تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15 بهمن 1392 12:27 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]کرمانشاه، همین الان...
[تصویر:  246075_va4ynahu.jpg]

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

پس کرمانشاه مشکلی نداره
بریم درسمون رو بخونیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید.نگرانم نباشید.هوا داره بهتر میشه و راهها رو هم دارن باز میکنن Smile
این پدیده ناامیدی لعنتی! UndecidedBig Grin
یه مرد پیدا میشه سازمان سنجشو هک کنه ؟! Big Grin

خوش به حال همگی دوستان در شهرهایی به غیر از شمال زندگی میکنن اینجا بحـــــــــــــــــــــــــــراااااااااان !!!

تو شهر ما که 1 متر خورده ای برف باریده تو شهرهایی دیگه شمال هم به 2 متر رسیده راه های ارتباطی بستستاااااااااااااا

یعنی الان یه چند روزه خدا خدا میکنم بارون بباره این برفای که خدا میدونه چقدر دوس دارم آب شه آخه ما چطوری تو این بحران خودمونو به حوزه برسونیم هاااااااااااااااااااااااا هیچ کسی مارو درک نمیکنه.دغدغه یکی نیست که هم خود امتحان هم ..........

بحران در حدیه که از دولت هم درخواست کمک رسانی شده .خدارو شکر فعلا هلال احمر به اینجاها نیومده برای کمک رسانی.

خداییش فعلا گاز قطع نکردن .... وگرنه تلف و اب هم قطع شده...
یــــــزد بد جور برف اومده!!! تااااکــیــد میکنم یــــــــزد!
6 سال بود برف ندیده بودم شکر خدا امسال بار دومه
آقا هومن شما به برف شهرتون میگن برف ... اینجا برفی اومده که فقط سر ادما مشخصه.............Big GrinBig Grin

قربون خدا برم قبل کنکور برامون جشن حسابی گرفته همین طور از آسمون برف شادی میبارید....ShyShy
(15 بهمن 1392 12:57 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]یه مرد پیدا میشه سازمان سنجشو هک کنه ؟! Big Grin

بزار بعده کنکور Big Grin

اینجا هم برف و بورانه هم آفتابی میشه ابری میشه. بنده خدا آسمون هم بدجور قاط زده از دست اینا.
نصف ملت دعا میکنن برف بباره نصفشون دعا میکنن نباره همین میشه دیگه Big Grin
این چند روز بحث بهتر از هواشناسی نیست ؟؟
اکثر مناطق هواشون سره و برفی
با این اخبار بیشتر باعث استرس خودتون و دوستاتون میشین
انشاالله که برا هیچ کدوم از دوستان مشکلی پیش نمیاد Smile
و هر چه بگذریم سخن درس خوش تر است Big Grin
مرور و جمع بندیا به سلامتی تموم شده دیگه
یه چیز دیگه اینجا همه دورشته امتحان دارن؟
آیتی و کامپیوتر؟؟
امکان نداره کنکور عقب بیفته. دیگه فوقش ممکنه با تاخیر برگذار شه. از محالاته

(15 بهمن 1392 01:03 ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا هومن شما به برف شهرتون میگن برف ... اینجا برفی اومده که فقط سر ادما مشخصه.............Big GrinBig Grin

قربون خدا برم قبل کنکور برامون جشن حسابی گرفته همین طور از آسمون برف شادی میبارید....ShyShy

شهر ما اینطوری میاد ولی همیشه میاد. نه افراط نه تفریط Big Grin

(15 بهمن 1392 12:57 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]یه مرد پیدا میشه سازمان سنجشو هک کنه ؟! Big Grin

من میخواسم هکش کنم ولی دیگه چون گفتی مرد منصرف شدم ! Big Grin
(15 بهمن 1392 01:22 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]این چند روز بحث بهتر از هواشناسی نیست ؟؟
اکثر مناطق هواشون سره و برفی
با این اخبار بیشتر باعث استرس خودتون و دوستاتون میشین
انشاالله که برا هیچ کدوم از دوستان مشکلی پیش نمیاد Smile
و هر چه بگذریم سخن درس خوش تر است Big Grin
مرور و جمع بندیا به سلامتی تموم شده دیگه
یه چیز دیگه اینجا همه دورشته امتحان دارن؟
آیتی و کامپیوتر؟؟

بله ما که دو رشته هستیم .
ولی خوبه که اول ای تیه.
وگرنه من که کامپیوتر نمیدادم
(15 بهمن 1392 12:32 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 بهمن 1392 12:25 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]خدای من خیلی برف شدیدتر شده توی زندگیم برف اینجوری ندیده بودم. حواسم همش پرت بیرونه. امسال عجب کنکوری بشه....

