تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Izadan
آواتارت کریس انجله¿ :دی
(17 بهمن 1392 03:23 ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]Izadan

نه زمان جوانی Ozzy Osbourne هست
(17 بهمن 1392 03:50 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]

این که گفتی فک فامیل کریس انجله‏¿‏ :دی
(17 بهمن 1392 04:16 ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]

کریس آنجل نمی شناسم Tongue
ولی اینی که گفتم اهل بیرمنگام انگلیسه
(17 بهمن 1392 04:22 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 بهمن 1392 04:16 ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]

کریس آنجل نمی شناسم Tongue
ولی اینی که گفتم اهل بیرمنگام انگلیسه

فک کنم این یارو باباشه تو بیمارستان جا ب جایی چیزی شدن
بابا عمو کریس همون شعبده بازه ک میگه مااااااییند فریییییک یوهاااهاااا |:
این روزها . . . Smile

[تصویر:  247045_11126410131852872828.jpg]
(17 بهمن 1392 03:50 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]نه زمان جوانی Ozzy Osbourne هست
چقدر موجه بود اینجا قیافش Big Grin اصن بش نمیاد Big Grin
(17 بهمن 1392 07:19 ق.ظ)e.shrm نوشته شده توسط: [ -> ]این روزها . . . Smile

[تصویر:  247045_11126410131852872828.jpg]

وضعیت من توی 5 سال دوره کارشناسی منهای کتاب و اپل مک بوک
(17 بهمن 1392 02:06 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 بهمن 1392 02:02 ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]نمیدونم hoshhah بود یا masoud67 یا کی !؟...داشت در مورد شعور مداری حرف میزد ؟خودش بیاد بگه میتونی یه کار خیر کنی ! یه هفته ای اندازه ۲ تا سوال شعور مداری بدی بمون ؟!BlushBlushBlushRolleyesRolleyesSmileWinkBig Grin

نه والا خداییش
من ترم اولی که مدار ورداشتم با ۵ افتادم
ترم دوم هم با ۸ افتادم ولی استاد ۱۰ داد وگرنه تا الان هم مدار داشتم
همون مسعود بود
چی ؟ کی ؟ من ؟ من فقط در حضور وکیلم صحبت میکنم
اینا همش توطئه غربه.

(17 بهمن 1392 02:28 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 10:58 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 10:52 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز دارم محاسبات رو تست میزنم تا تموم شد ریاضی مهندسی رو هم تکمیل می کنم
تو ریاضی از توقع دارم پوز هاردی بزنیBig Grin
منم به جمع مسابقه ای خودتون بیارید. منم بدجور پایه ریاضی هستم. Big Grin
مسابقه نیست اصلاBig Grin
اشتباه تایپی روی داده اصل جمله اینجور بوده"تو ریاضی ازت توقع دارم پوز هاردی رو بزنیBig Grin"
نه دیگه. غیرت ملی داشته باش، از خودت دفاع کن
بچه ها میدونید داشتم به چی فکر میکردم!!!

یه ماه پیش بود یکی اومد جو داد که کنکور قرار به خاطر سرما روزشو تغییر بدن میگفت استادش گفتهااااااااااااااا بعد یکی از دوستان زنگ زد سنجش با کمال خونسردی رد کردن................

ما همه اعتراض کردیم گفتیم نه دروغه نمیشه .................

خدایا خودت میبینی تقریبا همون شد چیزی که اصلا فکرشو نمیکردیم عقب بیفته.خیلی جالب بود.
کاشکی مدیر بخش دروس تخصصی نرم افزاری ها هم آقای Jooybari بودند. همین جا برای حل سوالات نظریه ازشون تشکر می کنم.

هیچ کس نیست یه جواب قطعی به این ایهام ایجاد شده بده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(17 بهمن 1392 09:52 ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]کاشکی مدیر بخش دروس تخصصی نرم افزاری ها هم آقای Jooybari بودند. همین جا برای حل سوالات نظریه ازشون تشکر می کنم.

هیچ کس نیست یه جواب قطعی به این ایهام ایجاد شده بده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پارسال هم با یک سوال این شکلی مشکل وجود داشت جالبه که حتی دکتر هم روش نظر دادند که چه نوع خطایی هست. آخرش یادم نیست چی شد

به دو نفر که فکر میکردم میتونن کمک کنن گفتم بیان ببینن سوالتون رو
من الان موندم که فردا چه جوری میخواستم برم کنکور بدم! خدایا شکرت! درست واسه همه مساوی هست ولی خیلی واسه من کمک بزرگی بود!

(17 بهمن 1392 02:06 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]من ترم اولی که مدار ورداشتم با ۵ افتادم
ترم دوم هم با ۸ افتادم ولی استاد ۱۰ داد وگرنه تا الان هم مدار داشتم
منم مدار 3 بار حذف کردم و با چهارم با خفن ترین استاد دانشگاه شیراز با 12 پاس شدم!
موضوع : تداخل ازمون ادواری فنی و حرفه ای:

سوال از سیستم پاسخگویی فنی و حرفه ای: با سلام خواهشا ساعت ازمون ادواری مرحله چهارم که در 25 بهمن 92 برگزار میشه را به عصر جمعه همان روز موکول نمایید. تا ما بچه هایی که ازمون ارشد در صبح جمعه 25 بهمن داریم هم بتوانیم شرکت کنیم... اول قرار نبود ازمون ارشد 25 بهمن باشه اما به علت شرایط نامناسب جوی یک هفته عقب افتاد. همین ما بعد قرنی اومدیم فنی حرفه ای شرکت کنیم برف اومد همه برنامه هامون بهم ریخت....یکی پاسخگو نیست...حداقل زمان ازمون عصر بگذارید...با تشکر --- به خدا ازمون ارشد داریم صبح تا ظهر یه جا دیگه ازمون داریم....خواهشا عصر برگزار کنید

پاسخ سازمان فنی و حرفه ای: سلام دوست عزیز ما که نمیتوانیم برای خاطر شما چند نفر تمام برنامه 100000 نفر رو بهم بریزیم.
-----------------------------
از دوستان مانشتی درخواست می نمایم با مراجعه به ادرس زیر ، زمان ازمون ادواری که با ارشد تو یک روز است را تغییر دهند.
من از سیستم پاسخگویی خواستم ساعت برگزاری ازمون را تغییر بدن اما اونها زیر بار نرفتن....هزینه ای که واسه شرکت این ازمون دادیم می پره...دوستان یک لطفی کنند با ورود به لینک زیر و سیستم پاسخگویی و نظرات زیاد این سایت و سیستم پاسخگویی را مجبور به تغییر ساعت ازمون نمایند.

هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم. انجمن مانشت
(17 بهمن 1392 10:54 ق.ظ)novinaa نوشته شده توسط: [ -> ]موضوع : تداخل ازمون ادواری فنی و حرفه ای: ...
من به شما پیشنهاد میکنم از طریق خبرگزاری ها هم این موردتون رو پیگیری کنید
اگر با ایسنا هماهنگ کنید پیگیری میکنه
لینک مرجع