تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
توجه کردید اگه سوتیها و غلطهایی که به اشتباه غلط میزنیم را اصلاح کنیم خودش میتونه 20 یا 30 درصد به درصدهامون اضافه کنه
امروز دارم بررسی آزمونهای قبلی پارسه و غلطهایی که داشتم و نکاتی که از آزمونها نوشته بودم را مرور میکنم. واقعا چقدر سوتی میدم تو آزمونها
تو روحه سیستم عامل 91
(10 بهمن 1392 12:12 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز دارم بررسی آزمونهای قبلی پارسه و غلطهایی که داشتم و نکاتی که از آزمونها نوشته بودم را مرور میکنم. واقعا چقدر سوتی میدم تو آزمونها
اشتباه میکنی، شما تسلطط بیشتر شده، که اینجور فکر میکنی.
(10 بهمن 1392 10:56 ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]عزیز من طرف با رتبه ۴۰ کامپیوتر میره شریف. پارسال یک نفر رتبه ۱۱ بود شریف نیاورد IT
Big Grin
ولی خداییش کامپیوتر سخت تره به خاطر ریاضیش

بیشتر جنبه ی کل کل داشت وگرنه شاید اصلا آی تی سر جلسه هم نرمBig Grin

(10 بهمن 1392 12:12 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]توجه کردید اگه سوتیها و غلطهایی که به اشتباه غلط میزنیم را اصلاح کنیم خودش میتونه ۲۰ یا ۳۰ درصد به درصدهامون اضافه کنه
امروز دارم بررسی آزمونهای قبلی پارسه و غلطهایی که داشتم و نکاتی که از آزمونها نوشته بودم را مرور میکنم. واقعا چقدر سوتی میدم تو آزمونها

این 20 درصد برای همه هست حالا دیدی کسی صد بزنه؟ مطمئنا به خاطر همین سوالا است
تو باید با بقیه رقابت کنی بقیههم همین شرایط رو دارن
سلام دوستام.امروز کنکور 90 زدم اینم درصدام
مشترک 45
مدیریت 55
تخصصی 10
زبان 20
پایگاه و سیستم سخت بود!حالا با این درصدا رتبه چند؟
کنکور 89 درصدام میانگین 50 بود ولی 90 تخصصیش سخت بود نظر شما چیه؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
احساس می‌کنم حافظم به صورت قطعه بندی کار می‌کنه وقتی‌ نرم افزار می‌خونم اگر یک فصل به عنوان قطعه در نظر بگیریم وقتی‌ یه فصل جدید وارد می‌شه یه قطعه بزرگ خارج و یه قطعه بزرگ وارد (طول فصل‌ها هم که متغیر مثل قطعه)

خدایا این قطعه هارو صفحه بندی کن که به حالت بهتری برسیم

البته اگه فقط خروجی‌ صفحه و ورودی قطعه‌های بزرگ باشه من مشکلی‌ ندارم باور کن !!! اگر امکان داره این حالت جدید هم تست کن

نکته اخلاقی‌ و پند آموز سیستم عامل :از یه طرف گفته می‌شه هرچقدر حافظها بزرگتر بشند در طول پیشرفت تکنولوژی برنامه‌ها هم بزرگ تر میشند به موازات-------> نکته: هرچقدر بیشتر بخونید و یاد بگیرید حتما سوالی در کنکور وجود دارد که در حافظه شما جا نشود

راه حل: استفاده از حافظه مجازی : فقط مجموعه کاری که مورد نیاز برای فرایند هست وارد کن

راه حل: استفاده از شرایط پیشگیری از بن‌بست :یعنی‌ اگر تو یک سوال گیر افتادی که منابع کافی‌ برا حلش نداری تمامی‌ منابع ازش بگیر بده به یکی‌ دیگه البته این روش هزینه بر هست (برا همین هیچکی ۱۰۰ نمیزنه اغلب) مانند زمان صرف شده برای پردازش و ... بر همین هرچی‌ زودتر تشخیص بدی بهتره
(10 بهمن 1392 12:12 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]توجه کردید اگه سوتیها و غلطهایی که به اشتباه غلط میزنیم را اصلاح کنیم خودش میتونه ۲۰ یا ۳۰ درصد به درصدهامون اضافه کنه

ذقیقا همینه آزمون آخر پارسه من ۱۵ تا سوال مشترک زده بودم بعد جواب اومد دیدم زده ۱۱ تا درست ۴ تا غلط دیگه سایت نیم ساعت بالا نیومد ببینم چی رو علط زدم من هر چی این سوالا رو بالا پایین می کردم نمی فهمیدم علط چی زدم بعد جواب اومد دیدم ۱۵۰ رو تو یه سوال معماری ۱۰۵ دیدم البته بار دوم یعنی بار اول درست زدم بار دوم گفتم چرا اینو زدی به خودم سر جلسه بدو بیراهم گفتم که چرا دقت نمی کنی Big Grin یه سوالم چون نکته اون مبحث رو خوب فهمیده بودم تا صورت سوال رو دیدم ذوق زده شدم Coolو سریع جواب رو زدم در واقع صورت سوال رو درست نخوندم و غلط زدم در حالی که خیلیم ساده بود Tongue یه دونه سوالم گزینه اشتباه زدم اون یکیم الان یادم نیست ولی برای معلومات نبود خلاصه درصدم رو خیلی تغییر داد امیدوارم این مشکلات برای هچ کدوم از مانشتیا کلن هیچ کس سر کنکور پیش نیاد Angel

