تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جالبه!!!!! چقدررر چهره های جدید میبینم اینجا روزای آخری!!! بودینو رو نمیکردین؟؟؟!!!! Smile
تا حد مرگ از خودم بدم میاد تا کی بی دقتی پارسال سر بی دقتی بیچاره شدم امسالم مث پارسال سوالو نصفه میخونم و عجله دارم خجالت آوره به نظرتون با این درصدا کنکور 91 به نسبت سوالا آیتی و سختی آسونیشون رتبم چند میشه؟من خودم 200 تخمین میزنمConfused
مشترک43
مدیریت100
تخصصی 31
(09 بهمن 1392 09:45 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرم هیچکس الکی قبول نمیشه. هیچکی ام الکی رد نمیشه...
دقیقا
کاملا موافقم با وجود این همه غلط این همه شرایط و مشکلات جانبی نمیدونم چه حکمتیه هر کی زحمت کشیده به اندازه ی زحمتش نتیجه میگیره . تجربه ثابت کرده . اخ از حرف خودم استرس گرفتم نکنه خیلی ها از من بیشتر زحمت کشیده باشن Big Grin
(09 بهمن 1392 11:00 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]تا حد مرگ از خودم بدم میاد تا کی بی دقتی پارسال سر بی دقتی بیچاره شدم امسالم مث پارسال سوالو نصفه میخونم و عجله دارم خجالت آوره به نظرتون با این درصدا کنکور ۹۱ به نسبت سوالا آیتی و سختی آسونیشون رتبم چند میشه؟من خودم ۲۰۰ تخمین میزنمConfused
مشترک۴۳
مدیریت۱۰۰
تخصصی ۳۱
یه سوالی؟؟
این مدیریت راحته یا سخته ؟ من شنیده بودم سخته ولی هرچی درصد میبینیم بالاست. جریان چیه؟
(09 بهمن 1392 08:16 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 07:48 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]چهارشنبه دیگه چه حالی داریم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
تصورش هم سخته

دلم تنگ شده واسه باشگام
۵شنبه کنکور میدمو شنبه دیگه تو باشگام
Big Grin
برو حالشو ببر یه بیت گفتم کیف کنی

اوف گفتی داغم تازه شد
ولی سوالای معماری آی تی 92 یه جوری بود!
(09 بهمن 1392 11:00 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]تا حد مرگ از خودم بدم میاد تا کی بی دقتی پارسال سر بی دقتی بیچاره شدم امسالم مث پارسال سوالو نصفه میخونم و عجله دارم خجالت آوره به نظرتون با این درصدا کنکور 91 به نسبت سوالا آیتی و سختی آسونیشون رتبم چند میشه؟من خودم 200 تخمین میزنمConfused
مشترک43
مدیریت100
تخصصی 31

عمو اینقد کلاس نزارین اصلا اینطور که شد منم اینجوری پست مید

وای داغونم له شدم کنکور 92 را تست زدم فقط فقط 60 درصد مشترک و زدم باورم نمیشه این بود درس خوندن این بود تلاش معماری رو نگو فقط 70 درصد باید خجالت بکشم ولی باز جای شکرش باقیه مثل شما مدیریت رو 100 زدم!!
----
خداییش گزشته از شوخی چطوری همه مدیریتو درس زدی !! من از روشم نگا کنم 100 نمیشه زد!!!!
(09 بهمن 1392 11:03 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 11:00 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]تا حد مرگ از خودم بدم میاد تا کی بی دقتی پارسال سر بی دقتی بیچاره شدم امسالم مث پارسال سوالو نصفه میخونم و عجله دارم خجالت آوره به نظرتون با این درصدا کنکور ۹۱ به نسبت سوالا آیتی و سختی آسونیشون رتبم چند میشه؟من خودم ۲۰۰ تخمین میزنمConfused
مشترک۴۳
مدیریت۱۰۰
تخصصی ۳۱
یه سوالی؟؟
این مدیریت راحته یا سخته ؟ من شنیده بودم سخته ولی هرچی درصد میبینیم بالاست. جریان چیه؟

اگه یه دور سرسری بخونی مثل من ، 30 یا 40 درصد میزنی Wink
اما ایشون فکر کنم کتابو گذاشتن لای نون و یه لیوان دوغ روش سر کشیدن که دیر هضم شه Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

کاش آدم وقتی کنکور میده بدونه درصدای خوب چندن! یه جوری وادار میشی بالا برنی Big Grin

(09 بهمن 1392 11:07 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]اگه یه دور سرسری بخونی مثل من ، ۳۰ یا ۴۰ درصد میزنی Wink
اما ایشون فکر کنم کتابو گذاشتن لای نون و یه لیوان دوغ روش سر کشیدن که دیر هضم شه Big Grin
البته من این جمله رو که مدیریت سخته را از جماعت کامپیوتری پرسیدم نه جماعت آی تی. فکر کنم واسه جماعت ما این جور چیزا سخته
(09 بهمن 1392 11:11 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 11:07 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]اگه یه دور سرسری بخونی مثل من ، ۳۰ یا ۴۰ درصد میزنی Wink
البته من این جمله رو که مدیریت سخته را از جماعت کامپیوتری پرسیدم نه جماعت آی تی. فکر کنم واسه جماعت ما این جور چیزا سخته

دیگه باید یه فرقی بین iT و کامپیوتر باشه دیگه Wink
بچه های IT جییغ، سوت، کف، هوار Big Grin

مدیریت سخته اگه منبع درست نباشه...وقتی منبع رو بدونی و بخونی و سوالاشو جواب بدی معلومه درصدت بالا میشه به نظرم اصلا رو این درصدای 100 حساب نکنین!!!!

من اختیاری پاس کردم یه مدیریتی بود واسه آی تی ها
اون که همش حفظی بود حالا اینو نمیدونم
ما کلا حفظیا رو علاقه نداریم
کامپیوتریا جیغ کف شوت هد Big Grin
(09 بهمن 1392 11:14 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]دیگه باید یه فرقی بین iT و کامپیوتر باشه دیگه Wink
بچه های IT جییغ، سوت، کف، هوار
فکر نکنم تعریف کرده بوده باشنا....! (عجب فعلی :ی)
(09 بهمن 1392 11:05 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]عمو اینقد کلاس نزارین اصلا اینطور که شد منم اینجوری پست مید

وای داغونم له شدم کنکور ۹۲ را تست زدم فقط فقط ۶۰ درصد مشترک و زدم باورم نمیشه این بود درس خوندن این بود تلاش معماری رو نگو فقط ۷۰ درصد باید خجالت بکشم ولی باز جای شکرش باقیه مثل شما مدیریت رو ۱۰۰ زدم!!
----
خداییش گزشته از شوخی چطوری همه مدیریتو درس زدی !! من از روشم نگا کنم ۱۰۰ نمیشه زد!!!!

کاره خوب رو باید تعریف کرد
اینو انصافا خوب اومدی دمت قیییچ Wink
(09 بهمن 1392 11:16 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]

من اختیاری پاس کردم یه مدیریتی بود واسه آی تی ها
اون که همش حفظی بود حالا اینو نمیدونم
ما کلا حفظیا رو علاقه نداریم
کامپیوتریا جیغ کف شوت هد Big Grin

یاد حرف ژوگ لیانگ (مشاور لیو بی) افتادم که میگفت پشه چگونه میتواند پرواز اژدها را درک کند(شوخی) Big Grin

لینک مرجع