تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23 بهمن 1392 10:30 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی مجاز میشم؟ Sad
من که معلوم نیست! ولی مشکلی نیست حالا بریم سر جلسه شاید شد سوالا رو جواب داد.
من فردا چی بپوشم؟!!
(23 بهمن 1392 10:31 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
من که دم شریف منتظر اومدن شما دو تا هستم
(23 بهمن 1392 10:31 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]من که معلوم نیست! ولی مشکلی نیست حالا بریم سر جلسه شاید شد سوالا رو جواب داد.
کنکور پارسال بهم ثابت کرد چندتا تست اینور اونور دانشگاه آدم و تغییر نمیده بلکه سرنوشت آدم و تغییر میده.

(23 بهمن 1392 10:32 ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط: [ -> ]من فردا چی بپوشم؟!!

پیژامه راه راه!
آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارم.
فردا بریم این کنکورو سوسکش کنیم. Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(23 بهمن 1392 10:37 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]من که دم شریف منتظر اومدن شما دو تا هستم
رو من حساب نکن من 1 هم بشم میرم تهران Big Grin

میخوام پس فردا 3 تا درس و 100 بزنم. پیش بینی نکن ممکن سخت بدن و فلان تو کتم نمیره. میگم میزنم. بشین نگا کن!
دوستان نرم افزار

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام بچه های گل مانشت
من که میگم اصلا استرس نداشته باشین Smile
برای فردا و پس فردا اصلا نگران نیستم
آرزوی موفقیت دارم براتون
نذارین سوالات بر شما مسلط بشن شما بر اونا غلبه کنین.
شب همگی بخیر
خواب آروم و راحتی براتون آرزو میکنم

(23 بهمن 1392 10:31 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]من که معلوم نیست! ولی مشکلی نیست حالا بریم سر جلسه شاید شد سوالا رو جواب داد.

آره عزیزان زیر 10 مجازه دیگه این صحبتا رو نکنین
(23 بهمن 1392 10:31 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
ملت چقدر متواضع شدن دم آخریSmile

(23 بهمن 1392 10:43 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]

آره عزیزان زیر ۱۰ مجازه دیگه این صحبتا رو نکنین
خیلی باحال بود کلی خندیدمBig GrinBig GrinBig Grin
(23 بهمن 1392 08:14 ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط: [ -> ]منم ۲ تا بهترین دوستام باهم میخوندیم....یکیش فردا آی تی امتحان میده، حاضرم خودم قبول نشم اما اون بشه! ایشاا.. موفق میشن، توکل بر خدا...
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
مسعود جان گلم . تو دلت پاکه خدا هم کمکت میکنه.
دوستای گلم امیدوارم همه فردا خوشحال باشیم به امید خدا.من برم بخوابم .شب خوش

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
من دیگه قول میده هیچ کلاسی و رو سرم خراب نکنم. به هیچ استادی تیکه نندازم. اساتید با سواد و با دانشمُ با سوالات ساده به چالش نکشم. تقلب نکنم. برای مراقبین عزیزم زیر پایی نگیرم. دیگه دوربین دانشگاه و نکنم . دیگه قول دانشگاه جدیدم و دوست داشته باشم. آری عزیزان من دیگر میخواهم آدمه خوبی باشم و توبه کردم Sad فقط خدایا دمت گرم هوا رو داشته باش.
(23 بهمن 1392 10:49 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]من دیگه قول میده هیچ کلاسی و رو سرم خراب نکنم. به هیچ استادی تیکه نندازم. اساتید با سواد و با دانشمُ با سوالات ساده به چالش نکشم. تقلب نکنم. برای مراقبین عزیزم زیر پایی نگیرم. دیگه دوربین دانشگاه و نکنم . دیگه قول دانشگاه جدیدم و دوست داشته باشم. آری عزیزان من دیگر میخواهم آدمه خوبی باشم و توبه کردم Sad فقط خدایا دمت گرم هوا رو داشته باش.
والا من که 1 درصد این چیزایی که گفتی توی سابقم نداشتم! MIT قبول نشیم بلند صلوات
(23 بهمن 1392 10:49 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]من دیگه قول میده هیچ کلاسی و رو سرم خراب نکنم. به هیچ استادی تیکه نندازم. اساتید با سواد و با دانشمُ با سوالات ساده به چالش نکشم. تقلب نکنم. برای مراقبین عزیزم زیر پایی نگیرم. دیگه دوربین دانشگاه و نکنم . دیگه قول دانشگاه جدیدم و دوست داشته باشم. آری عزیزان من دیگر میخواهم آدمه خوبی باشم و توبه کردم Sad فقط خدایا دمت گرم هوا رو داشته باش.

منننم قول میدممم توبه کنمممم Big Grin فقط قبول شم
لینک مرجع