تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
از دوستان کسی مرام نمیگذارد و خلاصه های درس محاسباتش رو عکس بگیره بزاره توی سایت؟ بخدا صواب داره!
شبکه کی خوبه؟! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
من هر وقت میرم پارسه اصفهان، اولین کاری که مینکم اینه که باید یه دور آنالیز کنم ببینم اونایی که دفعه قبلی دیدم شبیه به کدومه که الان اینجاست.
هر دفعه رفتم تیپ و ریخت و قیافشون با دفعه قبلی فرق میکرده
وقتی به پوران اعتماد میکنم نصف سوالات سیستم عامل (کنکوری)یا جوابشون تو گزینه ها نیست یا اطلاعات داده شده کافی نیست یا سنجش گزینه اشتباه انتخاب کرده و یا سوال کلا اشتباههBig Grin
(05 بهمن 1392 11:41 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی به پوران اعتماد میکنم نصف سوالات سیستم عامل (کنکوری)یا جوابشون تو گزینه ها نیست یا اطلاعات داده شده کافی نیست یا سنجش گزینه اشتباه انتخاب کرده و یا سوال کلا اشتباههBig Grin
برو خدا رو شکر کن که منبعی که بهش اعتماد کردی هیچ اعتمادی بهش نیست و اشتباهه
من به سیلبرشاتز که منبع قابل اعتمادی هست اعتماد کردم و اشتباه شد
(05 بهمن 1392 11:45 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 بهمن 1392 11:41 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی به پوران اعتماد میکنم نصف سوالات سیستم عامل (کنکوری)یا جوابشون تو گزینه ها نیست یا اطلاعات داده شده کافی نیست یا سنجش گزینه اشتباه انتخاب کرده و یا سوال کلا اشتباههBig Grin

ممنون در مورد راهنمایی
نظرتون منبع خاصیه برا جوابای کنکور؟
به چه منبعی میشه اعتماد کرد؟
(05 بهمن 1392 11:51 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 بهمن 1392 11:45 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]

