تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03 بهمن 1392 07:41 ب.ظ)tiran22 نوشته شده توسط: [ -> ]یه نصیحت سه گانه:
تا زمان داری، هیچگاه امیدت رو از دست نده
تا زمانش نرسیده، هرگز موفقیتت رو جشن نگیر
تا مبارزه به اتمام نرسیده جایگاهت رو ترک نکن..
به امید موفقیت تلاشگران واقعی

هرکی به این صحبت خانم tiran22 اندکی شک داره این فیلم رو ببینه
(پیشنهاد میشه اونا که شک ندارن هم ببینن که به یقین برسن Big Grin )
فقط 35 ثانیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از موندن توی دانشگاه معمولی خسته شدم و یه جورایی سرخورده شدم که چرا هیشکی به فکر ترقی پیشرفت نیست و دوست دارم برم یه جایی که آدماش مثل من هستن!

[/undefined]
حرف دل ما رو زدی رفیق
(03 بهمن 1392 08:10 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ](پیشنهاد میشه اونا که شک ندارن هم ببینن که به یقین برسن Big Grin )
خدای من یعنی ممکنه!
بچه هایی که از تابستون اینجا بودید :
چه زود بهمن شد!
دو تا سوال خفن و مفهومی :
1. کنکور کامپیوتر چه ساعتی شروع میشه ؟؟؟
دو سال پیش که کنکور دادم تو صنعتی اصفهان ساعت 8 و نیم شروع شد. فکر میکردم 8 شروع میشه ، اگه میدونستم 8 و نیمه این نیم ساعتو میخوابیدم. Sleepy

2. ساعت چند باید تو حوضه باشیم؟؟؟
دو سال پیش ساعت 6 و 45 تو دانشگاه بودم از ترس اینکه نکنه دیر برسم اونجا و در را ببندن، ولی تا ساعت 8 همچنان داوطلبان تشریفشون را میاوردن تو جلسه.
(03 بهمن 1392 09:17 ب.ظ)calm boy نوشته شده توسط: [ -> ]بچه هایی که از تابستون اینجا بودید :
چه زود بهمن شد!

آره خدایی
ولی واااای خدا چه روزایی بوود مخصوصا ماه رمضون
خدایا کمک کن امسال بشه اونی که باید بشه
من اینجا نبودم ولی از ته دل امیدوارم همه موفق باشیددددددد..امیدتون به خدا باشه همیشه بهترین اتفاق میفته
(03 بهمن 1392 02:24 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]جدی؟ اونوقت این برنامه ریزی حساب شده وکوتاه مدت واسه سال دیگست؟Big Grin
به نظر من وقتتو واسه یه چیز دیگه بزار مثل دوره

بیا!! هی میگین چرا من گیر به درس خوندن خانوما میدم هیچی نگی آخرش اینطوری میشه دیگه
این خلاصه برداری دوره تونش پنهان هست
تست هم زیاد نمی زنم چون زیاد تمرین حل کردم
فقط چند سال اخیر رو هفته ی آخر میزنم که قلق کار بیاد دستم(البته درس های استثنا مثل ریاضی مهدسی و هوش و طراحی رو وقت گذاشتم برا تستشون)

(03 بهمن 1392 07:53 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]بنده یه خوبی که دارم اینه که از مشترکا که شروع میکنم اگه دیدم حل شد که حل میکنم اگرهم نه که همین جور میریم جلو تا سیستم عامل و دوباره یه دور میزنیم و دوباره مسیر رو طی میکنیم!
ساختمان داده نبود؟ آقا داریم حرکت میکنیم!

تو کنکور به سرت نزنه یهو از او اس یا ریاضی شروع کنی هون ساختمان داده عالیه
کاش من سال 92کنکور میدادم Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(03 بهمن 1392 02:55 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 بهمن 1392 11:31 ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

خدایا شکرت داره روزای سختی تموم میشه ....

داداش احسان انسان عجیبیها نه!!!!

ببین داداش ما اومدیم تو این دنیا که زندگی خوبی داشته باشیم و هر کسی چه مرد و چه زن لایق به اوج رسیدنه .
آدمای بزرگ فکرای بزرگ میکنن و ادمهای کوچیک فکرای کوچیک و این تفاوت ادمهاست.....

هیچ کسی دوست نداره به اوج نرسه هممون بینهایت طلبیم...
ولی کسی که جرات رسیدن به هدفو نداره در این عرصه قدمی برنمیداره چون فکر میکنه نمیتونه ولی میخواد فکرش باعث میشه به همون زندگی کوچیک قانع بشه....

