تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09 بهمن 1392 04:36 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]این کل جزوات طرح ۹۰ درصد هست!
دروس مشترک کامپوتر و همچینن ریاضی ها : آمار گسسته مهندسی
دروس ای تی : مهندسی نرم، شبکه، مدیریت

آمارش عالی هست
ریاضی مهندسی هم
اون درسای آی تی هم من یه نگاه انداختم خوب بود

انشاالله که هممون اون نتیجه ای که میخواهیم رو بگیریم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
میشه لطفا اینجا آپ کنی
آخه من دان میکنم فایل exe میده بعدم هی پیغام ویرروس میده
تو رو خدا اینجا آپ کن
سلام عزیزان خدا قوت
کامتون پر دود
کسی میدونه سوالی از کنکور 91 حذف شده یا نه ؟؟ اگه حذف شده یه لیستی به من بدید متشکر میشم
یکی کمک کنه لطفا(سوال پایگاهه)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوستانی که کنکور 91 مقسمیو دارید اگه ممکنه یه نگاه بندازین ببینین سوالات دروس تخصصی مهندسی کامپیوترو داره کتابتون ؟
تو کتاب من از صفحه 49 تا 64 رو دوبار کپی کرده و بعد از صفحه 144 دوباره میره 49 !!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
یه سوال! ای تی 17مه؟!
(09 بهمن 1392 03:31 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که کنکور ۹۱ مقسمیو دارید اگه ممکنه یه نگاه بندازین ببینین سوالات دروس تخصصی مهندسی کامپیوترو داره کتابتون ؟
تو کتاب من از صفحه ۴۹ تا ۶۴ رو دوبار کپی کرده و بعد از صفحه ۱۴۴ دوباره میره ۴۹ !!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

هه ههBig Grin
من تازه دیدم چرا این شکلیه؟!
اما کتاب من هم آی تی داره هم مهندسی کامپیوتر هم علوم.فقط کامپیوترش 2بار کپی شده! دروس تخصصیش هم از صفحه 146 شروع میشه تا 159
(09 بهمن 1392 03:39 ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 03:31 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که کنکور ۹۱ مقسمیو دارید اگه ممکنه یه نگاه بندازین ببینین سوالات دروس تخصصی مهندسی کامپیوترو داره کتابتون ؟
تو کتاب من از صفحه ۴۹ تا ۶۴ رو دوبار کپی کرده و بعد از صفحه ۱۴۴ دوباره میره ۴۹ !!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

هه ههBig Grin
اما کتاب من هم آی تی داره هم مهندسی کامپیوتر هم علوم.فقط کامپیوترش ۲بار کپی شده! دروس تخصصیش هم از صفحه ۱۴۷ شروع میشه تا ۱۵۴

یعنی دروس تخصصی کامپیوترو (هوش-معماری-نرم) داره کتابتون ؟
(09 بهمن 1392 03:06 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]کسی میدونه سوالی از کنکور ۹۱ حذف شده یا نه ؟؟ اگه حذف شده یه لیستی به من بدید متشکر میشم
سلام
ببینید این کلید 92 هست که توش نوشته کدوم سوالات حذف شد به ازای هر دفترچه

اما کلید 91 رو هیچی نگاه میکنم چیزی ننوشته :

اینم کلید 90 :

90 و 91 نوشته کلید اولیه هرچی گشتم کلید نهایی پیدا نکردم

(09 بهمن 1392 03:06 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]کامتون پر دود
HuhHuhHuh
(09 بهمن 1392 01:07 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی جواب واسه سوالای طراحی الگوریتم سال ۸۹ (تخصصی هوش و تخصصی نرم) نداره؟؟؟
خیر ببینی پسرم/دخترم اگه داری که یه مددی برسون Big Grin

نبود آیا؟؟
(09 بهمن 1392 03:54 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ببینید این کلید ۹۲ هست که توش نوشته کدوم سوالات حذف شد به ازای هر دفترچه

اما کلید ۹۱ رو هیچی نگاه میکنم چیزی ننوشته :

اینم کلید ۹۰ :

۹۰ و ۹۱ نوشته کلید اولیه هرچی گشتم کلید نهایی پیدا نکردم
مرسی لطف کردین
(09 بهمن 1392 03:54 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 03:06 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]کامتون پر دود
HuhHuhHuh

اینم یه جور آرزوی موفقیته دیگه به یه سبکه خاص Wink
(09 بهمن 1392 03:44 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی دروس تخصصی کامپیوترو (هوش-معماری-نرم) داره کتابتون ؟

آره دیگه. تو همون صفحه هایی که گفتم. از 146 که مدار الکتریکی شروع میشه تا 159 که هوش تموم میشه. کتابم زردو مشکیه چاپ اوله سال 1391 . قیمتش هم 7000 تومنه. اینم اطلاعات کافی.
خودم هم نمیفهمم چم شده .الان ساعت 3 بعد از ظهر گیج خوابم، بعد شب تا ساعت 3 خوابم نمیبره هر چی به خودم میگم بچه تو گیج خواب بودی بخواب دیگه ولی انگار خواب با من لج کرده. خدا شب کنکور رو به خیر بگذرونه
(09 بهمن 1392 03:58 ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 03:44 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی دروس تخصصی کامپیوترو (هوش-معماری-نرم) داره کتابتون ؟

آره دیگه. تو همون صفحه هایی که گفتم. از ۱۴۶ که مدار الکتریکی شروع میشه تا ۱۵۹ که هوش تموم میشه. کتابم زردو مشکیه چاپ اوله سال ۱۳۹۱ . قیمتش هم ۷۰۰۰ تومنه. اینم اطلاعات کافی.

ممنون از اطلاعات کاملتون...منم همین مدلو دارم...منتها وقت خریدن دقت نکردم ...!
آمار تا فصل 4 مرور شد میمونه فصل 5 اونم واسه فردا، امشب هم فرمول های محاسبات رو یه عنایتی میکنیم و گرامر زبان برای اولین بار، در پایان هم با نوایی چند از کامپایلر شب رو به پایان میرسونیم!

خدایا توی این چند روز به همه ما آرامشی عطا فرما که اونچیزی که هستیم رو بتونیم توی این مدت سروسامون بدیم و سرجلسه بترکونیم این کنکور رو و دیگه تا آخر عمر کاری باهاش نداشته باشیم!
(09 بهمن 1392 03:39 ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط: [ -> ]

هه ههBig Grin
اما کتاب من هم آی تی داره هم مهندسی کامپیوتر هم علوم.فقط کامپیوترش ۲بار کپی شده! دروس تخصصیش هم از صفحه ۱۴۶ شروع میشه تا ۱۵۹

حتما از صفحه 49 خیلی مهم بوده دوباره تاکید کرده انقد به مقسمی بنده خدا گیر ندین Big Grin
لینک مرجع