تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان،بچه های نرم افزار، دروس ریاضی اوضاعتون چطوره؟چیارو خوندین ،چیارو حذف کردین؟اگه بگید خیلی ممنون میشم
زنگ تفریح!
مردی از مصر خواب دید سبدی بزرگ پر از تفاله دارد! نگران نزد یوسف رفت تا تعبیر خوابش را بپرسد
یوسف خواب را شنید و گفت: وای بر تو! سبد کالا به تو تعلق نمی گیرد!
غیر درسی!!!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اینایی که یه هفته می خونند و رتبه اشون تک رقمی میشه! اینا که ادم نیستن! اینا یا ربات هستن یا فرشته! Big Grin
آمریکا از اینا می ترسه حمله نمی کنه !!!
نظریه پردازان محترم یه نیگا به این سوال بندازین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(16 بهمن 1392 03:57 ب.ظ)m.t نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان،بچه های نرم افزار، دروس ریاضی اوضاعتون چطوره؟چیارو خوندین ،چیارو حذف کردین؟اگه بگید خیلی ممنون میشم
بنده که تو این فته اضاف اومده همشو دارم میخونم و همه تساشو هم میرسم بزنم!
دوستان یه کمک به من درمانده عنایت کنیدBig Grin

(16 بهمن 1392 03:39 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 03:35 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
امیر چی امتحان میده؟

معماری می خونه
من تا ی هفته دیگه اینجوری ریختو پاش باشم که مامانم منو میتدازه بیرون
برنامتون واسه این هفته چیه؟چیکارکنیم حالا؟

(16 بهمن 1392 01:13 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]بعد از ۲۰و اندی سال عینک زدن آخر هم نفیهمیدم چرا وقتی خوابم میاد، عینکمو بردارم دیگه خوابم نمیاد Big Grin

معتاد شدیهBig Grin
(15 بهمن 1392 09:59 ب.ظ)1آسمان نوشته شده توسط: [ -> ]من سوالات ارشدوکامپیوترواز مدرسان میزدم و با کلید نهایی سنجش بررسی نکردم!!!الان سال 92 رو دیدم گزینه ای که مدرسان انتخاب کرده باسنجش فرق داره...بچه هایی که مدرسان داشتین جواب مدرسان با سنجش خیلی فرق داره؟؟؟

اکثرشون رو سنجش درست گفته وله من یکی دوتا دیدم که سنجش اشتباه گفته

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(16 بهمن 1392 03:48 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]اتفاقا دیشب به این فکر میکردم که شما که اهسته رفتید حتما بجایی میرسید عالی چقد خدا دوستون داره واقعا بعدشم دوست خوبم بشنو باور نکن ما تو دخترا فراوون از اینا داریم که نخونده بیست میشن و این کاملا طبیعیهBig GrinBig Grin

این دوست من(اسمش امیره) استثناست در طول این 4 سال اثبات کرد نابغه است مطمئن هستم تک رقمی میشه تو کنکور
من میخواستم از دوستانی که موقع ثبت سوالاتی که به کنکورهای سال گذشته مربوط میشه ، فقط به ذکر شماره سوال و سال بسنده نمیکنن و طبق اونچه که قبلا گفته شده مبحث سوال رو هم در عنوان ذکر میکنند تشکر ویژه داشته باشم : )

متاسفانه هر روز شاهد تاپیکهای بسیاری هستیم که این نکته رو رعایت نمیکنند و مثلا میگن : سوال ... رشته ... سال ...
و ما هم صرفا میتونیم گزارش کنیم تا مدیر بخش اصلاح کنند ، یا اگر کسی جوابی به اون تاپیک نداده باشند تاپیک رو به علت نقض قوانین ببندن
این میشه که آدم وقتی میبینه یکی رعایت کرده این وسط کلی خوشحال میشه . الان یه مورد درست دیدم کلی ذوق کردم
یعنی آدم خودشو حلق آویز کنه ولی دیگه کتاب بانک تست پارسه جلو چشمش نیاد . 30 هزار تومن دادیم هیچ
سوالو نوشته و بعد جواب داده: "در شکل دوتا D هست پس شکل غلطه" و همین
آخه یکی نیست بگه احمق، مگه من پول دادم تو سوال غلط جلو من بذاری و بگی غلط بوده ؟؟؟
یعنی این بابا تا حالا درخت B-Tree ندیده و نمیفهمه که آخه D تو قسمت راست درخت چه غلطی میکنه؟ یعنی تو نفهمیدی D سمت راست اشتباه چاپ شده. وای بر من ، وای بر من. خدایا ما رو بکش Angry

نظر شما رو به شکل سوال هم جلب میکنم

(16 بهمن 1392 12:07 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 11:41 ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان بعد از تاخیری که بدلیل برف و سرما در کنکور اتفاق افتاد، یکی رفته عروسی، یکی رفته باشگاه، یکی رفته دوبل برگر بگیره هنوزم برنگشته، یکی رفته با ماشین دستی بکشه و .... خلاصه که هرکسی به نحو احسن از این فرصت پیش آمده داره بهره میبره، منم دارم میرم موزیک ویدئو استاد عزیزم جواد یساری رو تماشا کنم کسی نمیاد ؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کنکور که هیج .. هنرستان هم تعطیل شد که امروزم حسابی استراحت کنم Smile
یکی درمیون این استاد یساری عزیز و رابطه شادمهر پلی میشه واسم .. این سبک آهنگ شادمهر خیلی قشنگه Wink

(16 بهمن 1392 12:06 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]دارم Essential Words of TOEFL رو دوره میکنم، قبلا ۵۰۴ رو خونده بودم، باید بگم که در کنکورا ۱ سوال از ۱۰ سوال اول از ۵۰۴ اومده، حدود ۵-۶ تا از Essential Words of TOEFL اومده و اون ۳-۴ تای دیگه اصولا مشخص نیست از کدوم سوراخی در اومده، یعنی واقعا برای ارشد منبع مشخصی برای زبان نیست؟!
این گفته شما استمرار در کنکورها داشته ؟
یعنی هرسال 5-6 تا سوال از این اسنشیال اومده ؟؟

اگه 1100 واژه رو بلد باشید، همه رو جواب میدید.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(16 بهمن 1392 05:51 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]من میخواستم از دوستانی که موقع ثبت سوالاتی که به کنکورهای سال گذشته مربوط میشه ، فقط به ذکر شماره سوال و سال بسنده نمیکنن و طبق اونچه که قبلا گفته شده مبحث سوال رو هم در عنوان ذکر میکنند تشکر ویژه داشته باشم : )

متاسفانه هر روز شاهد تاپیکهای بسیاری هستیم که این نکته رو رعایت نمیکنند و مثلا میگن : سوال ... رشته ... سال ...
و ما هم صرفا میتونیم گزارش کنیم تا مدیر بخش اصلاح کنند ، یا اگر کسی جوابی به اون تاپیک نداده باشند تاپیک رو به علت نقض قوانین ببندن
این میشه که آدم وقتی میبینه یکی رعایت کرده این وسط کلی خوشحال میشه . الان یه مورد درست دیدم کلی ذوق کردم

ببخشید من الان نفهمیدم چی شدHuh
میشه یک مثال بنویسین ؟ چطوری بنویسم
مرسی
لینک مرجع