تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نظر شما میشه تو این چند روز تابع مولد و شمارش گسسته رو خوند؟
(17 بهمن 1392 11:46 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]تو امسال ریاضی ۸۰ نزنی Ozzy Osbourne رو میفرستم سراغت
بستگی به شانس داره!
من امیدوارم 3 تا مهندسی، 3 تا آمار، 1 عدد محاسبات، 1 عدد گسسته بزنم که میشه 50
صرفا جهت تجدید روحیهBig GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۶۳۵
دارم پیش میرم تو تست زنی
یه کم قدسی حل کردم تصمیم گرفتم اول ستاره دار ها رو حل کنم اگه وقت شد برگردم سراغ بقیه اش
هر 4 تا ریاضی ها نصفه هستن
گسسته 3 فصلش رو باید مرور کنم بعد تست همه اش(به جز منطق)
آمار دو فصلش مرور و 4 فصل تست
محاسبات فصل مرورو تست
ریاضی فوریه مرور و تست انتگرال هم تست
بقیه درسا به جز هوش و الگوریتم(چون ضریبش بالاست) قصد تست زدن ندارم

(17 بهمن 1392 11:58 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 بهمن 1392 11:46 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]تو امسال ریاضی ۸۰ نزنی Ozzy Osbourne رو میفرستم سراغت
بستگی به شانس داره!
من امیدوارم ۳ تا مهندسی، ۳ تا آمار، ۱ عدد محاسبات، ۱ عدد گسسته بزنم که میشه ۵۰

ولی ما بیشتر از این ها بهت امید داریمBig Grin
(17 بهمن 1392 03:53 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]ولی خداییش حال میداد! فلاسک، لپتاب، وایرلس، موزیک، دوتا لَش کنارت ، چرت و پرت درهر زمینه ای و ....

آی آی آی . دهنتو باید طلا گرفت
بد جور یاد خاطرات افتادم. چقدر حال میداد. حکم های شب امتحان. کلاس نرفتنا. ای خدا Undecided
خداوکیلی من اسمش بود سراسری قبول شدم ولی همه واحدامو مجازی پاس کردم Big Grin
(17 بهمن 1392 07:38 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 بهمن 1392 07:02 ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط: [ -> ]مقسمی نداره اینو اصلا .. مفت نمی ارزه ساختمان داده ی مقسمی تو بخش داده ساختارهای پیشرفته
Sad اشتباه کردم اینو خوندم. Btree هم نداشت Sad

فدای سرت این چیزایی که از ذهنت کم و بیش اومد بیرون هیچ چیز شاخی نیست. فقط اسمه
برای این بود که میخواستیم یه گره از درخت BST حذف کنیم کدوم گره باید جایگزینش بشه. که میشد کوچکترین جدش یا بزرگترین بچش (فرزند ارشد) Wink
۱۰۶ کیلومتر تا شیکاگو راه داریم، با یک باک پر از بنزین و نصف پاکت سیگار و در حالیکه هوا تاریک است، عینک آفتابی به چشم زده‌ایم! / مهندسی نرم افزار / پرسمن / فصل پنج
(18 بهمن 1392 01:51 ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]۱۰۶ کیلومتر تا شیکاگو راه داریم، با یک باک پر از بنزین و نصف پاکت سیگار و در حالیکه هوا تاریک است، عینک آفتابی به چشم زده‌ایم! / مهندسی نرم افزار / پرسمن / فصل پنج
سیگارشون چیه؟
ترجمش باید میگفت تا امام زاده هاشم جاده هراز Big Grin
(17 بهمن 1392 11:58 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
بستگی به شانس داره!
من امیدوارم ۳ تا مهندسی، ۳ تا آمار، ۱ عدد محاسبات، ۱ عدد گسسته بزنم که میشه ۵۰

آفرین Riemann آواتار مهربون انتخاب کن
الان بچه خوبی شدی Blush
دوستان دو تا سوال از الگویتمHuhHuh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من الان اومدم سرِ جلسه پس چرا هیچ کس نیست؟مراقب نمیخواد کنکور؟

Sent from my ME172V using Tapatalk
دوستان B-tree رو هم باید خوند بالاخره یا حذفه از کنکور؟

با توجه به اینکه تو برگه راهنما نوشته پاسخها رو با خودتون بیرون نیارید چیکار کنیم؟
اصن جوابا رو کجا یادداشت کنیم بره خودمون؟ :| آخه حتی کارت ورود به جلسه رو هم که میگیرن
آموزش تصویری ریاضیِ کنکورBig Grin :

[تصویر:  247407_93306999649208602020.jpg]
بچه ها راستی ثبت نام ازاد تا کی وقت داریم؟
(18 بهمن 1392 09:07 ق.ظ)Good! نوشته شده توسط: [ -> ]با توجه به اینکه تو برگه راهنما نوشته پاسخها رو با خودتون بیرون نیارید چیکار کنیم؟
اصن جوابا رو کجا یادداشت کنیم بره خودمون؟ :| آخه حتی کارت ورود به جلسه رو هم که میگیرن
خب کاری نداره !
کارتتون رو نمیخواد از رو خطش ببرید که حتما. به اندازه یه فضای 2-3 سانتی زیرش سفید بذارید بعد که خواستید بیایید بیرون اون فضا رو جدا کنید سوالات و گزینه هاش رو به صورت کلمات کلیدی توش بنویسید Cool

Angel

.

(18 بهمن 1392 11:01 ق.ظ)master of net نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها راستی ثبت نام ازاد تا کی وقت داریم؟
اینجا نوشته
مهندسین شبکه عزیز ی دستی به سر و روی این سوال بکشید...

لینک مرجع