تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان معماری ای تی 92 حتما تو کنکور امسال میاداSmile ببینید من کی گفتمSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(14 بهمن 1392 06:28 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 بهمن 1392 06:22 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]بعد هی بگید آیتی فلان آیتی بیسار بدبختی شما مهندس نرم افزارید اونوقت نرم افزار جز دروس مشترک ماست

درس نرم افزار واسه مدیریت پروژست شما آی تی ها هم که ادعای مدیریت دارین بخونین دیگه Big Grin
نه شما از مدیریت بدتون میاد کیه که مدیریت دوس نداشته باشه Big Grinبشینه دستور بده اما بدبختیش اینجاس که فقط درسشا ما میخونم به پای عمل که میرسه انقد آدم هس بخواد مدیر شه ما آبدارچی ام نمیشیمBig GrinBig GrinBig GrinCool
(14 بهمن 1392 06:37 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]رشت همچنان برف میاد بازار سیاه پارو راه میوفته؟ : )))) ۸۴ و ۸۶ هم همین اتفاق افتاده بود : ))))

امسال روزای اولی که اومدین بابل رفیقم که بابلیه اومد خونمون پارو و دید خندید گفت پارو چرا آوردین Smile منم گفتم همینجوری شاید برف بیاد و امسال بعد از ۵ ۶ سال بابل برف اومد. Big Grin
همین شماها هستید که پارو رو چند سال گوشه خونتون احتکار میکنید و بازار سیاه پارو راه میافته Wink
ما هم اصفهان تکلیفمون معلوم نیست، صبح آفتابیه ، عصر برف میاد، یه روز آفتابیه و برف میاد، یه روز بارونی و برف میاد ، همه چی ریخته بهم
دوستایی که حوضه امتحانیتون دوره برید اونجا مسافر خونه ای جایی بمونید اینجوری تو راه همش استرس دارید اینو خودم قبلا که دانشگاه یه شهر دیگه بودم تجربه کردم 5 راه افتادم 9 رسید امتحانمم داغان شدConfused

(14 بهمن 1392 06:40 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 بهمن 1392 06:37 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]رشت همچنان برف میاد بازار سیاه پارو راه میوفته؟ : )))) ۸۴ و ۸۶ هم همین اتفاق افتاده بود : ))))

امسال روزای اولی که اومدین بابل رفیقم که بابلیه اومد خونمون پارو و دید خندید گفت پارو چرا آوردین Smile منم گفتم همینجوری شاید برف بیاد و امسال بعد از ۵ ۶ سال بابل برف اومد. Big Grin
همین شماها هستید که پارو رو چند سال گوشه خونتون احتکار میکنید و بازار سیاه پارو راه میافته Wink
ما هم اصفهان تکلیفمون معلوم نیست، صبح آفتابیه ، عصر برف میاد، یه روز آفتابیه و برف میاد، یه روز بارونی و برف میاد ، همه چی ریخته بهم

از اصفهانی بودن فقط اسمش به ما رسید میبینی چطوری پارو میفروشن حالا ما بودیم آبرومونا میبردنBig GrinCool

خداکنه شب نخوابیم صب پاشیم بگن کنکور لغو شد من دیگه حوصله جنگولک بازی ندارم Angry
ظهر خوابیدم الان بلند شدم، همه جا سفیده......

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
به طور نگران کننده ای کم حرف شدم یعنی حوصله حرف زدن ندارم .نمیدونم از استرسه یا چیز دیگه. فقط می تونم اینجا یه چیزی بگم Big Grin
خدایا ممنون به خاطر امسال که تونستیم درس بخونیم حالا کم یا زیاد. کمکمون کن به چیزی که صلاحیتشو داریم و به صلاحمون هست برسیم. Heart
(14 بهمن 1392 06:45 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]ظهر خوابیدم الان بلند شدم، همه جا سفیده......

