تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها 1سوال:

تو این سالهای اخیر مبحثی از یه درس بوده که بیشتر از یک تست ازش طرح بشه؟؟
مثلا حافظه مجازی سیستم عامل یا حافظه معماری یا...

و بنظرتون چه مبحثایی از چه درسایی هست که احتمال بیشتر از یک تست طرح کردنو با احتمال بالا طبق کنکورهای سالهای اخیر دارن؟؟
نمی دونم دقیقا کجا اما توزیع موضوعی کنکور هست تو مانشت
(08 بهمن 1392 01:06 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]شما این درصدا رو زدی؟؟؟؟!!!! ولی تا حالا هیچ سالی نفر اولشم این درصدا رو نداشتا!!!!!!!!!!!!!

نه، اینا بالاترین درصدهایی هست که زده شده و همه رو یه نفر نزده!
(08 بهمن 1392 02:13 ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط: [ -> ]نمی دونم دقیقا کجا اما توزیع موضوعی کنکور هست تو مانشت

آخ اصلا حواسم نبودBig Grin
ممنونSmile
هنوز نتونستم کامل درسا رو جمع کنم که برم سراغ تستای 10 ساله ولی اوضاع اون قدر بد هم نیست!!!!
دیگه زورهای آخرو بزنید :-D که اشکهای بعد کنکور بدرد نمیخوره!

تننها چیزی که باعث شد دوباره انرژی بگیرم نگاهی به درصدای سال پیش بچه ها بود!!
مرغای عزیزو نگا ... انگار 11به بعد چراغای مانشتو خاموش میکنن؛بااااوو من تا الان درسیدم؛الانم تازه قصد دارم هنوز بدرسم ...
اصن شیر یا خط میندازم؛اگه شیر اومد بازی میکنم اگه خط اومد میخوابم اگرم رو لبه واساد تست ساختمان میزنم
دیشب خواب دیدم با یه عده رفتیم یه جایی که جمعیتش از اینجا خیلی بیشتره و چیزی که عجیب بود بدون کپسول اکسیژن می تنستیم زنده بمونیم اگه به خواب اعتقاد داشتم نتیجه می گفتم تهران قبول میشم(فقط یه نکته اش رو نفهمیدم چرای یه عده دنبالمون بودن و اکثرمن رو کشتن)
خیلی عقبم دیگه برنامه ریزی نمی کنم هر کتابی بهم نزدیکتر بود می خونمش
آغا اینا چرا معلوم نمی کنن کنکور صیحه یا بعد از ظهر؟؟؟
حسینی بای از توکلی میپرسه کنکور صبحه یا بعد از ظهر ، توکلی عشوه میاد هیچی نمیگه :| :|
Big Grin
(08 بهمن 1392 01:00 ق.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 بهمن 1392 04:40 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]من فقط عاشق اینم / که برم شریف بمونم / الکی بگم نمیشه / تو به من بگی میتونم

حتما میشه عزیزم / با آن که گفته بودی / ارشد ما چه دشوار / با آنکه تست سختش / از قلب خسته تو / گوید حدیث بسیار
میگم شما چی شد که اومدی کامپیوتر؟ :ی
همینه که میگن هیچکس سر تخصص خودش کار نمیکنه. من الان باید جای مجسمه فردوسی کار میکردم.
امروز کنکور It پارسالو زدم از زمین و زمان ناامید شدمSad(((((((((((((( توکنکور کامپیوتر خیلی بهتر میزنم:|
(08 بهمن 1392 06:56 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی عقبم دیگه برنامه ریزی نمی کنم هر کتابی بهم نزدیکتر بود می خونمش

اینم میتونه یه روش خوب باشه حالا میتونیم روی جوانب مختلفش بحث کنیم(موسوی ....)
(08 بهمن 1392 08:48 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 بهمن 1392 01:00 ق.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 بهمن 1392 04:40 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]من فقط عاشق اینم / که برم شریف بمونم / الکی بگم نمیشه / تو به من بگی میتونم

حتما میشه عزیزم / با آن که گفته بودی / ارشد ما چه دشوار / با آنکه تست سختش / از قلب خسته تو / گوید حدیث بسیار
میگم شما چی شد که اومدی کامپیوتر؟ :ی
همینه که میگن هیچکس سر تخصص خودش کار نمیکنه. من الان باید جای مجسمه فردوسی کار میکردم.

امروز به معنای واقعی فهمیدم من مهندس کامپیوتر-سخت افزارم نه مهندس IT :| حداقل منکه سرجای خودممWink
بچه ها چند تا سوال دارم!
این جزوه طرح 90 درصد واسه هر گرایشی موجوده؟
من گرایشه آی تی رو دارم می خوام بدونم گرایش نرم هم داره آیا؟
اگه داره مطالب دروس مشترکش با آی تی یکیه یا نه فرق داره؟
و دیگه اینکه من معماری و مدار منطقی مشترک هم ندارم ممنون میشم اگه لینکشو دارید برام بزارید
دوست عزیز شما ساعت خوابتو تنظیم کنی بهتره ها
Sad
ضرر نکنی بعدا؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان عزیز،دانشمندان ساختمان و طراحی
لینک مرجع