تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05 بهمن 1392 02:20 ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها درود بر شما دو تا سوال اساسی دارم اگر میتونی کمک کنی خیلی ممنون میشم.
اول اینکه برای پاسخ به این ریدینگها ی زبان ۴۵ دقیقه طول میکشه تا به سوالاتش پاسخ بدم چه کار کنم که زودتر به این سوالات پاسخ دهم.
سوال دوم اینه من هر روز صبح تا ساعت ۹ و ۱۰ بد جوری اب ریزش بینی دارم سینوسهام عفونت شدید دارن راه حلی فتوای راهنمایی اگه میتونید.سپاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــ.

زبان من که حذف کردم ولی بهتره بری دکتر (سینوسها خیلی خطرناک هستن)
(05 بهمن 1392 02:20 ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها درود بر شما دو تا سوال اساسی دارم اگر میتونی کمک کنی خیلی ممنون میشم.
اول اینکه برای پاسخ به این ریدینگها ی زبان ۴۵ دقیقه طول میکشه تا به سوالاتش پاسخ بدم چه کار کنم که زودتر به این سوالات پاسخ دهم.
سوال دوم اینه من هر روز صبح تا ساعت ۹ و ۱۰ بد جوری اب ریزش بینی دارم سینوسهام عفونت شدید دارن راه حلی فتوای راهنمایی اگه میتونید.سپاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــ.
بشینین مثله دوتا مرد با سینوستون حرف بزنین واسش دلیل منطقی بیارین درست میشه
40 دقیقه خوب دیگه پس چقد؟ تازه سر جلسه میشه 90 دقیقه
(05 بهمن 1392 02:10 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]هوش رو دارم مرور می کنم
سریع دارم پیش میرم تا پس فردا باید همراه او اس جمع شن
(05 بهمن 1392 12:20 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]خدایی تو کف این سوالهای طراحی و ساختمان ۹۲ موندم
n عدد مرجع و n+1 پاسخ متفاوت Big Grin Big Grin
من الان دقیقا باید چطوری درصد بگیرم آیا؟؟ Big Grin

طراحی هوش رو پارسه درست حل کرده (البته سوال اخر درست حل کرده ولی گزینه رو اشتباه گفته)
ساختمان داده هم سوال آخر رو اشتباه گفته که غلطه جواب log n میشه
سوال اول هم که غلط بود ولی از سوال معلوم بود منظور طراح ۱۹۹هست

میشه توضیح بدین سوال اخر ساختمان چرا جوابش logn میشه؟
اول اینکه برای پاسخ به این ریدینگها ی زبان 45 دقیقه طول میکشه تا به سوالاتش پاسخ بدم چه کار کنم که زودتر به این سوالات پاسخ دهم.
سوال دوم اینه من هر روز صبح تا ساعت 9 و 10 بد جوری اب ریزش بینی دارم سینوسهام عفونت شدید دارن راه حلی فتوای راهنمایی اگه میتونید.سپاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــ.

منم دبیرستان مثل شما بودم و سر آزمون قلم چی حالم خیلی بد میشد
یه قرصه حساسیت هست که مشاور مدرسمون بهم داد:دی اسمش یام نیس آنتی هیستامین نبودها یه چیز دیگه بود، از داروخانه سوال کنین حتما خوب میشین

(05 بهمن 1392 02:58 ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط: [ -> ]
اول اینکه برای پاسخ به این ریدینگها ی زبان 45 دقیقه طول میکشه تا به سوالاتش پاسخ بدم چه کار کنم که زودتر به این سوالات پاسخ دهم.
سوال دوم اینه من هر روز صبح تا ساعت 9 و 10 بد جوری اب ریزش بینی دارم سینوسهام عفونت شدید دارن راه حلی فتوای راهنمایی اگه میتونید.سپاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــ.

منم دبیرستان مثل شما بودم و سر آزمون قلم چی حالم خیلی بد میشد
یه قرصه حساسیت هست که مشاور مدرسمون بهم داد:دی اسمش یام نیس آنتی هیستامین نبودها یه چیز دیگه بود، از داروخانه سوال کنین حتما خوب میشین

واسه ریدینگ تنها راهش اینه سوالاتو تشخیص بدین چون خیلیارو اصن لازم نیس متنو حتی خوند!!! منظورم اینه فقط باید دنبال یه لغت کلیدی بود، همه سوالا اینطوری نیستن اما باید یاد گرفت که ریدینگو سریع خوند و دنبال معنی نبود و حتما قبلش صورت سوالو خوند نه خوده ریدینگو
(05 بهمن 1392 02:24 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]

زبان من که حذف کردم ولی بهتره بری دکتر (سینوسها خیلی خطرناک هستن)
دکتر رفتم گفته باید عمل کنی الان که نمیشه عمل کرد.
(05 بهمن 1392 02:34 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ][quote='m_molodi' pid='240759' dateline='1390643431']
بچه ها درود بر شما دو تا سوال اساسی دارم اگر میتونی کمک کنی خیلی ممنون میشم.