مگه سال ۸۵ به دنیا نیومده بودی؟؟ Undecided
خیلی از این داغون تر بود تازه ما هم امتحان عربی داشتیم ولی کنسل نشد Big Grin

سال 85 دانشجوی شمال بودم.(شما امتحان عربی داشتی Big Grin) اونجاهم اون موقع برف اومد ولی نه مثل الآن. تهران هم یه نظرم بی سابقه بوده.
(15 بهمن 1392 11:14 ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]میگن آبمون قطع شده یکی کمکمون کنه .. ولی نمیدونن ما بچه های کوهستان یخ زدن آبهامون هرسال یه چیز عادی هست

میگن کلی برف اومده .. ولی نمیدونن ما بچه های کوهستان چه سرماهایی (چندسال پیش منفی ۲۷) رو دیدیم و قدیمتر که برف می اومد , برف پشت بوم رو توی حیاط یا کوچه میریختیم احتیاج به نردبان نبود و از بالای پشت بام سرمیخوردیم میاومدیم پایین
(زمان پدرامون که تونل میزدن توی کوچه هااااا :دی )

پس نگید آبمون قطع شده که این هرسال برای ما پیش میاد
پس نگید برف زیاد اومده و جاده ها بسته میشه که هر چندسال عادیه برا ما

خواستم بگم بهونه الکی نتراشین و خودتون رو توی حاشیه نبرید .. تمرکز کنید روی درستون
اگر هم جاده ایی بسته هست میتونید زودتر خودتون رو به اون شهر برسونید ..

رهکار پیشنهادی برای یخ زدگی لوله ها :
یه لوله کش ببرید با دستگاه جوشش یه شوک بده به لولتون آب باز میشه (فقط طرف کار بلد باشه که لوله رو نترکونه یا دستگاه رو نسوزونه) و یا اینکه کنتورتون رو گرم نگه دارید و اگر هم هنوز یخ نزده هر نیم ساعت آب رو باز کنید که جریان داشته باشه تا یخ نزنه .. برای شب هم که همه خوابن یه کوچیک آب رو باز بزارید توی منبعی ذخیرش کنید تا یخ نزنه شیرآب
آره خب ما هر سال این مسائل رو داریم و از عجایب روزگاره که با وجود کوهستانی بودن بعضی از مناطق ایران کنکور ارشد تو زمستان برگزار میشه!
دیروز تو دانشگاه ما تو کلاس یخ میزدیم آخرش کلاس رو استاد تعطیل کرد!همین الان با این هوای سرد منفی ده و خورده ای من موندم چطور ماشین پیدا کنم صبح جمعه برم شهری که قراره اونجا امتحان بدم و به موقع هم برسم! کاش حوزه امتحانی هرکسی تو شهر خودش بود با پای پیاده میتونست خودش رو برسونه به حوزه.
ولی میدونید فرق ما با این دوستان اینه که ما عادت کردیم به این هوا. به هر حال شرایطی رو دارن که کمتر تجربه اش کردند مثلا همین توصیه های شما نشون میده که ما بچه های کوهستان(:دی) کلا میدونیم تو این شرایط چه کنیم و بحران رو مدیریت کنیم و اینا اصلا بهونه الکی نیست و کاملا حق دارن نگران باشند..همین یک ماه پیش که برف سنگینی بارید من تا یک هفته نمیتونستم از خونه خارج بشم و تا دو هفته هم همه ماشین ها تو پارکینگ بود!! کاملا درکشون میکنم و امیدوارم که هوا گرم تر بشه و مشکل این دوستان هم حل بشه.
این عکس کار اقای "mehran666" هست.
تو این لینک ببینید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیدم اونجا کسی ندیده انگار ، خیلی باحاله آخه.
یه کم ادیتش کردم .

[تصویر:  246124_41bd5afefa4e1.jpg]
لینک مرجع