تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20 بهمن 1392 03:05 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 بهمن 1392 12:14 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 بهمن 1392 11:39 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]برو بکس
بروبکس هم مگه کنکور میدن؟
آره بابا سوسن خانوم هم شریفی بوده Big Grin
پس با این حساب اسمال آقا هم شریف هستشBig Grin
یکی دیگه بود --->اسمال آقا سیبیل سیاه...........TongueBig Grin
(20 بهمن 1392 03:50 ب.ظ)minami نوشته شده توسط: [ -> ]ایشالا سال بعد هممون بیایم تو این تاپیک و مایه دلگرمی باشیم Smile
انشاا...
آمـیـــن : )

آخرین خبر اینه که ساعت 16 شروع میشه توزیع کارت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من احساس میکنم به ازمون نیاز هست الان .
نیست؟!Huh
والا من هر تستی رو هزار بار زدم
خیلی واسم تکرارینShy
ولی خیب یه ازمون نیس که الان از خودم بگیرم ببینم کجا خدایی نکرده گیر دارمTongue
(20 بهمن 1392 03:50 ب.ظ)minami نوشته شده توسط: [ -> ]چقد وجود رتبه های خوب پارسال تو این تاپیک دلگرمیه، مرسی که وقت میزارید، اسم شریف به آدم انگیزه میده Smile

ایشالا سال بعد هممون بیایم تو این تاپیک و مایه دلگرمی باشیم Smile
امسال که من حس میکنم رقابت مانشتی ها خیلی شدیدتر از پارسال شده ، ماشالله همه زرنگ...
از بین دوستان کسی هست که اطلاعات کاملی از سهمیه 10 درصد استعدادهای درخشان داشته باشه؟؟
سایت سنجش که فقط حالت بدون آزمونشو توضیح داده
سوال من در مورد با آزمون هستش
آیا کسی هست که جوابمو بده که استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان با آزمون چطوریه ؟؟
ممنون
کارتااااااا اومده

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
حوزه ما افتاده دانشگاه خودمون Smile
من کنکور کارشناسی هم شهیدبهشتی بودم ...
کارتای جدیدمون خوشگل ترن Smile
کارت ها رو این دفعه زودتر گذاشتن برید بگیرید.
خداروشکر من همون مهندسی 2 هستم عجب جاییه Smile
خداراشکر حوزه ی من عوض نشد(چقد سر این حوزه متلک شنیدم مردم گیرنا)
بچه ها عکس شما هم سمت راسته؟ یا من اینجوریم؟
(20 بهمن 1392 04:59 ب.ظ)helena نوشته شده توسط: [ -> ]حوزه ما افتاده دانشگاه خودمون Smile

حوزه منم شهید بهشتیهSmile
جاش خوبه؟
(20 بهمن 1392 05:05 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]خداراشکر حوزه ی من عوض نشد(چقد سر این حوزه متلک شنیدم مردم گیرنا)
مال ما هم سمت راسته! فکرکنم این هفته سنجش بیکار بوده گفته بشینیم یه تغییری به کارتها بدیمSmile
(20 بهمن 1392 05:09 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 بهمن 1392 05:05 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]خداراشکر حوزه ی من عوض نشد(چقد سر این حوزه متلک شنیدم مردم گیرنا)
مال ما هم سمت راسته! فکرکنم این هفته سنجش بیکار بوده گفته بشینیم یه تغییری به کارتها بدیمSmile

اره واسه منم سمت راسته! طبیعیه دیگه؟!!!
(20 بهمن 1392 04:59 ب.ظ)helena نوشته شده توسط: [ -> ]حوزه ما افتاده دانشگاه خودمون Smile

منم یونی خودمون افتادم همون دانشکده همون سالن روبروی همون کلاس خودمون "بچه های نرم افزار ورودی 86 ! " Heart Heart
ماشالا پیرزنی شدم باسه خودم Tongue 
هییییی زندگی چقدر خاطره دارم ! چقدر حااااااااال داد اون دوران ... دانشکده فنی و مهندسی و دخترای داف و پسرای پاف ! خخخخخخ

آخ که چقدر دلم درس و دانشگاه میخااااد .... من که بالاخره میرم دانشگاه و ارشدمو میگیرم حالا دیر وزود داره ولی سوخت و سوز نداره ! عاره قربونش Smile
لینک مرجع