تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وای بچها تا حالا منفی نزده بودم که امروز اونم زدم زبانو بعد از کلی تمرینو خوندن منفی زدم تصورشم برام وحشتناکه سره جلسه اینجوری بزنم خدایا چیکار کنم ، وای خدای من ، خدایا بهم رحم کن ، کمکم کن
(11 بهمن 1392 12:35 ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه من در این چند روز مانده : شنبه و یکشنبه دوره کردن خلا صه برداریهای گذشته
دوشنبه و سه شنبه دوره کردن کتا ب ۶۰۰ مساله دکتر قدسی چون پارسال ۴ سوال طراحی و الگوریتم از این کتاب بود.

چهارشنبه هم با ید کوله بارمو جمع کنم برم شهر حوزه امتحانی ۲۰۰ کیلیومتر دورتر از شهر خودی خوش به حال دوستانی که تو شهر خودشون ازمون میدن.
بچه ها این برنامه من چطوره؟؟؟؟؟

میشه بگید کدوم سوالات از کتاب دکتر قدسی بوده و ادرس صفحاتش رو توی کتاب بدید؟
مرده شوره پارسه رو با آزمونش ببرن
درس منطقی که نبود، فقط درس شمارنده بود

صاف زده بود تو نقطه ضعفهای من ،
سوالاشو یا بلد نبودم و یا اگه بلد بودم از اون سوالای خرکاری بود که باید چند دقیقه وقت میذاشتی
ولی خیلی آزمون بدی بود. پارسه شوخی بدی با ما کرد
دوستان خوب و عزیز و مهربان و تاج سر!!کسانی که شبکه راس خوندن ایا امکانش هست خلاصه فصل کاربرد رو واسه ما بدبخت بیچاره ها اپ کنن؟
(11 بهمن 1392 01:00 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]مرده شوره پارسه رو با آزمونش ببرن

سوالاشو یا بلد نبودم و یا اگه بلد بودم از اون سوالای خرکاری بود که باید چند دقیقه وقت میذاشتی

مدرسان و غلط های همیشگیشم گریبان ما رو گرفت، یه سوال ۲ تا گزینه یکی بود! ساختمانش مفت بود بیش از حد، معماری منطقی به نظرم سخت اومد.

Sent from my ME172V using Tapatalk
(11 بهمن 1392 01:04 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان خوب و عزیز و مهربان و تاج سر!!کسانی که شبکه راس خوندن ایا امکانش هست خلاصه فصل کاربرد رو واسه ما بدبخت بیچاره ها اپ کنن؟

برو تو سایت دکتر حقیقت اونجا هست حدود 20 صفحه س ... من خودم اونو خوندم...
(11 بهمن 1392 01:14 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]مدرسان و غلط های همیشگیشم گریبان ما رو گرفت، یه سوال ۲ تا گزینه یکی بود! ساختمانش مفت بود بیش از حد، معماری منطقی به نظرم سخت اومد
پارسه خوشبختانه تو تایپ فقط یکی دوتا غلط داشت. تا بررسی کنیم ببینیم تو مفهمومات چند تا داشته
فکر کنم مدرسان شبیه سازی غلطهای تایپی کنکور را بیشتر انجا میده

پارسه این آزمون علاقه وافری به گزینه های 4 و3 نشون داد در حدی که 6 تا سوال الگولش جوابش اینجوری بود تو هوش
4
4
3
3
3
3
پاسخناممو دیدم ، همش 4 و 3 زده بودم
(11 بهمن 1392 01:14 ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 بهمن 1392 01:04 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان خوب و عزیز و مهربان و تاج سر!!کسانی که شبکه راس خوندن ایا امکانش هست خلاصه فصل کاربرد رو واسه ما بدبخت بیچاره ها اپ کنن؟

برو تو سایت دکتر حقیقت اونجا هست حدود ۲۰ صفحه س ... من خودم اونو خوندم...

آدرس سایت یا لینک دانلودو میشه بزارین
(11 بهمن 1392 12:59 ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 بهمن 1392 12:35 ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه من در این چند روز مانده : شنبه و یکشنبه دوره کردن خلا صه برداریهای گذشته
دوشنبه و سه شنبه دوره کردن کتا ب ۶۰۰ مساله دکتر قدسی چون پارسال ۴ سوال طراحی و الگوریتم از این کتاب بود.

چهارشنبه هم با ید کوله بارمو جمع کنم برم شهر حوزه امتحانی ۲۰۰ کیلیومتر دورتر از شهر خودی خوش به حال دوستانی که تو شهر خودشون ازمون میدن.
بچه ها این برنامه من چطوره؟؟؟؟؟

میشه بگید کدوم سوالات از کتاب دکتر قدسی بوده و ادرس صفحاتش رو توی کتاب بدید؟
سوالات ۴۷ و ۴۶و ۴۴ ای تی ۹۲ که کامل در کتاب ۶۰۰ مساله هست یک قسمت از سوال ۴۲ هم تو کتاب ۶۰۰ مساله هست یه جورای سوال ۳۷ تو کتاب ۶۰۰ مساله به ان اشاره ی شده. خودتون صفحاتو پیدا کنین میرم نماز جمعه دیرم میشه.
(11 بهمن 1392 01:00 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]مرده شوره پارسه رو با آزمونش ببرن

واقعا حیف پول که دادم پارسه تنها چیزه بدرد بخورش تو کل آزمونا جا مدادیشو پاکن مدادش بود
500 تومن دادیم یه جا مدادی گرفتیم
طراح هوش رو من زیر نظر گرفتم بنده خدا عامل مبتنی بر دانش (گزاره و منطق ... ) اینارو کلا بلد نیست شده طراحBig Grin
پایگاش که کلا فکر کرده واسه کاردانی سوال طرح میکنی
شبکش آخه تو کدوم کنکور هر بار 4 تا تست از لایه کاربرد میدن
افتضاح
فکر کنم ساختمان داده پارسه بازی ریاضیه البته اگه نقاشیتم خوب باشه که چه بهتر Dodgy
(11 بهمن 1392 01:39 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]طراح هوش رو من زیر نظر گرفتم بنده خدا عامل مبتنی بر دانش (گزاره و منطق ... ) اینارو کلا بلد نیست شده طراحBig Grin
طراح منطقیشو چی میگی. 3 تا سوالش شمارنده بود
من این همه آزمون دادم و از خودم آزمون گرفتم تا حالا تخصصی نرم زیر 40 و خورده ای نداشتم بعد حالا کلی غلط زدم نمیدونم من خراب کردم یا پارسه خراب سوال داده Huh
اگه واقعا همه رو غلط زده باشمو پارسه مشکل نداشته باشه یعنی با این آزمونش دقیقا اشکالای من رو در آورده.
من وقت هم کم آوردم.مدیریت و زبانش خیلی راحت نبود؟ (پارسه) دروس تخصصی آی تی هم در کل راحتتر از کنکور بود به نظرم.
:| شمارنده دوس دارن ظاهرا :|
Smile) ترجیح میدم گوشی خاموش کنم که رتبم نبینم امشب !
ریاضی فک کنم منفی زدم Smile)
لینک مرجع