و طی تحقیقاتی که به عمل اوردم خانم ها... مردایی که دوست ندارن خانما به اوج برسن همونایی که خودشون نتونستن به اون چیزایی که میخوان برسن اینکه حالا فکرشون همینه تازه شما آقا احسان که فکر میکنید خانمها نمیتونن رتبه بهتری ازت داشته باشن ببینیم امسال شما چیکار میکنی؟!!!
داداش احسان تو با این همه ادعات باید رتبه تک بیاری اصلا ما خانمها عرصه رو برات باز میذاریم ببینیم چیکار میکنید ؟؟!!
به هر حال کسی که ادعا میکنه باید عملی کنه ادعاشو....
ما راضیم به شکر خدا و هیچ ادعایی نداریم ولی از یه چیز مطمئنم هممون لایق به اوج رسیدن هستیم.

راستی یادم باشه وقتی گوینده تلویزیون شدما از شما به عنوان فرد موفق دعوت کنم احتمالا ۲ تا دو سال دیگه عملی میشه هدفم.
فک کنم متنم طولانی شد ارزششو داره یه ۲مین وقت بزارین بخونین!! :

ببین من دانشگاه ازدا بودم هیچ وقت حتی یه خودکارم با خودم دانشگاه نبردم! (روز امتحانم از بچه ها میگرفتم!!)
همکلاسیای دختر که داشتیم حتی استاد میگف واسم ایمیل بفرستین ایمیل خودتون باشه نصفشون بلد نبودن ایمیل بسازن اون نصف دیگه هم یکی واسشون ایمیل درست کرده بود!!! تنها چیزی که از کامپیوتر بلد بودن ۵ تومن بدن یه کافی نتی براشون اکانت فیسبوک درس کنه برن فقط لایک بزنن و هی برن ببینن واسشون ۱۰۰ تا پیغام خصوصی اومده فک کنن دنیا به کامشونه!!!!!

اینکه من ادعام میشه حالا منتظری شما نتیجه کنکور منو بینی که نتیجش چی میشه یعنی شما موفقیت رو تو این میبینی چون اینطوری گفتی دیگه
ولی لحظه ای من ناراحت نمیشم کنکور قبول بشم یا نه چون ادعا میکنم کار بلدم و به خودم ثابتش کردم
محاله کسی منو ببینه یا جایی واسه مصاحبه برم از اینکه تو دنیای کامپیوتر نابغم حرفی نزنن و قبولم نکنن واسه کار

اینم که الان خودمو درگیر کنکور کردم راستشو بخاین واسه یه پروژه که یه موسسه نسبتا بزرگ که میخاست یه پورتال درس کنه مونده بودن کارو به من بدن که سابقه کار مشابه داشتم یا به یه ۲تا پسر که دانشگاه دولتی شیراز هوش مصنوعی خونده بودن(یکیشم دانشگاه ازد خودمون استاد حق تدریسی بود ) پول پروژه رو من ۳۰ ملیون تخمین زده بودم با ضمانت . و اینا میگفتن ما با ۱۲ ملیون انجام میدیم و وقتی با هم یه قرار گزاشتیم که ببینیم حق با کیه با ۴ تا سوال ساده چنان کم اوردن که اعتراف کردن میخان بدن یه یارو تهرانی واسشون بسازه(این یارو تهرونی چن ساله همش یه یارو تهرانی همه جا ردوپاش پیدا میشه کارما رو خراب میکنه! تهرانیا ازتون کینه به دل دارم بدرقم!!!!) و ایینا واسطن و به یارو زنگ زدن و اونم گف منم ضمانت میدم!!!!!

ولی صاحب کار رک به من گف اینا مدرکشون دولتیه و فوق هستن ولی تو هنوز دانشجوی لیسانس دانشگاه ازادی !! خوب اون ۲ تا خنگول واسه همین ذوق کردن ! منم گفتم حیف این همه استعداد نیس با مدرک دانشگاه ازاد از پیش قضاوت کنن همش حروم بشه (اعتماد بنفسو داشته باش :پی)بزار یه سال عمرمونو بزاریم ما هم بریم دولتی چون در اینده بازم مطمئنم پیش میاد!!!
پس شما ببین من اینقد خودمو باور دارم چه کنکور قبول بشم چه نشم مطمئنم تنها چیزی که تو این جامعه (که ملت لنگ ایمیل ساختن و وقت تلف کردن تو فیسبوکن) من حتما یه آدم موفقم ! و با تمام وجودم میچسبم به همین ایران عزیزم چون اینجاس که میتونم بین همه بزرگ باشم ادعا کنم و بهم بگن نابغه !!
یه نصحیت از من
ادعا خیلی خوبه و ادعا داشته باش تا وقتی که نتونن کاری کنن کم بیاری،همه رو به چالش بکش(ولی اونا نتونن) ، همیشه برنده باش حتی اگه ببازی (وخودتو قبول داشته باش)

یه چیز جالب بگم مبگی ادعا : من میرفتم واسه مصاحبه میگفتم من جز ۱۰ نفریم که تو شیراز خدای کامپیوترن ، طرف فکش میفتاد خیلی جدی و قاطع با اینکه مطمئنا نبودم ولی چنان با جدیت بودم که طرف آرزو میکرد با من کار کنه (و بازم بگم میتونستم در حد درک طرف ثابتش کنم)

اینم که میگی بشر عجیبیم : شما فک کن یه دختر تو خیابون همش پسرا بهش متلک میندازن که خوشکلی و این حرفا مطمئن باش از اون به بعد خودشو واسه همه مگیره و فک میکنه نامبر وان آمریکن بیوتی هستش!! حالا منم عجیب شدن چون بهم متلک انداختن خیلی نابغه ای!!!

