میخواستین صبرتون زیاد شه باید نصیر شرکت می کردید
واقعا موسسه بی نظمیه
پارسه 1500 نفر آزمون کامپیوتر دادن همون شب کارنامه ها و پاسخ تشریحی ها رو داد ولی اینجا که 100 نفر هم فک نکنم بودن هنوز هیچ خبری نیست Angry
(12 بهمن 1392 11:20 ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 بهمن 1392 01:55 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]اینم کارنامه نفر اول IT پارسه

و

بابا عجب درصدای نجومی دارید شما Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

این نفر اولی‌ همه درسارو بالا زده چه سرعتیم داره که میرسه ۲گرایش بزنه
ساختمان داده آی تی چقدر آسونتر از مال کامپیوترِ Sad من ساختمان ضعیفم نامردا :'(

من از کلِ ساختمان داده فقط مبحث Btree رو نخوندم امسال اگه 3 تا از Btree نیومد من این اکانت و میبندم بعد از اون با اکانتِ "انقضی" در خدمتتونم.
سلام دوستان.من امروز آزمون 92 زدم چشمتون روز بد نبینه رفتم با کلید سنجش درصدامو بگیرم یکی در میون غلط زده بودم دفترچه و کلید هم چک کرده بودم هردوتاش c بود خلاصه از زندگی نا امید شده بودم که با خودم گفتم نکنه این غلط باشه!Dodgyیه جواب تشریحی داشتم واسه موسسه پارسه رفتم با اون چک کردم دیدم بلهههه کلید سنجش خیلیاش غلط بوده خلاصه دوباره به زندگی برگشتمBig Grin اینم درصدامTongue
مشترک 34
مدیریت 57
تخصصی 44
چطوره؟خوبه؟امیدوار باشم؟Rolleyes

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
من دو مرحله اخر پارسه ثبت نام کردم.حس میکنم سوالات از کتابای خودشون طرح میشه.اگه به درصد های نفرات برتر توجه کنین متوجه میشین که خیلی درصدای نجومی هستش.شاید پارسه بخاد با اینکار روحیه داوطلبا رو حفظ کنه و یه درصد فرمالیته بهشون بده
اگه به درصد رتبه های برتر پارسال توجه کنین متوجه میشین که با درصدای نه چندان خوب بهترین رتبه رو کسب کردن.احتمالا کسایی که در ازمون های ازمایشی رتبه خوبی کسب میکنن در کنکور اصلی توانایی همچین درصدای نجومی رو ندارن.چون پارسه بی انصافی میکنه و از کتابای خودش بیشتر سوال طرح میکنه
(12 بهمن 1392 01:15 ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]نه بابا این حرفا چیه ؟!
موردی نبود، صرفا جهت شوخی اونطوری نوشتم که قضیه کشمکش رو مطرح کنم خنده دار تر بشه : )

انشاا... همه شما دوستان موفق باشید و به نتیجه دلخواهتون برسید و اونچه که واقعا صلاحتون هست پیش بیاد
آمین

خانوم گود ویشز مهربون! Rolleyes لینک ثبت نام انفورماتیک! Big Grin چرا توو سایته سنجش نیس؟مگه نگفته بودن 12 ام؟ Huh
(12 بهمن 1392 12:46 ب.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط: [ -> ]من دو مرحله اخر پارسه ثبت نام کردم.حس میکنم سوالات از کتابای خودشون طرح میشه.اگه به درصد های نفرات برتر توجه کنین متوجه میشین که خیلی درصدای نجومی هستش.شاید پارسه بخاد با اینکار روحیه داوطلبا رو حفظ کنه و یه درصد فرمالیته بهشون بده
اگه به درصد رتبه های برتر پارسال توجه کنین متوجه میشین که با درصدای نه چندان خوب بهترین رتبه رو کسب کردن.احتمالا کسایی که در ازمون های ازمایشی رتبه خوبی کسب میکنن در کنکور اصلی توانایی همچین درصدای نجومی رو ندارن.چون پارسه بی انصافی میکنه و از کتابای خودش بیشتر سوال طرح میکنه
قبلا دوستان گفتند که آزمون های موسسات جزوه محور هست. بخاطر همین کسی که مدرسان هست ، آزمون پارسه براش سخته و کسی که پارسه باشه، آزمون مدرسان براش سخته
من خودم پارسه ثبت نام کردم. درصدهام همیشه اطراف 40 تا 60 هست
ولی وقتی آزمون مدرسان را واسه خودم میدم درصدها میانگین پایین تر از پارسه میشه.
کلا تیپ سوالات فرق داره و بخاطر همینه که مشاورها میگن به آزمون موسسه خودتون اکتفا نکنید چون ذهنتون شرطی میشه
دوستان نظریه دان یه نگاهی به این سوال من بندازن ممنون میشم
با تشکر

(12 بهمن 1392 12:48 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]خانوم گود ویشز مهربون! Rolleyes لینک ثبت نام انفورماتیک! Big Grin چرا توو سایته سنجش نیس؟مگه نگفته بودن ۱۲ ام؟ Huh

انفرماتیک زیر مجموعه علوم پزشکی هستش ثبت نامش هم در سایت
هستش نه سنجش Smile
ثبت نام هم هنوز شروع نشدهConfusedDodgy
لینک مرجع