تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به افتخار عقب افتادن کنکور

[تصویر:  246312_url6.jpg]
(15 بهمن 1392 04:38 ب.ظ)e.shrm نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی این دوستانی که الان خوشحالن ، به جون ما شمالی ها برید دعا کنید. ما داریم یخ میزنیم تا شما یه هفته وقت داشته باشید!!
هیییییییییی ........ روزگار!

اینجا آفتابِ که! :| چرا جو میدی؟ Big Grin
(15 بهمن 1392 04:38 ب.ظ)e.shrm نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی این دوستانی که الان خوشحالن ، به جون ما شمالی ها برید دعا کنید. ما داریم یخ میزنیم تا شما یه هفته وقت داشته باشید!!
ای جانمHeart
اینجا (آذربایجان)هم سرده
خوب کنکور که عقب افتاد

فقط میشه گفت هیچ چیز بی حکمت نیست این یه هفته شاید فرصتی باشه برتون که رتبتون عالی کنین.

بچه ها دم شمال ها گرم اینقدر توانمند هستید 2 شهر گیلان و مازندران تونستن سنجشو راضی کنن کنکور عقب بیفته.........
هر وقت مشکلی براتون پیش اومد به سنجش مربوط میشد به ماهاااااااااا بگید دیگه با ما رفیق شدن!!!
((بله ما اینقدر قدرتمندیم.))
(15 بهمن 1392 04:38 ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]یه فکر خبیث!!!Cool
اینها که سوالا رو طرح کردند و حتی چاپ هم شده!!Dodgy
کیا پایه هستن ایم مدت برنامه بریزیم منبع رو سرقت کنیم؟!! یه چیزی تو مایه دزدی که با دکتر حقیقت رفتیم موزه!!! یادتونه که؟!Big Grin
پایه ام Big Grin جریان سرقت از موزه چیه؟
(15 بهمن 1392 04:44 ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]شهر گیلان و مازندران
اینا استانن البته!
بسیار خوب دوستان گرامی

من میخوام از شما بخوام تو این مدت باقیمانده دیگه تمام تلاشتون رو بکنید
و در کنار اون سعی کنید این تاپیک روال معقول خودش رو داشته باشه
حقیقتا به توصیه خود آقا فرداد در خصوص برخی موارد ما اینجا صحبتی نکردیم
چون از دوستان انتظار میرفت
اولا خودشون با توجه به تذکراتی که قبلا داده شد رعایت بفرمایند
دوما اینکه بدونن این سایت و این تاپیک یه محل علمی و درسی هست

ولی خب برای اینکه جو خشک و خسته کننده نشه و از همه مهم تر اینطوری نباشه که ما هی بخواهیم تذکر بدیم ، چیزی گفته نشد
و البته مدیر این بخش هم خودشون امسال کنکور دارند و آقا فرداد هم بنا به مشغله شون نتونستن مستقیم نظارت داشته باشند

من هم سعی کردم با حضورم اینجا اگر کمکی از دستم برمیاد انجام بدم (که البته به الحان مختلف برخی دوستان ما رو مورد نواخت قرار دادن)
اما چون حوزه اختیار من نبود و هماهنگی هم نشده بود مستقیما نمیتونستم تذکری بدم و سعی کردم غیر مستقیم و دوستانه در کنار دوستان باشم . البته مورد خیلی خاص و نیازمند تذکری هم نبود چون خود دوستان ماشاا... اگر موردی بود به هم یادآوری میکردند
اما خب برخی موارد در شان یک محیط علمی نیست که بهتره دوستان خودشون رعایت بفرمایند ضمن اینکه قوانین مانشت هم ایجاب میکنه با دقت نظر بیشتری دوستان ارسال داشته باشند
این روزهای آخر هم فقط برا اینکه دیگه چیزی نمانده بود سعی کردیم قضاوت برخی موارد رو به خود دوستان واگذار کنیم

حالا با توجه به این یک هفته ای که اضافه شده . من از شما میخوام با دقت و نظم بیشتری این تاپیک رو بر اساس اهدافی که براش ایجاد شده دنبال بفرمایید
دیگه الان زمان طلائی برای همه اونهایی هست که میخوان نتیجه بگیرن

ممنون میشم نظم این تاپیک رو هم بیشتر از این چند روز اخیر رعایت بفرمایید تا آرامش همه عزیزان در این فرصت باقیمانده حفظ بشه و زمان باقیمانده به بهترین شکل ممکن استفاده بشه .

با تشکر از همکاری همه دوستان
(15 بهمن 1392 04:41 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]

اینجا آفتابِ که! :| چرا جو میدی؟ Big Grin

خب حالا!! Big Grin
یه امروز آفتابی شده ها!
ولی سرده خب.
شما اگه بابلسرید باید بدونید که خیلی جاها گازشون قطعه.

حالا خوبه شما از بارش برف سردتونه ما چی بگیم که یکی دو هفته س از سرمایی بس ناجوانمردانه ولی بدون برف و بارون داریم یخ میزنیم...Sad(البته به جز امروز که هم برف اومد هم هوا گرم شد...Big Grin)
(15 بهمن 1392 04:37 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 بهمن 1392 04:36 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]عقب افتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آرررررررررررررررررررررههههههههههههBig Grin

خدایا نوکرتم،
خیلی خوشحالم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
اصلا نرسیده بودم خوب دوره کنم
ولی ناراحت برای کسانی که انگار تو روستاهای انزلی در وضعیت خوبی نیستن Sad Sad Sad
خدایا خیلی خووبییییییییییییییییی
توجه کردید تو این چند روز آخر ، مرتبه رشد پست های این تاپیک بدتر از نمایی شده
ذوق زده باشید که خبر گفته یه توده ی پر فشار غرب و نواحی غربی را از شنبه میگیره یه هفته ام برا ما تعطیل میکنن رف تیرماه بریم سر کنکورBig GrinBig GrinBig Grinاول ناراحت شدم بعدشم بقول دوستمون گفتم عمرا به بالای 50 راضی شم میخونیم دیگه مرور و مرور Big GrinBig Grinوقتی شب خواب خارسو(مادر شوهر)ببینی معلومه صب خبر به این خوشی(کنایه)میشنویDodgyDodgyDodgyConfusedConfused
(15 بهمن 1392 04:32 ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 بهمن 1392 04:14 ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط: [ -> ]خیر سرم برنامه ریزی کرده بودم،خلاصه ها رو مرور کردم و پاره کردم.ای خدا!!!!!!!!Angry

ینی تو این حال و هوای داغونم کلی خندیدم دمت گرررررررم خوبه شوما کتاباتو آتیش نزدی خخخخخخخخخخخخخخ

خیلی خندیدم یعنی باحال بودا
من خلاصه ها پارسالمو دارم میخونم الان
یعنی اصلا نخوندمشون چون وقت کم اوردم دست به دامنشون شدم
اطلاعیه تکمیلی این سازمان ساعت 14 روز شنبه 19 بهمن­ ماه از طریق سایت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

یعنی من عاشق این برنامه ریزی هستم، ساعت 14 روز شنبه 19 بهمن، تاکید میکنم 14 نه 13.59 نه 14.01

خودتم که خوشحال شده بودی بی انصاف !!!CoolBig GrinWink
لینک مرجع