تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09 بهمن 1392 07:36 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]این روزها عجییییب نمیگذرد...
دیگه دارم خسته میشششم ... !

پس چرا واسه من انقدر زووووووود میگذره Huh
بچه ها دعا کنید امشب سیستم رو تموم کنم
که فردا برم تو کاره نظریه و نصف محاسبات!

به امید او
(09 بهمن 1392 07:39 ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها دعا کنید امشب سیستم رو تموم کنم
که فردا برم تو کاره نظریه و نصف محاسبات!

به امید او

داداش بزار دعامونو نگه داریم واسه چیزای مهمتر
الان دعا کنیم سیستم عاملت تموم شه؟؟؟ Big Grin اینو خداییش با دعا نمیشه کاری کرد دیگه باید بخونی Wink
چهارشنبه دیگه چه حالی داریم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
تصورش هم سخته
دوستان دوستان در جمع خوب شادی ها شرکت کنید (این قسمت -> ساختمان داده)
مرسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(09 بهمن 1392 07:48 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]چهارشنبه دیگه چه حالی داریم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
تصورش هم سخته

نترسونمون
دوستان بعد کنکور فارغ از اینکه سوالات آسونه یا سخت میایم اینجا میگیم :
"وااااااااااااااااااااای این سختترین کنکوری بود که طیِ ادوار گذشته برگزار شده بوووووووووووود Sad "

دقت کنید که سوالای کنکوره امسال نسبت به سالهای قبل ندید سختتر بوده و دروس مشترک 27 عدد سوالِ غلط داشته. وگرنه ما که تا خرخره درسا رو خونده بودیم!!!
(09 بهمن 1392 07:48 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]چهارشنبه دیگه چه حالی داریم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
تصورش هم سخته

دلم تنگ شده واسه باشگام
5شنبه کنکور میدمو شنبه دیگه تو باشگام
Big Grin
برو حالشو ببر یه بیت گفتم کیف کنی
من دچار یه مشکلی شدم Smile)
از دیشب وجدانم داره میگه تو حقت نیس بری یه دانشگاه درست حسابی Smile)
اخه من کل درسی که خوندم تو کارشناسی همین 7 8 ماه بوده و بقیه درس ها از دم همه شبه امتحانی بوده چه بسا بعضیا صبح امتحانی :-" یعنی الان حق با من یا با وجدانه زبون نفهمم؟
آی گفتید منم دلم برای باشگاه تنگ شده .البته من روز بعد کنکور میخوام برم مسافرت!بعدش که برگشتم در اولین فرصت میرم باشگاه

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
(09 بهمن 1392 08:16 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
تصورش هم سخته

دلم تنگ شده واسه باشگام
5شنبه کنکور میدمو شنبه دیگه تو باشگام
Big Grin
برو حالشو ببر یه بیت گفتم کیف کنی

من پنج شنبه شب باشگام Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

من اگه توی درس خوندن مثل سریال نگاه کردن فعال بودم، الان رسیده بودم مرز دانش Big Grin
وقتی میشینم پاش تا تمومش نکنم بلند نمیشم!

(09 بهمن 1392 08:25 ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط: [ -> ]من دچار یه مشکلی شدم Smile)
از دیشب وجدانم داره میگه تو حقت نیس بری یه دانشگاه درست حسابی Smile)
اخه من کل درسی که خوندم تو کارشناسی همین ۷ ۸ ماه بوده و بقیه درس ها از دم همه شبه امتحانی بوده چه بسا بعضیا صبح امتحانی :-" یعنی الان حق با من یا با وجدانه زبون نفهمم؟

میخواستم به وجدانت فحش بدم خودمو کنترل کردم

اتفاقا ما که با یه شب درس خوندن یه درسو پاس میکردیم با 8 ماه خوندن باید حداقل MIT قبول شیم ولی حالا چون کنکور بین المللی نیست همون شریف دیگه
بچه ها شریف خوب نیست. دانشگاه فرقی نداره. همون شهر خودتون بمونید. تازه تهران هوا هم آلوده است Big Grin

(09 بهمن 1392 08:57 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها شریف خوب نیست. دانشگاه فرقی نداره. همون شهر خودتون بمونید. تازه تهران هوا هم آلوده است Big Grin

قبول دارم حرفتو اتفاقا من کارشناسی رفتم بیرجند رو هم آلوده کردم دیگه ارشد واجب شده همین تهران بمونم به هوای تمیز هم عادت ندارم Big Grin
(09 بهمن 1392 08:11 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان بعد کنکور فارغ از اینکه سوالات آسونه یا سخت میایم اینجا میگیم :
"وااااااااااااااااااااای این سختترین کنکوری بود که طیِ ادوار گذشته برگزار شده بوووووووووووود Sad "
دقت کنید که سوالای کنکوره امسال نسبت به سالهای قبل ندید سختتر بوده و دروس مشترک ۲۷ عدد سوالِ غلط داشته. وگرنه ما که تا خرخره درسا رو خونده بودیم!!!
هشدار به همه Exclamation
این دوستمون شدیدا درست میگن.
سنجش تو آخرین آزمون جامعش یه چیزی بیشتر از 15 تا غلط مفهومی و تایپی داشت شاید هم بیشتر و بیشتر
این یعنی چراغ سبز (و شاید هم قرمز) سنجش به ما که کنکور 93 مالامال از غلط خواهد بود، و نمونه اش کنکور 92
لینک مرجع