تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وقتی بچه ها سوالهای ساختمان از هم میپرسن احساس پوچی میکنم Sad خیلی بده نمیتونم درسای نرم افزاری و بفهمم و درک کنم. هیچ دیدی روشون ندارم Sad اینکه تستاشو میزنم فقط از روی تجربه و تست زدنِ وگرنه درکی روشون نیست Sad اگه امسال تخصصی ضریب 4 نمیشد رسما بدبخت بودم.

- یه گوله برفی درست کردم گذاشتم تو فریزر میخوام یادگاری نگهش دارم. روز نتیجه کنکور پرتش میکنم سمتِ شیشه همسایه! ^_^
(15 بهمن 1392 12:03 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]اینکه تستاشو میزنم فقط از روی تجربه و تست زدنِ وگرنه درکی روشون نیست :

منم تو همین مایه هام Undecided

آقا این قضیه پاسخای درست چیه؟؟
چرا پاسخای درست من رو به حساب نمیارن؟؟ Big Grin
(15 بهمن 1392 12:08 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]آقا این قضیه پاسخای درست چیه؟؟
چرا پاسخای درست من رو به حساب نمیارن؟؟

مدیر هر بخش بعد از کنکور میشینه دونه دونه چک میکنه تاپیک هایی که پاسخ درست دارن و تیک میزنه.
(15 بهمن 1392 12:03 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی بچه ها سوالهای ساختمان از هم میپرسن احساس پوچی میکنم Sad خیلی بده نمیتونم درسای نرم افزاری و بفهمم و درک کنم. هیچ دیدی روشون ندارم Sad اینکه تستاشو میزنم فقط از روی تجربه و تست زدنِ وگرنه درکی روشون نیست Sad اگه امسال تخصصی ضریب ۴ نمیشد رسما بدبخت بودم.

- یه گوله برفی درست کردم گذاشتم تو فریزر میخوام یادگاری نگهش دارم. روز نتیجه کنکور پرتش میکنم سمتِ شیشه همسایه! ^_^

نگران نباشید شما هم نخبه اید اما در زمینه سخت افزار این خودش خیلی مهمه سخت افزار خیلی مشکله و توش تخصص داشتن خیلی عالیه

به اینجا سر بزنید برای هر شهر انتخابی هواشناسیش میاد بنابر این هوا کنکور سر جاشه برید بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آخرین خبر اینه که کنکور فردا برگزار میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(15 بهمن 1392 09:06 ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از دوستان گفت بخواب وکباره بلند شو برفا درست میشن. الان خوابیدم صبح که بلند شدم ۲ برابر شده، هنوزم داره برف میاد....

داداش من خودمم همینجوری شدم
احتمالا ویروس گرفته Big Grin

(15 بهمن 1392 11:18 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]از برف و قطعی آب و قطعی گاز و بسته شدن راه ها بدتر اینکه ایمیلهای مانشت دیگه نمیاد

ایول حالا به سنجش بگو گیریم همه چیزو ردیف کردی اینو میخوای چی کارش کنی

(15 بهمن 1392 11:28 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]ولی تعجب میکنم چرا سنجش واسه روز آزمون از این هواشناسی کمک نمیگیره که ببینه روز آزمون اوضاع هوا چه جوریه و چه روزی باشه بهتره. یه کم تقابل ، یه کم همکاری، یه کم تدبیر برای سنجش و یه کم هم امید برای داوطلبان پیش بیاد

به صورت زیر پوستی از تدبیر و امید یاد کردیا. با این تدبیر و امیدتون Big Grin
(15 بهمن 1392 12:11 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]آخرین خبر اینه که کنکور فردا برگزار میشه

باو تمومش کنن بره پی کارش دیگه جوونیمون سر کنکور دادیم رفت خسته ایم به خدا :|
این اوضاع اب و هوای ما

فقط سرماش واسه ماست Sad
خدای من خیلی برف شدیدتر شده توی زندگیم برف اینجوری ندیده بودم. حواسم همش پرت بیرونه. امسال عجب کنکوری بشه....
کرمانشاه، همین الان...
[تصویر:  246075_va4ynahu.jpg]

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
پُزِ جدیدِ روز!!! :

اینجا هوا آفتابیه!Big Grin

پ ن: بچه ها نگران جاده ها و برف نباشید ایشالا همه چی درست میشه و کنکور رو خوب میدین.Smile
اینجا هوا خوبه.ما هم خوبیم و در سلامت کامل به سر میبریمBig Grin.هوا هم نیمه ابریه
بچه ها نگران نباشید واسه هوا.همه چی درست میشه.انشالله به ضرر کسی نمیشه.
فعلا بشینید بخونیدTongue
(15 بهمن 1392 12:25 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]خدای من خیلی برف شدیدتر شده توی زندگیم برف اینجوری ندیده بودم. حواسم همش پرت بیرونه. امسال عجب کنکوری بشه....

مگه سال 85 به دنیا نیومده بودی؟؟ Undecided
خیلی از این داغون تر بود تازه ما هم امتحان عربی داشتیم ولی کنسل نشد Big Grin
(15 بهمن 1392 12:32 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 بهمن 1392 12:25 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]خدای من خیلی برف شدیدتر شده توی زندگیم برف اینجوری ندیده بودم. حواسم همش پرت بیرونه. امسال عجب کنکوری بشه....

مگه سال ۸۵ به دنیا نیومده بودی؟؟ Undecided
خیلی از این داغون تر بود تازه ما هم امتحان عربی داشتیم ولی کنسل نشد Big Grin

هیچ سالی 74 نمی شه اصلا عجیب بود(البته شهر ما بقیه ی شهر ها رو نمی دونم)
من که تا دلتون بخواد تو برف شدید امتحان داشتم شهر دانشگاه من از اون شهراس که 6 ماه از سال پیست اسکیش فعاله بقیشم نیمچه برفی و سرده هر سری هم بابام میگفت نرو امتحان میمیری اما من رفتم با خونمون حدود 65 کیلومتر فاصله داش اگه به حرف بابام گوش میدادم هنوز دانشجو بودمBig GrinBig GrinBig Grin
لینک مرجع