تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(19 بهمن 1392 02:48 ب.ظ)master of net نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها آزاد ثبت نام کردین؟؟؟من الان نمیتونم تصمیم بگیرم بدم یا نه .......این علوم تحقیقاتش خوابگاه داره؟ تهرانو میگم....آخه یکم استرس گرفتم....دیگه سال بعدم بخام ارشد بدم خیلی ضایس

فکر کنم خوابگاه نداره، برادر من 3 سال پیش قبول شده بود، خونه گرفت
چرا اینقد نگران؟؟؟؟!!!!!
برای من باید مهم باشه چون اگه حوزه ی امتحانی تغییر نکنه باز همون مشکل قبلی هست
امروز نشد,فردا چه فرقی میکنه!
ولی به نظرم گفته بودن که یکشنبه میاد و امروز جزئات خبر! (جزئیات) با گوشی بودم گیر کرد عقبی نمیرفت!
موفق باشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بدین منظور داوطلبان می توانند از بعدازظهر روز یکشنبه ۲۰/۱۱/۹۲ برای مشاهده و پرینت کارت به سایت سازمان به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه نمایند.
(19 بهمن 1392 03:26 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 بهمن 1392 02:09 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]یه سری کارنامه سال ۹۲ تو قالب pdf به همراه دانشگاه قبولی امیدوارم بدردتون بخوره

رتبه ۱۳ خیلی قابل تامل هستش....
چون حرف تامل شد گفتم یه کارنامه از ۹۱ بزارم البته صحت داره ولی خیلیم تامل دارهTongue

(19 بهمن 1392 06:19 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 بهمن 1392 02:09 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]یه سری کارنامه سال ۹۲ تو قالب pdf به همراه دانشگاه قبولی امیدوارم بدردتون بخوره

چون حرف تامل شد گفتم یه کارنامه از ۹۱ بزارم البته صحت داره ولی خیلیم تامل دارهTongue

بهله اینم درجه تاملش بالاست Big Grin
اوضاع کنکوری ها خوبه؟ Smile
درسا که خوبن اوضاعشون؟ سلام برسونید بهشون Big Grin

خوب بخونید. بدون نگرانی و استرس. ان شالله نتایج دلخواه و متناسب با تلاش زیادتون باشه.
(19 بهمن 1392 06:43 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]اوضاع کنکوری ها خوبه؟ Smile
درسا که خوبن اوضاعشون؟ سلام برسونید بهشون Big Grin

خوب بخونید. بدون نگرانی و استرس. ان شالله نتایج دلخواه و متنای با تلاش زیادتون باشه.

سلام همه چی رو به راهه فقط نیاز داریم بقیه دعامون کنن. با تشکر Tongue
(19 بهمن 1392 06:19 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]

آدم اینا را میبینه استرس میگیره اینا چیند دیگه
صرفا جهت لبخند زدن مانشتی های عزیز:

[تصویر:  247970_d4a38c5e2f6fe50f04dc7c4c0f72ae81.jpg]
دوستانی که کارنامه های رشته کامپیوتر رو لازم داشتن از این لینک هم میتونن دانلود کنن

دارم خلاصه نویسی هام رو می خونم
امروز یه بخشیش رو تموم می کنم و فردا تستاش رو می زنم
نمیخوام خدایی نکرده استرس بدما....

فقط میخوام بگم الان وقت نیگا کردن به درصدا نیست، به دو دلیل:

1. درجه ی سختی سؤالا هر سال فرق داره، امکان داره بریم سر جلسه، مثلا درصدمون رو برسونیم به رتبه زیر 10 پارسال، ولی باز هم کم باشه، مثلا اگه سؤالا آسون باشن. یا سخت باشن و درصدمون خیلی کم شه و نا امید شیم یا زور بزنیم درصدمون رو بالا بیاریم و غلط بزنیم.

2. ظرفیت ها هم هر سال فرق داره، من رتبم پارسال 297 شد، با رتبه ی 318 ، سال قبل شبانه امنیت مالک قبول شدن ولی من واسه مصاحبه تکمیل ظرفیت هم حتی اعلام نشد اسمم!!!

الان فقط مرور کنیم با تمام انرژیمون، یه هفته هدیه خدا رو با چک کردن درصدا و تأثیری که شاید خدایی نکرده میتونه بد هم باشه، از دست ندیم.....

از من به شما نصیحت کم بزنید ولی درست بزنید Smile) اشتباه منو تکرار نکنید واسه درصد بالا، درصد مشترکم کلی اومد پایین ...
(19 بهمن 1392 07:45 ب.ظ)minami نوشته شده توسط: [ -> ]از من به شما نصیحت کم بزنید ولی درست بزنید Smile) اشتباه منو تکرار نکنید واسه درصد بالا، درصد مشترکم کلی اومد پایین ...
اون کارنامه رتبه 13 واقعا تامل داشت ولی حرف شما بیشتر
چند روز پیش تو کتابخونه بچه ها داشتن بحث میکردن سال دیگه واسه دکترا ثبت نام کنن یا نه ..یه چنین دوستای با اطمینانی دارم
کامپایلریا اگه یه نظری کنن به این سوال ممنون میشم
خیر ببینی جوون

(19 بهمن 1392 08:03 ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 بهمن 1392 07:45 ب.ظ)minami نوشته شده توسط: [ -> ]از من به شما نصیحت کم بزنید ولی درست بزنید Smile) اشتباه منو تکرار نکنید واسه درصد بالا، درصد مشترکم کلی اومد پایین ...
اون کارنامه رتبه ۱۳ واقعا تامل داشت ولی حرف شما بیشتر
چند روز پیش تو کتابخونه بچه ها داشتن بحث میکردن سال دیگه واسه دکترا ثبت نام کنن یا نه ..یه چنین دوستای با اطمینانی دارم

دقیقا مثل منTongue با این تفاوت که من میخواستم دکتری مستقیم آمریکا(نیازی به ارشد نداره)رو شرکت کنم که نشدAngryAngry
ای بابا هزینه هاش زیاد بودBig GrinBig GrinBig Grinبیخیالش شدمUndecided
پدر فقر بسوزدDodgy
لینک مرجع