تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23 بهمن 1392 09:59 ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 بهمن 1392 01:27 ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]راستی دوستان پسر قند عسل یکاری کنیم باهم یجا بیوفتیم یا دانشگاه یا سربازی
من که پایه کارای غیر درسی هستم
پس برای سربازی رو من حساب کنید :دی

منم خیلی دوست دارم ولی به احتمال زیاد معافمBig Grin
تستای ۹۲ رو انداختم عقب تا آخر حل شون نکردم
Sad Sad
اصلا هم نمیتونم برم سراغشون
ایشالله که کنکور اصلا شبیه 92 نباشه
(23 بهمن 1392 10:03 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 بهمن 1392 01:27 ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]راستی دوستان پسر قند عسل یکاری کنیم باهم یجا بیوفتیم یا دانشگاه یا سربازی

لازم به توضیح نیست
خودم فهمیدم این تست صرفا جهت سوزاندن من بود Big Grin

پ.ن: بعد از این که جمله رو نوشتم فهمیدن به جای پست نوشتم تست Big Grin
یعنی یه همچین ادم درس خونی هستم من
یا اوووو
Big Grin
اومدم اینجا دیدم همه چی عوض شده پرده اتاقمو زدم بالا دیدم آسمون هنوز آبیه (سرخ نشده) سریع ایسنا و ایرنا و CNN و PressTV و ... باز کردم چک کردم دیدم خبری از آپوکالیپس نیست یکم آروم شده فهمدیم بچه ها خودجوش آواتاراشونو عوض کردند Big Grin
اعصاب معصاب ندارین هاااا
(23 بهمن 1392 07:36 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 بهمن 1392 05:58 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]و من هنوز هم درس میخونمTongue
صبح شدBig Grin

و من مثله یه مــــــــــــــــرد واقعی بیدار بودم ;(

(23 بهمن 1392 10:03 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]

مثله یه مــــــــــــــــــــــرد برو خدمتتو بکن معافم چیه

(23 بهمن 1392 10:27 ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]تستای ۹۲ رو انداختم عقب تا آخر حل شون نکردم
Sad Sad
اصلا هم نمیتونم برم سراغشون
ایشالله که کنکور اصلا شبیه ۹۲ نباشه

=)) دقیقا مثله من مثله یه مــــــــــــــــــــــرد تستای پارسالو حتی از نزدیک ندیدم یه بار دیدم دسته یکی از بچه بود باهم داشتن میرفتن خونه Big GrinBig Grin
من دارم شبکه مرور میکنم بعدم مدیریت و تو این فکرم که آیا فردا بعد از کنکورم کلاس دارم یا نه و اگه دارم آیا میتونم خوب به بچهام توضیح بدم یا نه
وای خدا باورم نمیشه یعنی دیگه تموم شد Smile
درسته این روزا اکثرا همه می نالیدن و دوست داشتن زودتر تموم شه اما مطمئنا بعد از تموم شدن دلمون واس این روزا تنگ میشه خدا کنه که بعدن به خوبی و خوشی از این روزا یاد کنیم
برا همه دوستان IT ام آرزوی موفقیت دارم فردا این موقع سر جلسه ان
خدا جونم به همه کمک کن منم تو اونا Smile

Smile در تمام لحظات خدارو شکر کن Smile

**لحظات دردآور به خدا اطمینان کن**
**لحظات آرامش خدارو مناجات کن**
**لحظات سختی خدارو جستوجو کن**
لحظات شادی خدارو ستایش کن**
************** خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا*************​*
(23 بهمن 1392 09:31 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]داشتم گسسته مرور می کردم یه سوالایی رو حل کرده بودم قبلا که الان نمی فهمیدم منظورش چیه بعدش استرس گرفتم و بی خیال گسسته شدم ۲ تا بزنم زیادمهSmile
به نیمه خالی لیوان نگاه نکنید به نیه پر لیوان نگاه کنید ندانسته های ما بی نهایته پس هر چقدر هم زیاد بلد باشیم باز نگاه کردن به ندانسته هامون موجب نا امیدی میشه

اتفاقا هفته پیش ویس حل تمرین گسسته رو اومد گوش کنم دکتر یوسفی
گفت پارسال یه سوال اومده بود 100 سال مسئله حل نشده بود تو گسسته.Big Grin آخه چرا؟

sharif92

دارم میرم پرینت کارتمو بگیرم.Coolاین شکلی میرم.
درس خوندن من تموم شد ، پروندشو بستم

امیدوارم نتیجه این تلاشو مطالعه ها برای همگی رضایت بخش باشه
آخریشه Shy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوستان من که تکلیفم مشخص شده

۱ اسفند باید برم خدمت افتادم ۰۲ نیرو زمینی‌ ارتش تهران=====> از اینکه تهران هست خوشحالم از اینکه نیرو انتظامی هم نیفتادم خوشحالم

فکر کنم از برنامه ریزی که کرده بودم همین خدمتش فقط جواب داده تا نتیجه بیاد من ۶ماهی‌ خدمت می‌کنم

خیلی‌ درسارو مرور نکردم مجبورم امروز هم بخونم

فقط التماس دعا

بعد کنکور هم عروسی‌ داداشمه هرچند این هفته آخر اذیت شدم از شلوغی حداقل بعد کنکور چه خوب داده باشیم چه بد محیط اطراف شاد هستش
من اگه سوالات مشترک رو خوب جواب بدم مث فوتبالیستها بلند میشم تیشرتمو میدم بالا سه دوره سالن میدوم Big Grin

فقط الان موندم اسم کیا رو روی لباس زیری بنویسم، کسایی که داوطلب هستن بگن اسماشون اضافه شه Big Grin
تازه از خواب پاشدم هیچ برنامه ای ندارم فقط میدونم باید دوره کنم!

(23 بهمن 1392 11:23 ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط: [ -> ]۱ اسفند باید برم خدمت افتادم ۰۲ نیرو زمینی‌ ارتش تهران=====> از اینکه تهران هست خوشحالم از اینکه نیرو انتظامی هم نیفتادم خوشحالم
همه دوستام افتادن همینجا. از بابل و بابلسر دفترچه فرستاده بودن! جالبه. خوش میگذره بهت.
(23 بهمن 1392 11:23 ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط: [ -> ]۱ اسفند باید برم خدمت افتادم ۰۲ نیرو زمینی‌ ارتش تهران=====> از اینکه تهران هست خوشحالم از اینکه نیرو انتظامی هم نیفتادم خوشحالم
منم یک اسفند باید برم! Sad اصلا وقت استراحت نیس :|
لینک مرجع