یه بار بخواب دوباره پاشو درست میشه Big Grin
(14 بهمن 1392 06:40 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]همین شماها هستید که پارو رو چند سال گوشه خونتون احتکار میکنید و بازار سیاه پارو راه میافته Wink

به هر حال کلک رشتی گاهی کاربردهایی داره.Big Grin

(14 بهمن 1392 06:42 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]از اصفهانی بودن فقط اسمش به ما رسید میبینی چطوری پارو میفروشن حالا ما بودیم آبرومونا میبردنBig Grin

اصفهان بود که کسی پارو نمیخرید. Big Grin
(14 بهمن 1392 06:26 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 بهمن 1392 06:22 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]بعد هی بگید آیتی فلان آیتی بیسار بدبختی شما مهندس نرم افزارید اونوقت نرم افزار جز دروس مشترک ماست کدوم خری این برنامه ریزیا کرده مگر نبینمش صدتا خر باهم لقدت کنن یه صفحشا نخونی خود پرسمن فهمیده چی گفته AngryAngryAngryمیکشمش اعصاب داغونماBig Grinسبد کالاشون چرا گوشت و میوه نداره؟ این چه جورشه Big GrinBig Grinتیم گروه درسی پارسال خیلی خوب بود اما انصافا گروه درسی امسالم عالی بود با وجود دوستانی منحصر به فرد من که هر وقت میام اینجا خستگیم در میره از همتون ممنونم که کمک کردید این روزای سخت تنها نباشمHeartHeart
گوشت میخواهید چیکار. تو مملکت ما اینقدر مردم فشار خون و چربی دارن که حد نداره. همون ۴ تا مرغی که دادن سالم تره Big Grin
ولی کاش ۴ تا ماهی درست و حسابی میدادن لااقل یه ته استکان، امگا ۳ تو مغزمون داشته باشیم که روز کنکور بسوزونیم و درست تست بزنیم

آقا چرا 4تا ؟؟؟؟
2تا مرغ میدن...هر 1ماه یه مرغ... !
خدا حفظ کنه دولت عدالت و تدبیر و امید و ...
(14 بهمن 1392 06:49 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]به طور نگران کننده ای کم حرف شدم یعنی حوصله حرف زدن ندارم .نمیدونم از استرسه یا چیز دیگه. فقط می تونم اینجا یه چیزی بگم Big Grin
خدایا ممنون به خاطر امسال که تونستیم درس بخونیم حالا کم یا زیاد. کمکمون کن به چیزی که صلاحیتشو داریم و به صلاحمون هست برسیم. Heart

الان هر کی یه طوره . یکی کم حرف یکی پر حرف یکی بی حوصله یکی .....Big Grin
من نیز فقط میدونم که یه چیزیم هست دیگه چیشو نمیدونم . Huh
فقط اینو میشه گفت که :
حالم خوش نیست!!!!!!!....Sad
3روز گذشته، فقط تونستم خلاصه شبکه رو بخونم. اصلا حسسسسس درس نیست...

آقا چرا ۴تا ؟؟؟؟
۲تا مرغ میدن...هر ۱ماه یه مرغ... !
خدا حفظ کنه دولت عدالت و تدبیر و امید و ...
[/quote]

تکبـیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر.Wink
یعنی اگه این دکتر روحانی نبودا الان نمیدونم باید به چه امیدی زندگی میکردم
رسما اعلام میکنم که من عاشقشمممممممTongue
دوستانی که راهشون دوره این چند روزِ باقیمانده تقوا پیشه کنن آپشنِ طی الارضشون باز شه بتونن به موقع برسن :|
(14 بهمن 1392 07:02 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]۳روز گذشته، فقط تونستم خلاصه شبکه رو بخونم. اصلا حسسسسس درس نیست...

فکر میکنم همه همینطور باشن .
منم دقیقا همینطوریم .
اصلا نمیتونم بخونم .
الان میخام معماری بخونم ولی نمیشه!!!!!!!
(14 بهمن 1392 07:05 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی اگه این دکتر روحانی نبودا الان نمیدونم باید به چه امیدی زندگی میکردم
رسما اعلام میکنم که من عاشقشمممممممTongue

خدا شانس بده
بعضیا بنده خدا ها فقط شانس نداشتن Big Grin
لینک مرجع