تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دقت کردین همه رفتن خوابیدن ما 3-4 نفر بیداریم هنوز ؟ Big Grin
من همینطوری الگوریتمم کار میکنم، این نماد های مجانبی نامردو توی 89 و 90 اومده بودن جفتشو خراب کردم Big Grin
به دلم افتاده امسال میاد یه سوال ازشون Big Grin

آقا ما بریم بخوابیم باز صبح باید شبکه بزنیم بر بدن Big Grin
(13 بهمن 1392 03:08 ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]دقت کردین همه رفتن خوابیدن ما ۳-۴ نفر بیداریم هنوز ؟ Big Grin
من همینطوری الگوریتمم کار میکنم، این نماد های مجانبی نامردو توی ۸۹ و ۹۰ اومده بودن جفتشو خراب کردم Big Grin
به دلم افتاده امسال میاد یه سوال ازشون Big Grin

آقا ما بریم بخوابیم باز صبح باید شبکه بزنیم بر بدن Big Grin

منم دارم کتاب دکتر حقیقت و یه مروری میکنم لا به لای پست های شما Big Grin
خیلی دقت نکنید...چون منم هستم Smile Wink
سلام بچه ها.
ببخشید باز بحث تناقض بین جوابای کنکور رو میکنم.
میشه یه کمکی بهم بکنید.من واسه پایگاه کتاب پارسه رو خوندم و ازش هم راضی بودم.خیلی خوب بود.ولی تو این دو سه روزه که تستای کنکورو میبینم سازمان سنجش تو کلیداش یه چیز دیگه جواب داده.الان خیلی سر در گم هستم.
الان من کدوم جوابارو قبول کنم؟؟؟ConfusedConfused
واسه بقیه درسا هم که اینجورین کدوم جواب رو بخونیم؟شما چی کار میکنید؟
تورو خدا کمکم کنیددددددد.
کمکککککSad
این کارتا کی میاد ؟

(13 بهمن 1392 09:01 ق.ظ)sh_s نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها.
میشه یه کمکی بهم بکنید.من واسه پایگاه کتاب پارسه رو خوندم و ازش هم راضی بودم.خیلی خوب بود.ولی تو این دو سه روزه که تستای کنکورو میبینم سازمان سنجش تو کلیداش یه چیز دیگه جواب داده.الان خیلی سر در گم هستم.
کمکککککSad
این جورسوالا رو من مطمئنم که شما سر جلسه هم نمیتونید بزنیدشون، پس بیخیال بشید و اون سوالایی که مطمئنید رو بخونید و بزنید که موفق میشید.
(13 بهمن 1392 09:16 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]این کارتا کی میاد ؟

(13 بهمن 1392 09:01 ق.ظ)sh_s نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها.
کمکککککSad
این جورسوالا رو من مطمئنم که شما سر جلسه هم نمیتونید بزنیدشون، پس بیخیال بشید و اون سوالایی که مطمئنید رو بخونید و بزنید که موفق میشید.

مرسی.من جوابایی که به تستا میدادم اکثرا با پارسه یکی بود و نه با سنجش.من تو پایگاه وضعیتم خوبه.الان یه ترسی ورم داشته که دیگه میترسم سر جلسه جواب بدم.
(13 بهمن 1392 01:22 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]یکی میگفت استاد جواد یساری کار جدید داده؟ میخواستم بدونم شما که جواد یساری باز هستین خبر دارین؟Big GrinBig Grin
یا شایعست؟
نامجو گوش میدم یعنی همه چی الکیه
(13 بهمن 1392 01:29 ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]حالا خودمونیم خدا وکیلی راست گفتی؟ الان یه دور دیگه جملتو خوندم استرس گرفتم Big GrinBig GrinBig Grin
ایشالا که یه رتبه ۱ رقمی بیاری روی هرچی خرخونه کم کنی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دروغ گویی تو ذات ما نیست به جز به دشمن (حراست دانشگاه)
قائدتا این جمله باید امید بخش باشه براتون چون هستن افرادی مثل من که تازه شروع به تست زنی کردن پس شما جلوتر هستین
ما تهران قبول شیم یک برا خودشونBig Grin

