تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10 بهمن 1392 12:41 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستام.امروز کنکور 90 زدم اینم درصدام
مشترک 45
مدیریت 55
تخصصی 10
زبان 20
پایگاه و سیستم سخت بود!حالا با این درصدا رتبه چند؟
کنکور 89 درصدام میانگین 50 بود ولی 90 تخصصیش سخت بود نظر شما چیه؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

الان کسی واقعا جواب سوالمو نمیدونه؟دپرسم یکی جواب بده ترو خدا میخواین مثل کاربر آبجی 22 حلالتون نکنمSad

(10 بهمن 1392 12:27 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 12:12 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز دارم بررسی آزمونهای قبلی پارسه و غلطهایی که داشتم و نکاتی که از آزمونها نوشته بودم را مرور میکنم. واقعا چقدر سوتی میدم تو آزمونها
اشتباه میکنی، شما تسلطط بیشتر شده، که اینجور فکر میکنی.
اونکه تقریبا آره. ولی هنوز هم اشتباهات اون روزا رو تقریبا دارم .

(10 بهمن 1392 01:17 ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط: [ -> ]اساتید محترم ! شریفی های آینده!
این سوال رو یکی راهنمایی کنه لطفا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سوال خفنی بود ، از عهده من بر نمیاد Big Grin
من هروقت خسته میشم 4تا از "سخنی با طراح سوال" های سیستم عامل دکتر حقیقت رو میخونم.
یعنی عاشق این جملاتشم ، انتقام مارو میگیره از طراحای سوال. به طراح سال 90 کامپیوتر گفته بود: به جای اینکه یکی از تعاریف سیستم عامل( Job) رو در سوالتون خراب کنید میتونستید یه زمان "کوفت" تعریف کنید Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

یعنی دلم میخواد قیافه طراح رو بعد از خوندن این جملات قصار ببینم.

یه جا دیگه گفته بود: با این وضع سوال طرح کردنتون به خاطر آبروی اساتید کامپیوتر دیگه سوال طرح نکنید Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اینقدر اعصابم به هم ریخته است که سوالای معماری 92 رو که چند روز قبل اکثرا درست حل کردم، همه اشو (دقیقا همه اشو) غلط حل کردم!!!
بعضی موقع ها معنی کلمه "بی چارگی" رو با تمام وجود درک می کنم!!!
(10 بهمن 1392 01:40 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 12:41 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستام.امروز کنکور ۹۰ زدم اینم درصدام
مشترک ۴۵
مدیریت ۵۵
تخصصی ۱۰
زبان ۲۰
کنکور ۸۹ درصدام میانگین ۵۰ بود ولی ۹۰ تخصصیش سخت بود نظر شما چیه؟

الان کسی واقعا جواب سوالمو نمیدونه؟دپرسم یکی جواب بده ترو خدا میخواین مثل کاربر آبجی ۲۲ حلالتون نکنمSad

شما خانوما هم که همش تو کار حلال حرومین Big Grin
خب برید بازارو به دست بگیرین که یکم اصلاح بشه انقد پول خون ندیم به بازاریا Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

با این درصدا به نظر من یه چیز خیلی معلومه:
وقتی دیدین پایگاه سخت بوده بیخیالش نشدین و منفی زدین. وقتتون رو هدر دادین و به هوش که ساده بوده و سیستم عامل که متوسط بوده نرسیدین.

به نظر من ، کنکور 91 رو با این تجربه که اگه سوالات سخت بود نزنید و برید جلو برای درس بعد بزنید بعد بیایید اینجا و درصدارو بگید.

مشترکاتون عالیه، ادامه بدین به نظر من زیر 100 دور از دسترستون نیست

درضمن روی 88 و 89 اصلا حساب باز نکنید، من وقتی 90 و 91 رو زدم 2 روز بعد از هرکدومش دپرس بودم Big Grin
خداروشکر خودمو جمع کردم و 92 بهتر شد(نمیگم چی شد که ریا نشه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin )

من مدیریت رو حساب نمیکنم چون خودم نمیزنم اصلا، اما تو 1و4 زیر 50 باشید.
دوستان شماهایی که هم نرم افزار ثبت نام کردین هم آی تی،آی تی رو نمی خواید برید؟
(10 بهمن 1392 01:53 ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]اینقدر اعصابم به هم ریخته است که سوالای معماری ۹۲ رو که چند روز قبل اکثرا درست حل کردم، همه اشو (دقیقا همه اشو) غلط حل کردم!!!

