تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نظرم الان مدیریت سایت باید به خود افتخار کند که امروز مانشت برترین و بهترین سایت معرفی شده در بین دانشجویان و قشر تحصیل کرده است!....
برای اولین بار در اوج ناراحتی که چند شب مونده به کنکور برام پیش اومده تنها جایی که تونستم انرژی بگیرمو اشک ریختن ها یادم بره مانشت بود!
امیدوارم همه ی دوستان دلشون شاد باشه و نتیجه ای فراتر از تلاششون بگیرن!
شاید که روزی رسد تمامی زحمات مدیران را جبران کنیم!
(22 بهمن 1392 10:00 ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط: [ -> ]Smile) قیافمون بعد کنکور شبیه این نشه صلوات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

الــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمSmile
بلیط ساعت ۴ صبح گرفتم میرم شهر حوزه امتحانی ۸ صبح می رسم تا ساعت ۱۷ درس میخونم بعدش استراحت .....Smile
خدا یا هر کس اندازه زحمتی که کشیده نتیجشو بگیره همگی بگید امین.....Big Grin
(22 بهمن 1392 09:15 ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]در راستای تغییر آواتار دوستان منم آواتار عوض کردم :دی ^_^
خوشم اومد دمت گرمWink حیف که با این آواتارم اساسی حال میکنم وگرنه منم یکی از این عکسها میذاشتمBig GrinTongue
وقت هایی که آزمون داشتیم دو هفته بین آزمون ها چقدر زود می گذشت....(معلومه خوش می گذشته!Big Grin)
این دو هفته چقدر کش داره میاد و طولانی شده....یه بار از اول هفته قبل تا الان رو مرور کنید. اوووووووووووووووووووووووه
به قول ......!!!
حالم خوش نیست ....!!
من امروز دیگه زیاد درس نخوندم
فردام که دیگه اصلا
الانم میخام تا صب بشینم vampaire نگا کنم
واقعا که سریال قشنگیه .
خدایا کنکور خیلی خوبی داشته باشن همهههههههههههههههههه

sharif92

دلم می خواد پاشم برم پیاده روی همین جور برم و برم و واینسم تا خود صبح البته با یه همراه .Rolleyes نیاز به آرامش دارم.
(22 بهمن 1392 10:39 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]دلم می خواد پاشم برم پیاده روی همین جور برم و برم و واینسم تا خود صبح البته با یه همراه .Rolleyes نیاز به آرامش دارم.
بعدشم از پا درد به کائنات بدوبیرا بگید.
دخترهای سایت مواظب باشید مثل اینکه موج ریش و سبیل و مو در راهه!!! خودتونو بکشید کنار بخوره به آقایون!CoolBig GrinWink
عجب همه گیر هم هستBig GrinBig Grin
(22 بهمن 1392 10:45 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]توجه توجه Big Grin

[تصویر:  249670_82117572893206281830.png]

اووووه come onnnnnnnn Tongue
اغا انقدر اواتار عوض نکنید منم وسوسه میشم
اخه من دلم نمیخاد اواتارم رو عوض کنم
ولی شما دارین مجبورم میکنیدBig Grin
[تصویر:  249672_48768203633145622201.png]

ببخشید اون پست رو پاک کردم

برای پسرا یه فریضست SaeidKhan Big Grin

sharif92

(22 بهمن 1392 10:45 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 بهمن 1392 10:39 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]دلم می خواد پاشم برم پیاده روی همین جور برم و برم و واینسم تا خود صبح البته با یه همراه .Rolleyes نیاز به آرامش دارم.
بعدشم از پا درد به کائنات بدوبیرا بگید.
وسطاش استراحت می کنم .مگه دیوونم به کائنات بدو بیراه بگم عوضش می دونی چی کار می کنن؟Big Grin
(22 بهمن 1392 10:51 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر:  249672_48768203633145622201.png]

ببخشید اون پست رو پاک کردم

برای پسرا یه فریضست SaeidKhan Big Grin

جدا؟
یعنی باید حتما منم عوض کنم ؟
(22 بهمن 1392 10:55 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]جدا؟

برو بینم چی کار میکنی Big Grin Wink
(22 بهمن 1392 10:57 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 بهمن 1392 10:55 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]جدا؟

برو بینم چی کار میکنی Big Grin Wink

اینم تغییر دکوراسیون ما Wink
باشد که مقبول حق افتد!!!!!Tongue
لینک مرجع