تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون میشم اگه این سوال را توضیح بدین گزینه 3 رابیشتر؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(14 بهمن 1392 12:21 ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]از من نشیده بگیر ولی بهتر لینکش رو از خانم مدیر بگیری
خانوم مدیر لینک رو بده دیگه. واجب اللینکیم ما.

(14 بهمن 1392 12:25 ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]برادر من هرکی اومد مازندران موندگار شد... شما هم امسال تلاش نکن بری شریف نمیزاریم بری اصلا فکر کردی اگه بری کی نوشیروانیو بگردونه برادر...!!!؟Big GrinBig Grin
من به گردوندنه همون نوشیروانیم راضیم. فقط میترسم آخرش پادگانِ عجب شیر و بگردونم! Big Grin

(14 بهمن 1392 12:31 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]-به خاطر اینکه این اتفاق نیافته ضریب تخصصی رو بالا بردن که کسی که تخصصی نمی زنه قبول نشه

دمشون گرم واقعا. فکر کنم امسال 40 تخصصی معماری با 40 پارسال خیلی فرق داشته باشه.
امروز صبح تا ظهر در یک عملیات تروریستی و انتحاری قصد کردم بزنم تست های معماری و منطقی خفن را، لت و پار کنم
عصر هم یه حال از استالینگز و رفقاش بگیرم و دست آخر هم یه عنایتی به تست های نظریه داشته باشم

کاش تموم نمیشد. منکه با این چند ماه درس و آزمون و تست خیلی حال کردم .
(14 بهمن 1392 08:27 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز صبح تا ظهر در یک عملیات تروریستی و انتحاری قصد کردم بزنم تست های معماری و منطقی خفن را، لت و پار کنم
عصر هم یه حال از استالینگز و رفقاش بگیرم و دست آخر هم یه عنایتی به تست های نظریه داشته باشم

کاش تموم نمیشد. منکه با این چند ماه درس و آزمون و تست خیلی حال کردم .
داداش حواست باشه از اونطرف بهشت پرت نشی پایین بیفتی تو جهنم.
(14 بهمن 1392 08:41 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]داداش حواست باشه از اونطرف بهشت پرت نشی پایین بیفتی تو جهنم.
من دیگه دارم به درجه ای از عرفان میرسم . البته از همین درجات میترسم چون "هر که بالاتر نشست ، رتبه اش بدتر خواهد شدBig Grin"

--------------------------
قابل توجه دردمندان عزیز: یکی از تصمیمات غیر کبرایی (تصمیم صغری) که تا حالا گرفته بودم ، همین کتاب بانک تست پارسه است. یعنی جوابهای کاملا تشریحی اش در حدی هست که وقتی نمیفهمم میرم از روی پوران -نه توجه نکردید چی گفتم- از روی پوران میخونم.
دو ماه بود کتاب گوشه تاقچه (طاقچه) داشت خاک میخورد ، کاش گذاشته بودم همونجا مونده بود.
خداوکیلی تشریح کتابهای پوران بهتر از این کتاب بانک تست پارسه است. مردشور هر چی طاهرپور پارسه ای هست را ببرن.
(14 بهمن 1392 09:07 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]قابل توجه دردمندان عزیز: یکی از تصمیمات غیر کبرایی (تصمیم صغری) که تا حالا گرفته بودم ، همین کتاب بانک تست پارسه است. یعنی جوابهای کاملا تشریحی اش در حدی هست که وقتی نمیفهمم میرم از روی پوران -نه توجه نکردید چی گفتم- از روی پوران میخونم.
دو ماه بود کتاب گوشه تاقچه (طاقچه) داشت خاک میخورد ، کاش گذاشته بودم همونجا مونده بود.
خداوکیلی تشریح کتابهای پوران بهتر از این کتاب بانک تست پارسه است. مردشور هر چی طاهرپور پارسه ای هست را ببرن.
بانک پارسه رو طاهرپور نوشته؟!!!
اون تو حل الگوریتم های ساده ما هم میموند. خسته نباشند واقعا.
(14 بهمن 1392 09:24 ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط: [ -> ]بانک پارسه رو طاهرپور نوشته؟!!!
کدوم طاهرپور و کدوم قسمتهاشو نمیدونم. آخه انگار فامیلی در خدمت پارسه هستند. وحید و نوید و سعید و حمید و ....
از اون پی دی اف حل کنکور 92 پارسه معلوم بود که چقدر نمیفهمه. غلط داشت در حد لالیگا دقیقا هم توی درس الگوریتم.
(14 بهمن 1392 09:27 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 بهمن 1392 09:24 ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط: [ -> ]بانک پارسه رو طاهرپور نوشته؟!!!
کدوم طاهرپور و کدوم قسمتهاشو نمیدونم. آخه انگار فامیلی در خدمت پارسه هستند. وحید و نوید و سعید و حمید و ....
از اون پی دی اف حل کنکور ۹۲ پارسه معلوم بود که چقدر نمیفهمه. غلط داشت در حد لالیگا دقیقا هم توی درس الگوریتم.
حمید .
استاد حل تمرین الگوریتم و نظریه پارسه بود تابستون.
یه جلسه سر الگوریتمش رفتم ، همونقدری هم که بلد بودم یادم رفت.
نظریه اش بد نبود.
مقسمی یه سوال الکترونیک دیجیتال و اشتباه فهمیده همون اشتباه و از راهِ اشتباه رفته.همون راه اشتباه هم اشتباه بدست آورده.
بعد از اینهمه اشتباه با یه عالمه تعجب آخرش نوشته : " اما در کمال تعجب سنجش گزینه 3 را انتخاب نموده بود!!!! ".

یه لحظه چشماتونو ببندیدن فکر کنید مقسمی طراحِ کنکور بود.
من دیگه حرفی ندارم! :|
مقسمیCool
طراح سوالSad
منBig Grin
حالا مقسمی خوبه یه دوست دیگه هست کل اسمشو با گیر دادن به طراح کنکور بدست آورده
(14 بهمن 1392 09:55 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]مقسمیCool
طراح سوالSad
منBig Grin
نه داداش اینجوری مییشه

طراح سوال Cool
مقسمی Dodgy
من Huh
سنجش (توکلی) Big Grin
(14 بهمن 1392 04:34 ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط: [ -> ]بعد ۲ ساعت با خودم کلان جر رفتن هی‌ بخودم میگم این تست ۴۳ ساختمان ۹۱ می‌شه لگاریتم حلقه دوم اجرا نمی‌شه چرا سنجش زده گزینه ۲ حالا به خودم می‌گفتم خنگ شدی سوال به این سادگی‌ غلط میزنند

بعد اومدم دیدم این جناب ماهان به جای j>1 گذاشته j>i مارو بگو چه خیالات نمی‌کردیم در حال عکس گرفتن گذاشتن تو سایت بودم که به عمق فاجعه این ماهان پی‌ بردم

تو یه سوال هم گزینه صحیح نیست چاپ نکرد بعد جالب تر اونجا بود که تو حل هم یجوری رفته که جواب غلط صحیح در اومده :* چه اسیری شدیم به خاطر یه مشت گندم

این که خوبه. 1 و I یکم شبیهن. توی تست هوش کامپیوتر 92، به جای and گذاشته بود or

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
میخوای حذفش کنی حذفش کن، دیگه چرا فحش میدی؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
داوطلبین عزیز
کسی میتونه یه نظری در این مورد بهم بده

سوال از نگاشت های معماری
لینک مرجع