تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شایعه درست نکنین کی میگه مشترک سخت تره Big Grin
فکر کن یه درصد سخت باشه همش آسونه امسالBig Grin
به افتخار 700 امین ارسال تالارSmile

(08 بهمن 1392 11:42 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]اصلا فکرش رو هم نمیکردم ۱ سال بخونم بعدش این هفته آخر یه سری مشکلات بسیار حاد همین امروز صبح واسم پیش بیاد، از صبح تا الان نخوندم هیچ! فردا و پس فردا هم معلوم نیست حال و وضعم درست بشه یا نه! ولی من همیشه به خودم میگم فوقش میمیرم! از این بدتر هم مگه میشه؟ خب حالا که نمردیم پس بریم جلو ببینیم چی میشه!
خوش باشید.
چی شده ؟
من هم ۳ روزه حالت جنون بهم دست داده اطرافم رو نمی تونم درک کنم
(09 بهمن 1392 12:44 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوالای واسه من همین الان پیش اومده چرا بچه ها مشترک رو بیشتر میزنن با اینکه سختره ولی تخصصی رو کمتر؟
مشترک آسون تره اتفاقا ساختمان داده از طراحی آسونتره منطقی هم همه سوالاش رو جواب میدن مدار هم همه حذف هستن
[/quote]

منظوره من مشترک it بود
(08 بهمن 1392 11:42 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]اصلا فکرش رو هم نمیکردم ۱ سال بخونم بعدش این هفته آخر یه سری مشکلات بسیار حاد همین امروز صبح واسم پیش بیاد، از صبح تا الان نخوندم هیچ! فردا و پس فردا هم معلوم نیست حال و وضعم درست بشه یا نه! ولی من همیشه به خودم میگم فوقش میمیرم! از این بدتر هم مگه میشه؟ خب حالا که نمردیم پس بریم جلو ببینیم چی میشه!

خوش باشید.

این وضعیت شما برای خواهر من پیش اومد! 7 تا ازمون ازمایشی رتبش 2 بود تصور کن!بعد یه ماه اخر به دلیل یه سری مشکلات کلا به هم ریخت.بدترین مشکلات...ولی خدا نتیجه زحماتشو داد بهترین جا قبول شدSmile
به شما قول میدم که کنکورتون رو خوب خواهید داد و امیدوارم مشکلاتتون هرچه زودتر رفع بشه...
مثل شکارچی باشید که یا شکار نمیره یا اگه بره تا بهترین ها رو شکار نکنه بر نمی گرده...
راستی دوستان !
یادتون باشه هفته دیگه پیش از اینکه بساط کنکور رو جمع کنید عکس یادگاری ازشون بگیریدا : )
تو این تاپیک میتونید بذارید . بعدا کلی خاطره میشه : )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شاید بشه باهاش تو این جشنواره هم شرکت کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پ.ن : ارسال قبلیمو با این ارسال یکی کردم
(09 بهمن 1392 01:18 ق.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]این وضعیت شما برای خواهر من پیش اومد! ۷ تا ازمون ازمایشی رتبش ۲ بود تصور کن!بعد یه ماه اخر به دلیل یه سری مشکلات کلا به هم ریخت.بدترین مشکلات...ولی خدا نتیجه زحماتشو داد بهترین جا قبول شدSmile
به شما قول میدم که کنکورتون رو خوب خواهید داد و امیدوارم مشکلاتتون هرچه زودتر رفع بشه...
بسار ممنونم! راستش رو بخواین الان نمیدونم چم شده یه هو یه انرژی زیادی گرفتم و دارم روی آمار خالیش میکنم! خدا رو شکر که حالم رو عوض کرد،
[تصویر:  242694_CaptureQTFc.png]
این کل جزوات طرح 90 درصد هست!
دروس مشترک کامپوتر و همچینن ریاضی ها : آمار گسسته مهندسی
دروس ای تی : مهندسی نرم، شبکه، مدیریت

آمارش عالی هست
ریاضی مهندسی هم
اون درسای آی تی هم من یه نگاه انداختم خوب بود

انشاالله که هممون اون نتیجه ای که میخواهیم رو بگیریم.

من از سوال هایی که گزینه "هیچکدام" دارند متنفرم !!!!!!!!!!!!!!!
(09 بهمن 1392 08:33 ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط: [ -> ]من از سوال هایی که گزینه "هیچکدام" دارند متنفرم !!!!!!!!!!!!!!!

و من از سوالهایی که میگه از عبارت های داده شده چند مورد درست است؟(چقدر هم این تیپ سوالا زیاد شده!Dodgy)
(09 بهمن 1392 08:41 ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 08:33 ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط: [ -> ]من از سوال هایی که گزینه "هیچکدام" دارند متنفرم !!!!!!!!!!!!!!!

و من از سوالهایی که میگه از عبارت های داده شده چند مورد درست است؟(چقدر هم این تیپ سوالا زیاد شده!Dodgy)

اره ، اینو یادم رقت بگم! خیلی ستمه !

عمق فاجعه یک آزمون میتونه همین باشه، که ماشالا مدرسان پیشه ای ، در دادن چنین سوالات داره
(09 بهمن 1392 08:52 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]

عمق فاجعه یک آزمون میتونه همین باشه، که ماشالا مدرسان پیشه ای ، در دادن چنین سوالات داره

دقیقا
مدرسان سرویس کرده ما رو با این تریپ سوالا
خدایی این سوالا خودش چندتا سواله
(09 بهمن 1392 04:36 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]این کل جزوات طرح 90 درصد هست!
دروس مشترک کامپوتر و همچینن ریاضی ها : آمار گسسته مهندسی
دروس ای تی : مهندسی نرم، شبکه، مدیریت

آمارش عالی هست
ریاضی مهندسی هم
اون درسای آی تی هم من یه نگاه انداختم خوب بود

انشاالله که هممون اون نتیجه ای که میخواهیم رو بگیریم.

اینا هموناییه که مال سال ۸۹ ؟!
لینک مرجع