بشینین مثله دوتا مرد با سینوستون حرف بزنین واسش دلیل منطقی بیارین درست میشه
۴۰ دقیقه خوب دیگه پس چقد؟ تازه سر جلسه میشه ۹۰ دقیقه
کاش با اوردن دلیل منطقی درست میشد.
۴۵ دقیقه برای ریدینگها ۱۵ دقیقه هم برای لغات میشه ۱ ساعت خیلی زیاده
بچه ها این دو سوال معماری رو راهنمایی می کنید؟ (توی کنکور امسال میادWink)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(05 بهمن 1392 01:46 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]پ.ن : میر مهدی رهگشای چجوری زد اونا رو دقیقا؟ تو این مدت باقیمونده فکر کنم تنها کسی هم میتونه باشه که سوالات ریاضی پارسال و واسمون تشریحی حل کنه
نمیدونم تا حالا یه شخص که المپیاد دانش اموزی کامپیوتر مدال آورده باشه دیدید یا نه، ولی من یکی رو دیدم که فقط به مرحله 2 راه پیدا کرده بود، مثلا تراکتور ریاضی میفهمه و اصلا یه آدم خفنی هست! حالا این آقای میر مهدی مدال هم آورده!
(05 بهمن 1392 03:42 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]نمیدونم تا حالا یه شخص که المپیاد دانش اموزی کامپیوتر مدال آورده باشه دیدید یا نه، ولی من یکی رو دیدم که فقط به مرحله ۲ راه پیدا کرده بود، مثلا تراکتور ریاضی میفهمه و اصلا یه آدم خفنی هست! حالا این آقای میر مهدی مدال هم آورده!

ندیدم ولی الان با توجه به درصداش درک کردم!
دوستان یه نظر به من بدین:
سال 90: معماری30 مدیریت 100
سال 91: معماری 20 مدیریت تقریبا 80
سال 92: معماری40 مدیریت 70

(درصدای دیگم به خوبی مدیریت نیس یه وقت فکر بد نکنبن... Big Grin Big Grin)

به نظر شما من تو کنکور اول برم سراغ مدیریت بعدا بیام سراغ معماری؟؟ یا اول برم سراغ معماری بعدا بیام سراغ مدیریت؟؟؟

راه حلی که من میدونم اینه که باید سینسهاتون رو گرم نگه هشون دارین،مثلا حوله رو گرم کنین بزارین روی دو سمت بینیتون،برای شوستن صورتتون هم از آب سرد استفاده نکنین.
من هیچ وقت نتونستم تو مانشت چیزی رو پیدا کنم!!!
حل تشریحی کنکور کامپیوتر 89 کجاس آیا؟
(05 بهمن 1392 04:19 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یه نظر به من بدین:
سال ۹۰: معماری۳۰ مدیریت ۱۰۰
سال ۹۱: معماری ۲۰ مدیریت تقریبا ۸۰
سال ۹۲: معماری۴۰ مدیریت ۷۰

به نظر شما من تو کنکور اول برم سراغ مدیریت بعدا بیام سراغ معماری؟؟ یا اول برم سراغ معماری بعدا بیام سراغ مدیریت؟؟؟

میشه بگین مدیریت از رو چه منبعی خوندین؟Exclamation
ازمونم رتبه م شده 325 می شه دیگه کنکور ندم همینو واسم حساب کنن؟ اینم سنجشه اونم سنجشه دیگه Big Grin
راستیا اینا ک انقدر سریع جواب ازمونو دادن چرا واسه کنکور دست نمی جنبونن ؟ آیا ؟
من نمی تونم حل تشریحی ازمون سنجشو از تو سایتش پیدا کنم چرا ؟ فقط کلیدش هست گویا اگر می دونید کوش راهنماییم کنین لطفا
(05 بهمن 1392 05:13 ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط: [ -> ]ازمونم رتبه م شده 325 می شه دیگه کنکور ندم همینو واسم حساب کنن؟ اینم سنجشه اونم سنجشه دیگه Big Grin
راستیا اینا ک انقدر سریع جواب ازمونو دادن چرا واسه کنکور دست نمی جنبونن ؟ آیا ؟
من نمی تونم حل تشریحی ازمون سنجشو از تو سایتش پیدا کنم چرا ؟ فقط کلیدش هست گویا اگر می دونید کوش راهنماییم کنین لطفا

جوابا اومد؟ از بین چن نفر ۳۲۵؟ چن نفر مگه شرکت کننده بود‌؟

Sent from my ME172V using Tapatalk
(05 بهمن 1392 05:08 ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 بهمن 1392 04:19 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یه نظر به من بدین:
سال ۹۰: معماری۳۰ مدیریت ۱۰۰
سال ۹۱: معماری ۲۰ مدیریت تقریبا ۸۰
سال ۹۲: معماری۴۰ مدیریت ۷۰

میشه بگین مدیریت از رو چه منبعی خوندین؟Exclamation

خدایی شاید باورتون نشه ولی من تا حالا هیچ کتابی مبنی بر مدیریت نخوندم ولی ذاتا دوس دارم این رشته رو
فقط یه جزوه بود که زمان کاردانی یکی از استادامون تدریس میکرد اونم تازه همین چند وقت پیش فهمیدم که موضوع اون درسه مدیریت سازمان و این حرفا بودهBig Grin
لینک مرجع