تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18 بهمن 1392 08:38 ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط: [ -> ]همینو بگو والله.هی راه به راه آواتار عوض میکنن همه شون هم عین همن یه قیافه های عجیب با ۳متر موBig Grin من که دیگه همه رو باهم قاتی کردم
بنده یه زمانی موهام تا شونه هام بلند بود! به یاد اون دوران از این عکسا میزاریم!
(18 بهمن 1392 08:49 ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]آره راست میگی به تقواس فقط...نری تو هم عکستو عوض کنیا...فقط تو فعلا قابل شناسایی هستی بینشون ConfusedSmile

من اینارو نمیشناسم گوش نمیکنم ولی دیدم شماها دارین حساسیت نشون میدین تو فکرش بودم منم آواتارمو عوض کنم Big Grin
(18 بهمن 1392 08:58 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1392 08:49 ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]آره راست میگی به تقواس فقط...نری تو هم عکستو عوض کنیا...فقط تو فعلا قابل شناسایی هستی بینشون ConfusedSmile

من اینارو نمیشناسم گوش نمیکنم ولی دیدم شماها دارین حساسیت نشون میدین تو فکرش بودم منم آواتارمو عوض کنم Big Grin
همینجور ادامه بدین میرم عکس هایده رو بعنوان خواننده محبوبم میذارم این بغل که راستی راستی به خوابتون بیادها!Big GrinBig GrinBig Grin

(18 بهمن 1392 08:54 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1392 08:38 ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط: [ -> ]همینو بگو والله.هی راه به راه آواتار عوض میکنن همه شون هم عین همن یه قیافه های عجیب با ۳متر موBig Grin من که دیگه همه رو باهم قاتی کردم
بنده یه زمانی موهام تا شونه هام بلند بود! به یاد اون دوران از این عکسا میزاریم!
اوه اوه . اون دوران تیره رو فراموش کنBig Grin
(18 بهمن 1392 08:31 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1392 08:24 ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1392 06:42 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]به من میگه فلانی پریروز ۷۰۰تا تست زده! Angry ۷۰۰تا تو یه روز! شماها میتونین؟! نه میخوام بدونم من خنگم مشکل از منه که ۱۵۰ ۲۰۰ تا بیشتر نمیتونم یا ۷۰۰تا غیر عادیه؟ Dodgy
[تصویر:  247555_35597739950215198764.jpg]

جدا روزی ۲۰۰ تا تست میزنی؟؟؟!!!Angel

حالا 200 تا که نه! یه دیروز 150 تا قدسی زدم! اونم کوفتم کردن! Big Grin
(18 بهمن 1392 08:58 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]

Big GrinBig GrinBig Grin
سلام

فک کنم dropbox مانشت رو تحریم کردهBig Grin
چرا من اینقدر بیخیال درس شدم اینگار دادم کنکور
الانم دوست دارم هر کاری کنم جز درس........
هر چند هنوز زوده واسه این سوال ولی ب هر حال از دوستان کسی راه کاری(گیاه درمانی) برای مقابله با استرس روز کنکور داره؟
(18 بهمن 1392 09:32 ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط: [ -> ]هر چند هنوز زوده واسه این سوال ولی ب هر حال از دوستان کسی راه کاری(گیاه درمانی) برای مقابله با استرس روز کنکور داره؟
بنظر من از فردا هر روز اسطو خودوس و گل گاو زبون دم کنید بخورید تاثیر داره.از قبل بخورید بنظرم بیشتر تاثیر داره تا اینکه فقط شب کنکور بخورید.
(18 بهمن 1392 09:32 ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط: [ -> ]هر چند هنوز زوده واسه این سوال ولی ب هر حال از دوستان کسی راه کاری(گیاه درمانی) برای مقابله با استرس روز کنکور داره؟

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:
سیگار بعد چایی / چایی بعد سیگار
(توتونش تقریبا میشه گفت گیاهیه) Big Grin

(18 بهمن 1392 09:13 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]همینجور ادامه بدین میرم عکس هایده رو بعنوان خواننده محبوب میذارم این بغل که راستی راستی به خوابتون بیادها!Big GrinBig GrinBig Grin

هایده که یه دونست اصلا رو دستش نیست
(18 بهمن 1392 09:40 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:
سیگار بعد چایی / چایی بعد سیگار
(توتونش تقریبا میشه گفت گیاهیه) Big Grin

بدجور تاثیر گذاره!

Sent from my ME172V using Tapatalk

زود نیست خیلی به موقع هست شایدم دیر من رفتم دکتر بهم قرص داده (آخه دیگه زیادیه استرسم فکر کنم)اونقدر عوارض نوشته که گیجی میاره و خواب آلودگی و اینا کلن منصرف شدم گیاه درمانی فکر می کنم خوب باشه که منم ازش اطلاعی ندارم اگه دوستان بگن خیلی خوبه Shy

استرس نداریم دیگه با هیجانی که بهمون این هفته وارد شد یه بار سکته خفیف زدیم و استرسمون کلا دشارژ شد مث اون قورباغه بود مینداختن تو آب داغ سکته میکرد منتها مارا یبار انداختن تو آب داغ یدر آوردن انداختن تو آب یخ Exclamationخیالت راحت دیگه هر استرسی هم بهمون وارد شه هیچیمون نمیشهBig GrinBig Grinچیکار دارید به آواتار مردم بابا هر کی هر چی دوسداره بزاره نگران نباشید ما هیچیمون نمیشه قرار بود سکته کنیم با دیدن دکستر و ومپایر دایریز سکته میکردیم اینا که خوبن والاBlush

عرق بیدمشک و گلاب از هر کدون نصف استکان بریزید تو لیوان نصف لیوانم اب بریزید و بخورید به طور معجزه اسایی ارام میشید امتحان شده و مطمئن.Smile خیالتونم راحت تجویز یه فرد باتجربست.Shy
دوستان عزیز 101% استرس شما به خاطر تلقین به خودتونه که باعث ترشح غدد شما بیشه و عوارش رو میبینید. الکی چرا بدلت بد راه میدی؟؟؟ اینارو بیخیال 2تا سوره بخون قبل امتحان آیت الکرسی خوبه
اگرم وقت کردید اینو جواب بدین سوال سیستم عامل 93 خواهد بود : Smile)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع