تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کارتا نیومد؟
(13 بهمن 1392 01:05 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]کارتا نیومد؟

نه باباSad

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
(13 بهمن 1392 01:00 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]با اتمام خلاصه برداری او اس فردا رسما تست رو شروع می کنم(قبلا پراکنده زده بودم)
ریلکسیتو یکم به من میدی؟
ببخشید دوستان ممکنه یه سر به این لینک بزنین ؟؟؟ممنونم :-)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Sent from my C5303 using Tapatalk
(12 بهمن 1392 11:00 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]چه قراری؟Big GrinRolleyes

قرارهای خوب :دی
با دو تا از دیگر دوستان کنکوری قرار گذاشتیم اندازه یه هفته بگردیم اصن خونه نریم : ))
چشمون از خونه رفته
(13 بهمن 1392 01:06 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]ریلکسیتو یکم به من میدی؟

به یه هدف بزرگتر از کنکور فکر کن ریلکس میشی خود به خود
بچه ها بچه ها نتیجه کنکور اومد Idea
(13 بهمن 1392 01:03 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 01:01 ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط: [ -> ]جدا نصیر اینقدر متقاضیش کمه؟!
فکر نمیکردم. چه جالب.

بله کمه ولی واسه من که اصلا جالب نبود Big Grin
شما دفترچه رو از کجا آوردید؟ این آزمون آخریه پارسه هم هست دفترچش تو سایتی؟

بچه ها گذاشته بودن همین جا . دانلود کردم.
پارسه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(13 بهمن 1392 01:12 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها بچه ها نتیجه کنکور اومد Idea

کنکور کنکور؟! یا کنکور ناکنکور؟!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
چقدر درصدای پارسال خوب بوده، چقدر خوب قبول شدن

میگم من وقتی کنکور رو شبیه سازی میکنم درصدام پایین میشه، ولی وقتی همینجوری تست میزنم خیلی بالاتر میشه. مثلا تخصصی 92 رو شبیه سازی کردم 55 شد، بعد که گفتم خب دیگه کنکور تموم شده و خواستم سوالایی که نزدمو بزنم، 80 شد! طبیعیه؟ توی کنکور چی میشه یعنی؟ یه کم نگرانم از این بابت...

البته استرس نگیرید این تنها درصد بالای 50 من بود :ی بقیه اش داغونه.

راه کاری؟ روشی؟ پیشنهادی ندارید؟
همون تندکور اومد خیلی تند اومد فک نمیکردم انقد تند بیاد
(13 بهمن 1392 01:00 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]با اتمام خلاصه برداری او اس فردا رسما تست رو شروع می کنم(قبلا پراکنده زده بودم)

احساس میکنم استاد عزیزم جواد یساری برای ریلکس شدن باید به صدای تو گوش کنه Big Grin منم دارم میرم توبه کنم، الهی العفو Big GrinBig GrinBig Grin

داداش دمت گرم با این ریلکسیت و هدفه والات، ما که خیلی وقته رسیدیم آخر خط Big Grin
[تصویر:  244703_c7710416e2bd4707c78d936fe759f1b4.jpg]
(13 بهمن 1392 01:17 ق.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]چقدر درصدای پارسال خوب بوده، چقدر خوب قبول شدن

میگم من وقتی کنکور رو شبیه سازی میکنم درصدام پایین میشه، ولی وقتی همینجوری تست میزنم خیلی بالاتر میشه. مثلا تخصصی ۹۲ رو شبیه سازی کردم ۵۵ شد، بعد که گفتم خب دیگه کنکور تموم شده و خواستم سوالایی که نزدمو بزنم، ۸۰ شد! طبیعیه؟ توی کنکور چی میشه یعنی؟ یه کم نگرانم از این بابت...

البته استرس نگیرید این تنها درصد بالای ۵۰ من بود :ی بقیه اش داغونه.

راه کاری؟ روشی؟ پیشنهادی ندارید؟

شما میتونید با تماشای موزیک ویدئو استاد عزیزم جواد یساری شروع کنید و بعد از اون به هدف والای کاربر عزیزم izadan11 فکر کنید. Big Grin
(13 بهمن 1392 01:19 ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]

احساس میکنم استاد عزیزم جواد یساری برای ریلکس شدن باید به صدای تو گوش کنه Big Grin منم دارم میرم توبه کنم، الهی العفو Big GrinBig GrinBig Grin

داداش دمت گرم با این ریلکسیت و هدفه والات، ما که خیلی وقته رسیدیم آخر خط Big Grin

یکی میگفت استاد جواد یساری کار جدید داده؟ میخواستم بدونم شما که جواد یساری باز هستین خبر دارین؟Big GrinBig Grin
یا شایعست؟
لینک مرجع