(03 بهمن 1392 02:55 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]راستی یادم باشه وقتی گوینده تلویزیون شدما از شما به عنوان فرد موفق دعوت کنم احتمالا ۲ تا دو سال دیگه عملی میشه هدفم.
....
نابغه بودن شما به من ربطی نداره برام مهم نیست . اصلا من چی میگم شما چی میگید ..Blush.
من گفتم چرا خوشتون نمیاد خانم ها هم پیشرفت کنن.همین دیگه زندگینامتو اینجا مینویسی که چی.....
تو فقط و فقط نگران خودت باش حیف که ما ادم خاکی هستیم من تنها خصلتم اینه که هیچ وقت از خودم تعریف نمیکنم چون معتقدم اونایی که از خودشون تعریف میکنن کمبود دارن و میخوان با تعریفها خودشونو برای دیگران عزیز کنن....
بدرود....BlushBlush
(03 بهمن 1392 07:53 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]من تکلیفم با خودم روشن هست! اگر دانشگاه شریف یا تهران یا امیر نیارم میزارم واسه سال بعد چون که از موندن توی دانشگاه معمولی خسته شدم و یه جورایی سرخورده شدم که چرا هیشکی به فکر ترقی پیشرفت نیست و دوست دارم برم یه جایی که آدماش مثل من هستن!

ساختمان داده نبود؟ آقا داریم حرکت میکنیم!
این سه تا دانشگاه ایی که گفتی بعلاوه علم و صنعت
هدف منم همینه یا دانشگاه خوب قبول بشم یا , یا نداره دیگه Cool
دو سال پیش دانشگاه گیلان قبول شدم ولی ترجیح دادم برم خدمت و برگردم (البته بین المللی گیلان آی تی بود که چیز خاصی نبود)

از این تیپ شخصیتت خوشم اومد .. پس حسابی بخون که جایی که بهترین هست برات برسی .. انشاالله

داداش برس که من دوفصل اول رو رد کردم الان هم میرم مابقیه این ساختمان داده عزیزممم Wink
1- فردا اولین آزمون که بعد از ظهر برگزار میشه رو تو کلِ عمرم میدم!

2- داشتم سوالایی که تا حالا پرسیدم و نگاه میکردم دیدم اکثر سوالاتم جواب نداشته Smile

3- یه پیشنهاد جالب : برید سوالاتی که نفرات برتر کنکور پارسال (رتبه دو رقمی) قبل کنکور پرسیدن و ببینید روحیه بگیرید! (ربط داره برادر ربط داره!)

5- بند چهار طوریه که نمیشه اینجا گفت.

6- ایروزا طوری تو خونه بهم احترام میزارن که حسِ پدرِ خونه بودن و دارم.

7-امشب میخوام یکم بیشتر بیدار بمونم خواهشن بیدار باشید سوالی چیزی واسم پیش اومد بتونم بپرسم.
موقع اعلام نتایج همینجا هماهنگ می کنیم همه با هم میریم ثبت نام دیگه..من تهران دوس دارم شریف دیگه خیلی بچه درس خونیه Smile)
کسی نبود اون دوتا سوال منو جواب بده ؟؟
(03 بهمن 1392 10:31 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]۱- فردا اولین آزمون که بعد از ظهر برگزار میشه رو تو کلِ عمرم میدم!

۲- داشتم سوالایی که تا حالا پرسیدم و نگاه میکردم دیدم اکثر سوالاتم جواب نداشته Smile

۳- یه پیشنهاد جالب : برید سوالاتی که نفرات برتر کنکور پارسال (رتبه دو رقمی) قبل کنکور پرسیدن و ببینید روحیه بگیرید! (ربط داره برادر ربط داره!)

۵- بند چهار طوریه که نمیشه اینجا گفت.

۶- ایروزا طوری تو خونه بهم احترام میزارن که حسِ پدرِ خونه بودن و دارم.

۷-امشب میخوام یکم بیشتر بیدار بمونم خواهشن بیدار باشید سوالی چیزی واسم پیش اومد بتونم بپرسم.

آزمون قبلیه سنجش انقد پاسخنامش افتضاح بود که من ترجیح میدم فردا آزمون ندم! دوستان نظرتون چیه فردا نرم آزمون این سنجش سر و ته نداره رتبم بد میشه قبل کنکور افسردگی میگیرم!!
لینک مرجع