تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14 بهمن 1392 05:42 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 بهمن 1392 05:39 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 بهمن 1392 05:29 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]من دیگه کلا قید کنکور را زدم به دلایل فلسفی
امروز ظهر فهمیدیم سبد کالا دولت به ما تعلق میگیره
آخرشم نفهمیدم ما جزو کدوم دسته هستیم ولی احساس میکنم همه مردم تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفتند
یعنی سبد کالاتو نمیخواستی؟؟ از اصفهانی بعیدهTongue

مقصودش اینه وقتی سبد کالا میدن آدم چرا بره تلاش کنه پول دربیاره آدم میشینه خونه و استراحت می کنه (از یه شیرازی بعیده چنین چیزی رو درک نکنه)
بالاخره ما نفهمیدیم شما کجایی هستی و کدوم طرفی؟Smile
(14 بهمن 1392 05:50 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 بهمن 1392 05:42 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]مقصودش اینه وقتی سبد کالا میدن آدم چرا بره تلاش کنه پول دربیاره آدم میشینه خونه و استراحت می کنه (از یه شیرازی بعیده چنین چیزی رو درک نکنه)
بالاخره ما نفهمیدیم شما کجایی هستی و کدوم طرفی؟Smile
مرگ بر منافق Wink
در حل زدن تست ۹۲ بودم که مادرم اومد گفت مهرداد افتادی ۰۲ تهران ارتش در حالی‌ که ۴۵ مین از زمان کنکور مانده بود پیراهن رو دریدیم به سمت بیرون اتاق دویدیم

دیگه بقیه تست هارو نزدم

مشترک شد ۳۸

تخصصی ۶۶.۶۷

قبلان این برگه اعزام تا ۱هفته قبل اعزام نمیومد باید خودت می‌رفتی دنبالش برای ما زااااارت ۱۴أم اومد
(14 بهمن 1392 05:50 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]بالاخره ما نفهمیدیم شما کجایی هستی و کدوم طرفی؟Smile
لرستان بزرگ(بویراحمد)
طرف عدالت[تصویر:  245683_56258_eskelet_61.gif]
(14 بهمن 1392 05:53 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]مرگ بر منافق Wink

اینجا حرف سیاسی ممنوعه اخراجت می کنن[تصویر:  245683_81628_eskelet_54.gif]
(14 بهمن 1392 02:37 ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]ترا که میدونم سرعتو نجووووومی بالا میبره اصن زمانو نگه میداره اما احتمال خارش داره :دی موردای دیگه چی دارید¿

(14 بهمن 1392 02:27 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 بهمن 1392 02:07 ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها ب نظرتون قرص آرام بخش تمرکزو کم میکنه?¿ استرس ک تمرکزو کم میکنه؛به طور طبیعی هم استرس داریم؛چیکار کنیم¿

استرسو که همه دارن ...
بستگی داره چه نوع و با چه دزی باشه ...Smile اصلا چرا آرام بخش ؟
اگه واس کم کردن استرس میگید که قرص راهش نیس...