واس چی بهم ریختس ؟؟
بهتره چند ساعت به خودتون استراحت بدید...شاید مفید باشه !

(10 بهمن 1392 01:58 ب.ظ)m.t نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان شماهایی که هم نرم افزار ثبت نام کردین هم آی تی،آی تی رو نمی خواید برید؟

من که آی تی رو هم میرم ...!
(10 بهمن 1392 01:55 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 01:40 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 12:41 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستام.امروز کنکور ۹۰ زدم اینم درصدام
مشترک ۴۵
مدیریت ۵۵
تخصصی ۱۰
زبان ۲۰
کنکور ۸۹ درصدام میانگین ۵۰ بود ولی ۹۰ تخصصیش سخت بود نظر شما چیه؟

الان کسی واقعا جواب سوالمو نمیدونه؟دپرسم یکی جواب بده ترو خدا میخواین مثل کاربر آبجی ۲۲ حلالتون نکنمSad

شما خانوما هم که همش تو کار حلال حرومین Big Grin
خب برید بازارو به دست بگیرین که یکم اصلاح بشه انقد پول خون ندیم به بازاریا Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

با این درصدا به نظر من یه چیز خیلی معلومه:
وقتی دیدین پایگاه سخت بوده بیخیالش نشدین و منفی زدین. وقتتون رو هدر دادین و به هوش که ساده بوده و سیستم عامل که متوسط بوده نرسیدین.

به نظر من ، کنکور 91 رو با این تجربه که اگه سوالات سخت بود نزنید و برید جلو برای درس بعد بزنید بعد بیایید اینجا و درصدارو بگید.

مشترکاتون عالیه، ادامه بدین به نظر من زیر 100 دور از دسترستون نیست

درضمن روی 88 و 89 اصلا حساب باز نکنید، من وقتی 90 و 91 رو زدم 2 روز بعد از هرکدومش دپرس بودم Big Grin
خداروشکر خودمو جمع کردم و 92 بهتر شد(نمیگم چی شد که ریا نشه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin )

نه وقت کم نیاوردم تازه اضافه هم آوردم ولی سوالای سیستم و پایگاه سخت بود هوش خوب بود بی دقتی کردم.ممنون از شما

عجب روزاییه
تنها چیزی که این روزا آرومم میکنه این فکره که از اولش به خدا توکل کردم و هرچقدر تونستم تلاش کردم (هرچند کم نتیجه) پس اگه خدا بخواد می تونه قده "آرزوم" بهم بده

یه سوال کوچیک از سیستم عامل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(10 بهمن 1392 01:53 ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]اینقدر اعصابم به هم ریخته است که سوالای معماری ۹۲ رو که چند روز قبل اکثرا درست حل کردم، همه اشو (دقیقا همه اشو) غلط حل کردم!!!

اعصابتون خورد نباشه برای همه پیش میاد برای منم پیش اومد کنکور 89 رو خیلی بد زدم و درصد دوستام که اون سال قبول شدن خیلی بهتر بود مهم اینه شما الان فهمیدین تو این مباحث مشکل دارین و یا این که کم دقتی می کنین مرور همین مباحث تقریبا نصف کتاب رو پوشش میده و تسلطتون رو زیاد میکنه Shy
(09 بهمن 1392 09:58 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 09:05 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 09:10 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]چــــــــــــــــــــــــــــــه ربطی داره فاز منفی میدین دو نفرم اینو میخونن هرچی نتونن حل کنن میگن اشتباهه سوال سر جلسه بیخیال میشن
اصن طراحای سنجش برای کنکور آزمایشی با کنکور واقعی متفاوته
دقیقا باید همین کارو کرد. سوالی که به نظر میاد غلطه باید از روش رد شد و بعد دوباره بیاییم سراغش و اگه باز جواب نگرفتیم حکما سوال مشکل داره. سوالی راحت باشه ، ولی وقتی حل میکنی و جواب نمیگیری ، به احتمال قوی مشکل از سواله.
در جریان هستم که طراحای سوال کنکور، با طراحای سوال سنجش فرق دارن ولی ربطش اینه که از کوزه همان تراود که درون اوست Angel. ناف سنجشو با سوال غلط بریدن. چه سالی بوده که سنجش کمتر از ۱۰ تا غلط داشته باشه. هرچند سال ۹۲ ، ۵تا سوال حذف کرد ولی بازم ۱۰ تا سوال دیگه غلط داشت و خجالت کشید حذف کنه