(13 بهمن 1392 02:16 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]افشین فقط ۹۰ تا ۹۲ رو بزن باقیش کشکه.
92 که سر جلسه بودم همه اش حفظمه پس میشه 90 تا 91Big Grin
البته ریاضی ها رو بیشتر می خوام تست بزنم
(13 بهمن 1392 09:48 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]۹۲ که سر جلسه بودم همه اش حفظمه پس میشه ۹۰ تا ۹۱Big Grin
البته ریاضی ها رو بیشتر می خوام تست بزنم
تو امسال یکی از نوابغ کنکور خواهی بود
به دلم افتاده رتبه یک نمیتونی بشی ولی رتبه دو و سه رو شاخته Big Grin
(13 بهمن 1392 09:48 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]نامجو گوش میدم یعنی همه چی الکیه
کنکورای الکی، کتابای الکی، آزمونای الکی، رتبه های الکی، استادای الکی، آرزوهای الکی......
(13 بهمن 1392 09:48 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]قائدتا این جمله باید امید بخش باشه براتون چون هستن افرادی مثل من که تازه شروع به تست زنی کردن پس شما جلوتر هستین
من یادمه فیزیک دوران دبیرستان روهم رفته از هر فصل 10 تا تست زده بودم، توکنکور 60% فیزیک زدم! اونم دیلیش اینه که همه چیزو مفهموی بلد بودم.
شما اگه به کنکورای سالای 86 تا 92 بندازی میبینی که توی یه سری درسا مثه ساختمان ، نظریه ، سیستم عامل اصلا تست زدن نیاز نیست! و همین طور درسای تخصصی نرم. پس خیلی دیگه درگیر تست نشید و مرور کنید توی این 4 روز باقی مونده. دلیلم اینه که 50 درصد سولا رو میشه با دانش خودمون که از کتابا بدست آوردیم حل کنیم! و اصلا نیاز نیست که نمونشو دیده باشیم. همین مسئله به آدم کلی روحیه میده!
(13 بهمن 1392 09:51 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]تو امسال یکی از نوابغ کنکور خواهی بود
نوابغ اونایی هستن که درس نمی خونن و قبول میشن من یه سال فقط پشت کنکور موندم درصدای آزمون آخرم هم نا امید کننده بود یعنی برو بالا 50Big Grin
امیدم رفته به سمت آی تی Tongue
(13 بهمن 1392 10:05 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 09:51 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]تو امسال یکی از نوابغ کنکور خواهی بود
نوابغ اونایی هستن که درس نمی خونن و قبول میشن من یه سال فقط پشت کنکور موندم درصدای آزمون آخرم هم نا امید کننده بود یعنی برو بالا 50Big Grin

کلا گذشتن از پلِ کنکور به نبوغ نیاز داره.آزمون آخرم بیخیال کلا خیلی بد بود، مهم نیستش.

Sent from my ME172V using Tapatalk
(13 بهمن 1392 10:05 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]نوابغ اونایی هستن که درس نمی خونن و قبول میشن من یه سال فقط پشت کنکور موندم درصدای آزمون آخرم هم نا امید کننده بود یعنی برو بالا ۵۰Big Grin
بیخیال داداش
من به تو اعتقاد قلبی دارم. البته از اون قلبهایی که با باتری (باطری) کار میکنه

-------------------------------------------------
نمیدونم چرا سوالای مدار الکتریکی ، تو رختخواب، زیر پتو، کنار بخاری خیلی راحت تر از رو صندلی، سر آزمون حل میشه Sleepy
اگه میشد یه همچین تیریپی سر کنکور زد که 20 دقیقه اجازه بدن رختخوابمو پهن کنم و در حال خوابیده سوالو حل کنم ، 4 سوال مدارو حتما حل میکردم
(13 بهمن 1392 10:10 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]کلا گذشتن از پلِ کنکور به نبوغ نیاز داره.آزمون آخرم بیخیال کلا خیلی بد بود، مهم نیستش.
دقیقا! آدم میشناسم آزمون آخرش توی سنجش شد 77 با 33 درصد مشترک، کنکور شد 47 با 40 و خورده ای درصد! اصلا نمیشه اینجوری حساب کرد، من مطمئنم کنکور به نفع کسایی هست که مفهموی خوندن، چون این آزمونا 90 % سولاتش تکراری هست و به همین خاطره درصدای 60 و 70 دیده میشه!

----------------------------------------------------------------------------------
راستی این کارت ساعت چن میاد؟ من باید برنامه بریزم !
یه حس خیلی قوی بهم میگه چندتا از کاربرها و بچه های همین تایپیک رتبه هاشون زیر ۵۰ و حتی یکی دونفرشون یک رقمی میشن!Cool
البته حدس هم زدم کیا ولی خب نمیگیم تا وقتی رتبه اشون رو دیدن سورپرایز بشن! بله همچین پیشگویی هستیم ما!Big Grin
فقط موندم اون موقع که رتبه ها اومد خودم از کدوم طرف برم تو افق تا زودتر محو بشم!!!AngelBig Grin
(13 بهمن 1392 10:17 ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]یه حس خیلی قوی بهم میگه چندتا از کاربرها و بچه های همین تایپیک رتبه هاشون زیر ۵۰ و حتی یکی دونفرشون یک رقمی میشن!Cool
البته حدس هم زدم کیا ولی خب نمیگیم تا وقتی رتبه اشون رو دیدن سورپرایز بشن! بله همچین پیشگویی هستیم ما!Big Grin
فقط موندم اون موقع که رتبه ها اومد خودم از کدوم طرف برم تو افق تا زودتر محو بشم!!!AngelBig Grin

ایشاله که اینطوره، دوستان فقط مراتب مرام را به جا بیارید بعد از نتایج بیاین از پشت پادگان عجب شیر بهمن سفید پرت کنید داخل، من خودم ور میدارم، ممنون.

Sent from my ME172V using Tapatalk
لینک مرجع