تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خدایاما تلاش کردیم هرچه توخواهی همه بچه ها باهم آمییییییییییییییییییییییییییییییییین Smile
masoud67 یه رقمی میشه حالا ببینید خبری ازش نیست بدجوری ترکونده آفرینCool من که تا امروز بزور دووم آوردم و بریدم فردا را میرم گردش و تفریح بدجور وضع روحیم خرابهBig GrinBig Grin
ادم با این برگه ها از اینا درست کنه.. خیلی خوب بود این
[تصویر:  248627_tree.jpg]
یه کم از برنامه ام عقب افتادم امروز باید جبران کنم
(20 بهمن 1392 12:27 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]منظور نویسنده سوالات کنکور مهندسی بود Big Grin از دیدِ اون هست؟ Big Grin
بستگی داره از رو کدوم منبع خودش درس میده(مثلا شنیدم چند سال پیش یکی از درسای نرم افزار که 2 تا سوال بوده هیچ کدوم در هیچ منبعی مبحث مشابه اش نبود )
(20 بهمن 1392 05:34 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]تا امروز فکر میکردم محاسبات ۱۰۰ میزنم. امروز فهمیدم یکی بزنم شاهکار کردم! حسِ یاس در من فوران میکند اکنون! Sad
محاسبات یا 100 یا صفر Big Grin
(20 بهمن 1392 08:04 ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]اگه هفته پیش کنکور برگزار شده بود من الان با کمبود بودجه(برگه آ۴) مواجه نمیشدم
میشه کارتو با برگه رنگی پرینت گرفت؟
یعنی واسه دوتا برگه باید برم تو این ترافیک بیرون؟

اگه هفته پیش کنکور برگزار شده بود من الان با کمبود بودجه(برگه آ۴) مواجه نمیشدم
میشه کارتو با برگه رنگی پرینت گرفت؟
یعنی واسه دوتا برگه باید برم تو این ترافیک بیرون؟
منم با همین مشکل روبرو شدم پش کارت قبلیت چاپش کن
یه دیالوگ قشنگ از هرشل تو سریال The Walking Dead

You walk outside, you risk your life. You take a drink of water, you risk your life. Nowadays you breath and you risk your life. You don’t have a choice. The only thing you can choose is what you’re risking it for.

سلام به همگی
خسته نباشید
دوستان شما هم این هفته دچار بی حس و حالی شدین یا فقط من اینجوریم؟
هفته قبل اونقد استرس داشتم، ولی این هفته... نا امید و بی انگیزه و کسل شدم و زیاد نمیتونم درس بخونم.
شما راهکاری ندارین؟
میترسم این 4 روز کل این 6 ماه رو خراب کنه.
(20 بهمن 1392 09:37 ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]خدایاما تلاش کردیم هرچه توخواهی همه بچه ها باهم آمییییییییییییییییییییییییییییییییین Smile
مگر این که مرور داشته باشی!
دوتا برگه پیدا کردم و خیلی خوشحال گذاشتم تو پرینتر و خیلی شیک و رمانتیک دو تا برگه ها تو پرینتر گیر کرد و داغون....
حالا تا 4 شنبه وقت هست!
اینجاست به قضیه قسمت برمیگردیم!
(20 بهمن 1392 08:10 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]اگه کتاب سیستم حقیقت رو دای آخرش یه برگه سفید داره Smile
کتاب سیستم همینجوریش برگ برگ شده بیچارهBig Grin
(20 بهمن 1392 09:50 ب.ظ)frZne نوشته شده توسط: [ -> ]میترسم این ۴ روز کل این ۶ ماه رو خراب کنه.
شک نکن! من از تابستون دارم میخونم، همش یه طرف این 4 روز هم یه طرف، مرور مرور و مرور و تستای 5 سال اخیر رو حتما بخون، انشاالله که کنکور رو خوب میگذرونی.

(20 بهمن 1392 09:18 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]خوبیش چیه؟!
خوبیش اینه که ثانیه اول یه چند هزار تایی رو از دور خارج میکنه!
(20 بهمن 1392 09:51 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 بهمن 1392 09:50 ب.ظ)frZne نوشته شده توسط: [ -> ]میترسم این ۴ روز کل این ۶ ماه رو خراب کنه.
شک نکن! من از تابستون دارم میخونم، همش یه طرف این ۴ روز هم یه طرف، مرور مرور و مرور و تستای ۵ سال اخیر رو حتما بخون، انشاالله که کنکور رو خوب میگذرونی.

(20 بهمن 1392 09:18 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]خوبیش چیه؟!
خوبیش اینه که ثانیه اول یه چند هزار تایی رو از دور خارج میکنه!

ممنونم. ایشالا شما و هرکس دیگه ای که تلاش کرده نتیجه خوبی بگیره.
(20 بهمن 1392 09:50 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]یه دیالوگ قشنگ از هرشل تو سریال The Walking Dead

You walk outside, you risk your life. You take a drink of water, you risk your life. Nowadays you breath and you risk your life. You don’t have a choice. The only thing you can choose is what you’re risking it for.

ما اگه زبان بلد بودیم که صفر نمی زدیم اینایی که نوشتی یعنی چه؟Big Grin
(20 بهمن 1392 10:01 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 بهمن 1392 09:50 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]یه دیالوگ قشنگ از هرشل تو سریال The Walking Dead

ما اگه زبان بلد بودیم که صفر نمی زدیم اینایی که نوشتی یعنی چه؟Big Grin

ببین هی میاین از ریاضی حرف میزنین چه حسی به ما دست میده Big Grin
میگه هرچیزی که میخوای باید واسش ریسک کنی. بدون ریسک چیزی دستتو نمیگیره Wink
unicornux من دیشب خواب دیدم 8 شدی Big Grin
نمیدونم از این همه آدم چرا تو تو خواب من بودی Big Grin
(20 بهمن 1392 10:08 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]unicornux من دیشب خواب دیدم ۸ شدی Big Grin
نمیدونم از این همه آدم چرا تو تو خواب من بودی

داداش ایتالیایی بازی در نیار خو. من شوهر دارم:|
باور میکنی 8 عدد شانس منه؟ عدد مورد علاقمه.
(20 بهمن 1392 10:08 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]unicornux من دیشب خواب دیدم ۸ شدی Big Grin
نمیدونم از این همه آدم چرا تو تو خواب من بودی Big Grin
خواب شما اگه چپ بشه ایشون 7میشهBig Grin
لینک مرجع