تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Reimannشما می گید که پنج تا غلط هیچ کاریمون نکنه ولی واقعیت اینه که فرضا تو دروس مشترک کامپیوتر وقتی شما 5 تا سوال رو گزینه درست زدی و سنجش گزینه درست تر رو اعلام کرده واسشون!!!! درصدی که سنجش واست حساب می کنه 40 درصد با درصد خودت متفاوته
و این اتفاق تا 30 درصد توی دروس مشترک واسه ی من پارسال پیش اومد وگرنه الان در خدمت شما نبودم من حتی حاضر بودم شبانه هم برم ولی نیاوردم

...
اون کسایی ک می گن پارسال خوب بود و فقط چند تا غلط داشت فکر کنم با دقت سوالا رو حل نکردن
از سوال 53 ابتدایی تر داریم؟ به عنوان نمونه سوال اموزشی سر کلاس حلش می کنن موقع تدریس بعد حتی ازش تو امتحانم نمی دن اون موقع اینا غلط حل کردن
تو 27 تا سوال 3 تا سوال غلط(که بیشتر از این بود) میشه بیشتر از 10%سوالات!!! کمه؟

گفتن حقیقت خیلی بهتر از تلاش برای ضایع کردن دیگرانه

دوستان امیدوارم این روزا روحیه ها رو عالی حفظ کنید و هر کسی واقعا اونجا که حقشه قبول شه
نه مثل پارسال

در ضمن ما عادت به جایزه واسه قبولی نداریم:|
قبول نشیم کنایه می خوریمSad
جایزه ها نوش جونتون انشالله قبول شیم
شما جایزه ببرید ما هم خوشحال کنیم والدینمونو با قبولی :x

اگر بلدید سال 92 سوال شماره 94 رو لطفا بیاید این لینک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی خیلییییییییییییییییییییی ممنون می شم
(10 بهمن 1392 01:49 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]اداش برو بخواب، الان پاسی از شب گذشته
این مشکل منم هست. تخمینی که واسه کنکور ۹۲ زدم بیشتر از ۱۵۰ تا رتبه اختلاف بین کلید سنجش و کلید واقعی (بر اساس درست بودن واقعی سوالات) بود. یعنی شانس بیاریم خرمون راحت از پل سنجش بگذره Dodgy
من از همی الان اعلام موضع میکنم که سوال اگه کپیش رو دیده بودم، حل مینکم وگرنه که هیچ، همین جوری تو هر آزمون 40 تا مشترک میزنم 40 تا هم ریاضی باقی وفتم میزارم رو زبان کمتر از 60 نمیزنم! تخصصی نرم هم که گلاب بازاره بگرد 8 تا خوبشو جدا کن 50 درصد!
می گم حالا که دروس تخصصی گلاب بازاره لطفا می رید اون لینکی که گذاشتم برام توضیح بدید
خیر از جوونیت ببینی ننه Big Grin
ینی میشه تعداد سوالای تخصصی مثه ضریبش دو برابر شه؟!Dodgy
درود خدا بر کسانی ریاضی رو حذف کردنBig GrinBig Grin
(10 بهمن 1392 12:13 ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 12:01 ق.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]راستی شماها اگه قبول بشین از خانواده هاتون چه قولی گرفتین؟من اگه تهران قبول بشم یه میلیون اگه شبانه تهران ۵۰۰تومن اگه شهرستان ۳۰۰تومن.البته باید تفاهم نامه بنویسم
ولی خوشم میاد بچه قانعی هستم !!!!!!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

خوشبحال شما واقعا من بابام میگه درس میخونی چی بشه به چه دردت قبولم بشم میگه و ل کن نمیخواد بخونی اینا یچی نگیرن از ما چیزی نخواستیم ازشون والاCool دعا کنید امسال روزانه قبول شم دوسندارم برا شهریه کسی کمکم کنه غرور م خرد میشه بعد سه سال کشش ندارم لعنت به من اگه همون پارسال دقتما سر مشترک درست میکردم تموم بود بازم توکل بخدا خوشبحالتون چه برنامه ای ریختین برا بعد کنکور
برنامه من برای بعد کنکور اینکه که مهمون داری +خونه تکونی هر صب مامانم میگه کی امتحانت تمومه یکم کمک حال من شیHuhنه اینکه الان غذا درس کرن و ظرف شستن با من نیس خدا میدونه چه خوابایی برام دیده Sad
سلام ندا. من اگه بخوام بگم که وضعم تو خونه چطوره حالا نه هیچ کی ولی خودم باید بشینم واسه خودم گریه کنم.
به نظرم از لیسانس به بعد هیچ فرقی با اون قدیما نکردیم که می گفتن دختر درس بخونه چی کار کنه؟ احتمالا پسر هم درس
بخونه چی کار کنه بره کار کنه! (البته منم شامل قانون برو کار کن هر کاری!! فقط کار کن هستم حالا گویا پسرم خودم هنوز خبر ندارم.
من بابام روز اول که شروع کردم خوندن. پارسال اصن نخوندم فقط حضور به هم رسانیدم سر جلسه. البته یه ماه خوندم ولی یه ماه به کجا؟
امسال از وقتی اومدم شروع کردم به خوندن نه با درس می خونی که چی؟ با یه دعوای حسابی رو به رو شدم که خودتو مسخره کردی؟
تا آخر عمرت می خوای درس بخونی؟ ......
خیلی چیزهای دیگه هم هست که اونا فاجعه ان و اصن نمی گمشون گذاشتمشون واسه بعد، واسه وقتی که برم پشت سرمو هم نگاه نکنم. ولی یه چیزی هست من ناراحت نیستم. روزای خوب میان.
اوضاع همه همینه. راستش یکی از دلایلی که اومدم شدم خواننده ی خاموش اینجا این بود که دیدم این حرفا و طعنه ها فقط واسه من نیست همه همین شرایطو دارن. من تنها نیستم.
تو تلاشتو کردی نتیجه شو و آرامشتو واسه سر جلسه از خدا بخواه. من مطمئنم خدا هیچ وقت آدمو بی جواب نمی ذاره.
این احساساتم طبیعیه اگه نبود باید تعجب می کردی. آدم وقتی می ترسه با همه ی وجودش به همه ی چیزهایی که می شه چنگ می زنه. پس این حسای بده الانت یه جورایی شاید خوبن. فقط فکر کن که کم نخوندی و چند روز دیگه هم از همه ی چیزایی که خوندی اسنفاده می کنی
تازه من چی بگم که امسال از تابستون خوندم ولی چنان گندی زدم تاریخی کل تابستونو نشسته بودم راحت و خوشحال گریمالدی
می خوندم بدبختی نمی رفتم دو تا تستم بزنم بعد رفتم سر جلسه پارسه گسسته منفی زدم تازه امتحان پارسه که آسونه. خیلی راحت گسسته رو حذف کردم! البته نه اون فدر راحت تا آبان داشتم حرص تابستون بر باد رفنه مو می خوردم.
فک کنم تا سال های بعد زندگیم هم حرص این گسسته خوندنو بخورم Sad