(10 بهمن 1392 11:26 ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها واسه نظریه(بعد از زدن تستای کنکورای چندسال گذشته) چیا بخونممممممممممم؟(میخوام لوله بشه ها!)
به نظرم جوابهای درست و کلن سوالای بخش تالار نظریه هم میتونه مفید باشه برای من که مفید بودن انشالله بعدن بتونم منم کمکی به مانشتی ها بکنم چون به من که خیلی کمک کردن انشالله به خواسته های خوبشون برسن Angel
کسی پاسخ تشریحی آی تی 90 رو داره؟ میشه آپ کنین (به قول دوستان ثواب دارهااااا)
اساتید محترم ! شریفی های آینده!
این سوال رو یکی راهنمایی کنه لطفا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(10 بهمن 1392 10:56 ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 01:04 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا من حساب کردم کنکور آی تی باید موفق تر باشم Tongue
با ۴۰ درصد راحت شریف قبول میشی
هر چه درس سخته هم حذف کردن و آسوناش مونده
می خوام فردا کنکور آی تی رو بدم ببینم درصدام چطورهTongue

عزیز من طرف با رتبه ۴۰ کامپیوتر میره شریف. پارسال یک نفر رتبه ۱۱ بود شریف نیاورد IT
Big Grin
ولی خداییش کامپیوتر سخت تره به خاطر ریاضیش

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

(10 بهمن 1392 10:25 ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان چه خبره شما واقعا میخوایین برای قبولی از خونواده پول و جایزه بگیرید.............

یعنی این پدر و مادر دلسوز اون قدر براتون زحمت نکشیدن که شما بخوایین با قبلولیتون بهشون هدیه بدیدنه بگیرید.

من که به عشق خوشحالیشون میخونم نه به عشق پول هدایا از دوستان ....

ما اصراری نداریم خودشون اصرار میکنن Big Grin

جداااااااااا
البته فکر کنم بچه اولی اینقدر همه برات ذوق میکننااااااااااااااااااااBig Grin خودت با ذوقیBig Grin

بله چه بخوای چه نخوای هدیه بهت میدن ولی خوبیت نداره بگیریم ما برای خودمون زحمت کشیدیم حالا چه دلیل داره به ما هدیه بدن بگیریم ............ Cool
بهترین پاداش برای من که خودم به خودم میخوام بدم 2 ماه خواب تا ظهر با آرامش بدون آلارم گوشی....

میگیم دقت کردید مثلا صبح پا میشین میبینین هنوز 10 مین مونده با اون تایمی که باید پاشید چه ذوقی میکنیم برای همون زمان باز میخوابیم.Smile
رفیقم رشتش سخت افزاره.صبح زنگ زده میگه کتاب هوش مصنوعی داری؟ میگم میخوای چیکار؟ میگه کنکور آی تی شرکت کردم میخوام بخونمش!!!! :|
ببخشید رفیقتون احیانا عاشق نیست؟SmileSmile

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
(10 بهمن 1392 01:20 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]رفیقم رشتش سخت افزاره.صبح زنگ زده میگه کتاب هوش مصنوعی داری؟ میگم میخوای چیکار؟ میگه کنکور آی تی شرکت کردم میخوام بخونمش!!!! :|

یحتمل کنکور سال آینده رو پیش ثبت نام کردهTongueBig Grin
(10 بهمن 1392 11:26 ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها واسه نظریه(بعد از زدن تستای کنکورای چندسال گذشته) چیا بخونممممممممممم؟(میخوام لوله بشه ها!)
تستای علوم کامپیوتر رو زدی؟ البته یه خورده سبکش فرق داره ولی میشه جواب داد :دی

(10 بهمن 1392 01:20 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]رفیقم رشتش سخت افزاره.صبح زنگ زده میگه کتاب هوش مصنوعی داری؟ میگم میخوای چیکار؟ میگه کنکور آی تی شرکت کردم میخوام بخونمش!!!! :|
بنده هم چند مدت پیش به سرم زد ، مدیریت و مهندسی نرم افزار و شبکه و هوش مصنوعی رو بخونم، دیدم بهتره رو درسای خودم تمرکز کنم بهتر نتیجه میگیرم:دی

(10 بهمن 1392 12:28 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]بیشتر جنبه ی کل کل داشت وگرنه شاید اصلا آی تی سر جلسه هم نرم
بنده هم احتمالن همی کارو کنم! 1 روز هم یه روزه!
(10 بهمن 1392 10:56 ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 10:25 ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان چه خبره شما واقعا میخوایین برای قبولی از خونواده پول و جایزه بگیرید.............

یعنی این پدر و مادر دلسوز اون قدر براتون زحمت نکشیدن که شما بخوایین با قبلولیتون بهشون هدیه بدیدنه بگیرید.

من که به عشق خوشحالیشون میخونم نه به عشق پول هدایا از دوستان ....

ما اصراری نداریم خودشون اصرار میکنن Big Grin

چه خانواده خوبی داری، من کارم به اونجا رسید که گفتم اصن نمیرم سرجلسه تا راضی شدن جایزه بدن Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
لینک مرجع