نگو که راهش ورزشو مرزشو ایناس که بد قاط میزنمااا
هع خودم که دشمن ورزشم ....مرزشم نمیدونم چیه...
شمام با این اعصاب ضعییف بیشتر مراقب خودتون باشید این روزا...با این تفاسیر همون قرصای آرام بخش خعلی مفیده Big GrinBig Grin
(14 بهمن 1392 05:57 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]اینجا حرف سیاسی ممنوعه اخراجت می کنن[تصویر:  245683_81628_eskelet_54.gif]
اوه راست میگی
الان یکی ازمدیرا میاد پانوشت واسم میذاره و یکی دیگه میاد لینک تشریح کنکور میده و یکیشونم منو کاربر محروم میکنه و بعدشم میبینیم دولت هم مارو از سبد کالا محروم کرده Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوست عزیز که IT 92 سوال 42 توضیح دادن یه ابهامی پیش اومده نوشتم یه دستی‌ بهش بکش
(14 بهمن 1392 06:10 ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط: [ -> ]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوست عزیز که IT 92 سوال ۴۲ توضیح دادن یه ابهامی پیش اومده نوشتم یه دستی‌ بهش بکش
خوب شد گفتی، چون من قصد داشتم آخر شب یه نیگاهی بهش بندازم و از رفقا بپرسم که واقعا چرا ؟؟؟
برادر Riemann زود خودتو برسون که یه مورد اورژانسی داریم (زیرمیزی هم داده)
بعد هی بگید آیتی فلان آیتی بیسار بدبختی شما مهندس نرم افزارید اونوقت نرم افزار جز دروس مشترک ماست کدوم خری این برنامه ریزیا کرده مگر نبینمش صدتا خر باهم لقدت کنن یه صفحشا نخونی خود پرسمن فهمیده چی گفته AngryAngryAngryمیکشمش اعصاب داغونماBig Grinسبد کالاشون چرا گوشت و میوه نداره؟ این چه جورشه Big GrinBig Grinتیم گروه درسی پارسال خیلی خوب بود اما انصافا گروه درسی امسالم عالی بود با وجود دوستانی منحصر به فرد من که هر وقت میام اینجا خستگیم در میره از همتون ممنونم که کمک کردید این روزای سخت تنها نباشمHeartHeart
(14 بهمن 1392 06:22 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]بعد هی بگید آیتی فلان آیتی بیسار بدبختی شما مهندس نرم افزارید اونوقت نرم افزار جز دروس مشترک ماست کدوم خری این برنامه ریزیا کرده مگر نبینمش صدتا خر باهم لقدت کنن یه صفحشا نخونی خود پرسمن فهمیده چی گفته AngryAngryAngryمیکشمش اعصاب داغونماBig Grinسبد کالاشون چرا گوشت و میوه نداره؟ این چه جورشه Big GrinBig Grinتیم گروه درسی پارسال خیلی خوب بود اما انصافا گروه درسی امسالم عالی بود با وجود دوستانی منحصر به فرد من که هر وقت میام اینجا خستگیم در میره از همتون ممنونم که کمک کردید این روزای سخت تنها نباشمHeartHeart
گوشت میخواهید چیکار. تو مملکت ما اینقدر مردم فشار خون و چربی دارن که حد نداره. همون 4 تا مرغی که دادن سالم تره Big Grin
ولی کاش 4 تا ماهی درست و حسابی میدادن لااقل یه ته استکان، امگا 3 تو مغزمون داشته باشیم که روز کنکور بسوزونیم و درست تست بزنیم
(14 بهمن 1392 06:22 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]بعد هی بگید آیتی فلان آیتی بیسار بدبختی شما مهندس نرم افزارید اونوقت نرم افزار جز دروس مشترک ماست کدوم خری این برنامه ریزیا کرده مگر نبینمش صدتا خر باهم لقدت کنن یه صفحشا نخونی خود پرسمن فهمیده چی گفته AngryAngryAngryمیکشمش اعصاب داغونماBig Grinسبد کالاشون چرا گوشت و میوه نداره؟ این چه جورشه Big GrinBig Grinتیم گروه درسی پارسال خیلی خوب بود اما انصافا گروه درسی امسالم عالی بود با وجود دوستانی منحصر به فرد من که هر وقت میام اینجا خستگیم در میره از همتون ممنونم که کمک کردید این روزای سخت تنها نباشمHeartHeart

تنها درس مشترک که میشه بهش امید داشت همینهBig Grin
(14 بهمن 1392 06:22 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]بعد هی بگید آیتی فلان آیتی بیسار بدبختی شما مهندس نرم افزارید اونوقت نرم افزار جز دروس مشترک ماست

درس نرم افزار واسه مدیریت پروژست شما آی تی ها هم که ادعای مدیریت دارین بخونین دیگه Big Grin
این روزا چرا کسی نمیاد یه چی بگی مارو اروم کنه؟؟یکی یه مشاوره بده که چجوری استرسمونو کم کنیم؟این روزا کلا خودمم نمیدونم دارم چی کار میکنم.
اقای جهانی کجایییید؟اگه میشه لطف کنید یه مشاوره بدید.
(14 بهمن 1392 06:28 ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]این برف نمی‌خواد تموم بشه! چه بازارسیاه پارویی راه افتاده اینجا! طرف ۳-۴ خریده ۱۲ می‌فروشه! با اینحال پاروها تموم هم شده و کمیابه الان!
حیف که فکر اقتصادی نداشتم! وگرنه می‌زدم تو کار پارو! Big Grin یه روزه میلیونر می‌شدم!

رشت همچنان برف میاد بازار سیاه پارو راه میوفته؟ : )))) 84 و 86 هم همین اتفاق افتاده بود : ))))

امسال روزای اولی که اومدین بابل رفیقم که بابلیه اومد خونمون پارو و دید خندید گفت پارو چرا آوردین Smile منم گفتم همینجوری شاید برف بیاد و امسال بعد از 5 6 سال بابل برف اومد. Big Grin
توی دهات ما هم برف اومد! و تا آخر هفته گویا ادامه داره، اینطور پیش بره باید بریم جلو حوزه چادر بزنیم، شایدم اصلا نرفتم بیخیال! ما که کم امتحان سفید تحویل ندادیم، کنکور هم روش.
لینک مرجع