چقدر اینجای این امضا رو دوست دارم :
"گفتم کنار مردم نامرد زندگی؟؟
گفتی صبور باش
که این نیز بگذرد..."
سلام دوستان
صبح همگی بخیر
دیگه چیزی نمونده
پیش به سوی موفقیت
راستی این چندروز مواطب خواب و خوراکتون باشین
مواظب باشین خدایی نکرده سرما نخورین
یه سوال گلاب از معماری
تعداد دسترسی به حافظه در اجرای دستورات با آدرس غیرمستقیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی میدونه کمک کنه
وقتی به حس آزادی بعد از کنکور روز پنج شنبه فکر میکنما میخوام پرواز کنم ....................

البته تنها جایی که میشه پرواز کرد کنار ساحله.....

ما رفتیم.....
ممنون از دوستانی که آدما به زندگی امیدوار میکنن شما دوست نیستید فرشته اید خداراشکر مانشت هست وگرنه تنهایی دق میشدم بریم یروز دیگه را شروع کنم توکل بخداHeart
دوستان چه خبره شما واقعا میخوایین برای قبولی از خونواده پول و جایزه بگیرید.............

یعنی این پدر و مادر دلسوز اون قدر براتون زحمت نکشیدن که شما بخوایین با قبلولیتون بهشون هدیه بدیدنه بگیرید.

من که به عشق خوشحالیشون میخونم نه به عشق پول هدایا از دوستان ....
(10 بهمن 1392 08:09 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
صبح همگی بخیر

سلام صبح شما هم به خیر ایشالا موفق باشی

یعنی من دیگه شبا پنجره رو باز نکنم موقع خواب ؟؟؟ Undecided
(10 بهمن 1392 01:04 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا من حساب کردم کنکور آی تی باید موفق تر باشم Tongue
با 40 درصد راحت شریف قبول میشی
هر چه درس سخته هم حذف کردن و آسوناش مونده
می خوام فردا کنکور آی تی رو بدم ببینم درصدام چطورهTongue

عزیز من طرف با رتبه 40 کامپیوتر میره شریف. پارسال یک نفر رتبه 11 بود شریف نیاورد IT
Big Grin
ولی خداییش کامپیوتر سخت تره به خاطر ریاضیش

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

(10 بهمن 1392 10:25 ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان چه خبره شما واقعا میخوایین برای قبولی از خونواده پول و جایزه بگیرید.............

یعنی این پدر و مادر دلسوز اون قدر براتون زحمت نکشیدن که شما بخوایین با قبلولیتون بهشون هدیه بدیدنه بگیرید.

من که به عشق خوشحالیشون میخونم نه به عشق پول هدایا از دوستان ....

ما اصراری نداریم خودشون اصرار میکنن Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
بچه ها واسه نظریه(بعد از زدن تستای کنکورای چندسال گذشته) چیا بخونممممممممممم؟(میخوام لوله بشه ها!)
(10 بهمن 1392 10:55 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 08:09 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
صبح همگی بخیر

سلام صبح شما هم به خیر ایشالا موفق باشی

یعنی من دیگه شبا پنجره رو باز نکنم موقع خواب ؟؟؟ Undecided

من که سرما خوردم رفتم دکتر میگم تو رو خدا دکتر من وقت سرما خورده موندن ندارم میگه شاید بدترم بشی دعا کنید خوب بشم حداقل بتونم یه دور دوره کنم حالا بقیه چیزا بماند فقط میتونم بیام اینجا سوالامو بپرسم جون درس خوندن ندارم مگر از بعد از ظهر به بعد که موتورم روشن بشه Sad
در میدان نبرد، هنگامی که عرصه بر شما تنگ آمد، اندکی دیگر مبارزه کنید شاید پیروزی از آن شما باشد....
لینک مرجع