ممنون در مورد راهنمایی

اون کتابی که ازش جواب شبکه رو عکس گرفتین کتاب شبکه پارسه یا بانک تست آی تی پارسه؟؟؟
(05 بهمن 1392 11:51 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون در مورد راهنمایی
هیچ منبع خاصی نیست. چون هر منبعی بر اساس تفکر خودش یه چیزی میگه و بعدشم ما این وسط از بین میریم. البته منظورم کتابهای کنکوریه.
من خودم پارسه رو خوندم خوب بود ولی واسه جوابهای کنکور پارسه و پوران و سنجش و هر چی دم دستم اومد و نگاه کردم تا لااقل یه وجه مشترکی بینشون پیدا کنم و بشه یه نتیجه گیری کلی کرد.
در کل اعتماد به کتابها خطرناکه.
همین دیروز یه گاف وحشتناکی (به نظر نمیومد تایپی باشه) تو کتاب لینز ترجمه صراف پیدا کردم که کلا باعث شد یه دور دیگه مباحث مربوطه رو از کتاب لینز ترجمه اصلی بخونم و نظرم نسبت به کل اون مبحث یه چیزی حدود 137 درجه بچرخه
من الان کلید نهایی سنجش کنکور 92 رو با جوابهایی که اکثر کتاب ها دادن مقایسه کردم! چقدر اختلاف!!!!
(05 بهمن 1392 11:45 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]برو خدا رو شکر کن که منبعی که بهش اعتماد کردی هیچ اعتمادی بهش نیست و اشتباهه
توی سیستم عامل (توی حوزه مباحث درسی خودمون) حرف اول رو آقای تننباوم میزنن بعد آقای استالینگز و بعد آقای سیلبرشاتز
بعضا حرفایی توی سیلبرشاتز زده شده که در دو منبع دیگه هم ذکر نشده و همینطور واضحتر گفته نشده
در کل بنظرم اگر کتاب حقیقت رو خوب بخونی و واقعا درک کنی (خوندن داریم تا خوندن) بنظرم میشه توی این درس جز 20 نفر اول بشی
بقول حقیقت : اونجاهایی که این سه نویسنده عزیز نخواستن چیزی رو بپیچونن رو توی کتاب خودم آوردم بعلاوه بعضی مبهمات
============================
اما حال و روز الان خودم :
دلم نمیخواد ولی باید توی زندگینامم این قانون زندگیم رو اضافه کنم که "هیچ کس نتونست من رو شکست بدهد بجــز خودم"
حرفهای ناامید نمیخوام بزنم ولی به اون انتظاری که میخواستم فعلا نرسیدم و مطمئنم اگر هم قبول بشم دلچسب نیست برام چون شرط من تمام تلاشم بود
باز خدا رو شکر ..
فقط از خدا میخوام کمکم کنه تمام تلاشم رو حداقل توی این 10 روز آخری بکنم
مرا ده روز بس هست اگر شکر گذار تمام توانایی هام باشم و شکرگذاری من چیزی نیست جز بکار بردن تمام تلاشم ..
الهی فقط و فقط به امید تو ..
من کتاب نصیر هم توش غلط دیدم اونم یه غلط افتضاح اونم از کی!!!دکتر کارگهی توی کامپایلرش
ساختمان داده کاری که پیدا نشد جواب مارو بده لااقل آقا بودنمون آشکار شد اینم کلیه...Big GrinBig Grin
بعد مدتها امشب رفتم بیرون یه هوایی عوض کنم ...از شانس بد ما زدو یکی از بچهای قدیمو دیدم تا گفتم دارم میخونم واس کنکور ارشد زد تو برجکم... آقا چرا اینکارو کردیو کار نیستو بورو سربازیو... خلاصه اینکه تصمیم گرفتم این ۱۰ روزو دیگه نرم بیرون ... شانسه ما داریم ؟Exclamation
(06 بهمن 1392 12:36 ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 بهمن 1392 12:14 ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]من الان کلید نهایی سنجش کنکور ۹۲ رو با جوابهایی که اکثر کتاب ها دادن مقایسه کردم! چقدر اختلاف!!!!

البته باید دید این کلید واسه بعد از اصلاحیه نهایی هست یا همون کلیدی که چند روز بعد از کنکور منتشر شد.

از دوستان کسی لینک کلید نهایی بعد از اصلاحیه رو داره؟!
(06 بهمن 1392 12:40 ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستان کسی لینک کلید نهایی بعد از اصلاحیه رو داره؟!
کلید اولیه و نهایی 92 درسایت سازمان سنجش :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(05 بهمن 1392 02:56 ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]میشه توضیح بدین سوال اخر ساختمان چرا جوابش logn میشه؟
اگر اون منفی بی نهایت رو همون منفی بی نهایت بگیری نزدیکترین پیچیدگی به ثابت در بین گزینه ها همون لاگ ان هست
اگر مثبت بی نهایت بگیری باید امید ریاضیش رو حساب کنی این سوال به راحتی به مسئله ی استخدام منشی قابل مپ هست که تو فصل 5 سی ال آر س اثبات شده لاگ ان هست
اثبات سرپایی و تقریبی(حالت متوسط) :ما به دنبال مین هستیم بعد از اینکه مین اصلی پیدا شد ادامه نمی دیم در حالت متوسط مین وسط میوفته پس سمت راست آرایه حذف میشه و باز همون مسئله با نصف آرایه که دقیقا شبیه bst میشه پس لاگ ان
(05 بهمن 1392 10:47 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستان کسی مرام نمیگذارد و خلاصه های درس محاسباتش رو عکس بگیره بزاره توی سایت؟ بخدا صواب داره!

هم کامل نیست هم دست خطم رو نمی تونی بخونی
لینک مرجع