بهر حال باید منتظر غلطها باشیم ، خواهی نخواهی. فاز منفی نیست داداش من، واقعیت تلخه Big Grin

حرفت یکم درستــهــــــــآ ولی فقط یکم درسته مطمئن باش اگه به این دید بری سرجلسه که بیشتر سوالا اشتباه مطمئن باش خیلی از سوالای درست رو 100 بارم حل کنی به جواب نمیرسی حتی آسون باشه
(10 بهمن 1392 02:19 ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوال کوچیک از سیستم عامل

پاسخ دادم ..
ممنون یه چیزی یاد گرفتم
(10 بهمن 1392 01:17 ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط: [ -> ]اساتید محترم ! شریفی های آینده!
این سوال رو یکی راهنمایی کنه لطفا

پاسخ دادم
اگر چه یکم قاطعیتش کمه ولی فکر میکنم درست گفته باشم
===================================================
تازه امروز رسیدم کنکورهای سال قبل رو بزنم
اول سال 88 :
مشترک : 50
مدیریت : 58.3
تخصصی: 62.5
درصدای خوبیه .. ولی سوالات رو قبلا دیده بودم پس سنجش زیاد خوبی نبوده

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
(10 بهمن 1392 02:26 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]حرفت یکم درستــهــــــــآ ولی فقط یکم درسته مطمئن باش اگه به این دید بری سرجلسه که بیشتر سوالا اشتباه مطمئن باش خیلی از سوالای درست رو ۱۰۰ بارم حل کنی به جواب نمیرسی حتی آسون باشه
حرف شما هم درسته ولی یه کم
من با همین دید میرم سر آزمون ، سوالو میخونم ، اگه بلد باشم شروع میکنم به حل کردن
تو حل کردن اگه از سوالای تیریپ مفهومی و حفظی باشه و محاسبات نداشته باشه و بفهمم جاییشو اشتباه داده سریع کنار سوال علامت میزنم و رد میشم
اگه محاسباتی باشه شروع میکنم محاسبات و اگه جواب رسیدم ولی تو گزینه نبود ، دوباره یه نگاه به صورت سوال میکنم و یه دور راه حلمو چک میکنم ، اگه راه حل مشکلی نداشت ولی جواب تو گزینه ها نبود، علامت میزنمو و رد میشم

تو مشترکها ، تو هر آزمون شاید بین ۵ تا ۱۰ تا از این مدل سوالها برام اتفاق میافته (سوالایی که بلدم حل کنم ولی یه جای کار میلنگه) که بعد از اینکه زبان و ریاضی زدم دوباره میام سراغشون
معمولا تو نیم ساعت آخر میشه
که تقریبا نصف این سوالا تو دور دوم حل میشه. و اون نصفه که حل نمیشه یا خودم اشتباه کردم یا واقعا اشتباه بوده. ولی اینکه این سوالا رو واسه دور دوم میذارم خیلی تاثیر مثبتی داره چون نتیجه خوبی از این روش گرفتم
هم دید غلط بودن باید داشته باشیم و هم دید غلط حل کردن و یا غلط فرض کردن . که اولویت من با غلط فرض کردن (دوباره صورت سوالو میخونم که شاید نکته ای جا گذاشتم) بعد غلط حل کردن (راه حلمو چک میکنم) و دست آخر غلط طرح شدن که میبوسم میذارم کنار Tongue
از خدا بخاطر نامزدم ممنونم بخدا انقد بهم انرژی مثبت میده و امیدوارم میکنه همش دوسدارم رتبم خوبشه خوشحالش کنم یکی نامزدم براش مهمه یکی مامانم ایشالله بتونم جفتشونم خوشحال کنمHeartHeartHeart
لینک مرجع