تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09 بهمن 1392 05:16 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]آمار تا فصل ۴ مرور شد میمونه فصل ۵ اونم واسه فردا، امشب هم فرمول های محاسبات رو یه عنایتی میکنیم و گرامر زبان برای اولین بار، در پایان هم با نوایی چند از کامپایلر شب رو به پایان میرسونیم!

خدایا توی این چند روز به همه ما آرامشی عطا فرما که اونچیزی که هستیم رو بتونیم توی این مدت سروسامون بدیم و سرجلسه بترکونیم این کنکور رو و دیگه تا آخر عمر کاری باهاش نداشته باشیم!
گفتی آمار داغ دلم تازه شدBig Grin
(09 بهمن 1392 01:07 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی جواب واسه سوالای طراحی الگوریتم سال ۸۹ (تخصصی هوش و تخصصی نرم) نداره؟؟؟
خیر ببینی پسرم/دخترم اگه داری که یه مددی برسون Big Grin

رفتم تو فایلام براتون پیدا کنم دیدم منم ندارم که Big Grin فکر کنم شما هم از مانشت برداشتین که ندارین احتمالن باید تو کتابا دیگه دنبالشون بگردیم Smile
(09 بهمن 1392 01:07 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی جواب واسه سوالای طراحی الگوریتم سال ۸۹ (تخصصی هوش و تخصصی نرم) نداره؟؟؟

من کتابه پوران دارم ولی متاسفانه گوشیم دوربین نداره واست عکسی چیزی بگیرم
(09 بهمن 1392 03:57 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]

نبود آیا؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(09 بهمن 1392 05:34 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 05:16 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]آمار تا فصل ۴ مرور شد میمونه فصل ۵ اونم واسه فردا، امشب هم فرمول های محاسبات رو یه عنایتی میکنیم و گرامر زبان برای اولین بار، در پایان هم با نوایی چند از کامپایلر شب رو به پایان میرسونیم!

خدایا توی این چند روز به همه ما آرامشی عطا فرما که اونچیزی که هستیم رو بتونیم توی این مدت سروسامون بدیم و سرجلسه بترکونیم این کنکور رو و دیگه تا آخر عمر کاری باهاش نداشته باشیم!
گفتی آمار داغ دلم تازه شدBig Grin

منم امروز تمومش کردم تستاشم زدم دیگه خیالم راحت شد خدا بخواد سر کنکور علامتا و اینا رو جابه جا نزارن و ... میشه آمارو جواب داد. Shy
(09 بهمن 1392 06:28 ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 03:57 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]

نبود آیا؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی خیلی ممنون
حق یارت
مروز فقط سپاس زدم
(09 بهمن 1392 06:28 ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط: [ -> ]منم امروز تمومش کردم تستاشم زدم دیگه خیالم راحت شد خدا بخواد سر کنکور علامتا و اینا رو جابه جا نزارن و ... میشه آمارو جواب داد. Shy

ریاضی به جز گسسته شدیدا احتیاج به تست زدن دارم
هیچ دغدغه ای برای ریاضیات ندارم چون سفید میذارمشون Big Grin
بین این همه سوال و تست، یه سوال دیگه هم واسم جدیداً پیش اومده که چرا ساعت مانشت از ساعت سیستمم 1 ساعتی تقریباً عقب تره..!!وووواسه همه اینجوریه آیا !؟ :/
(09 بهمن 1392 06:48 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 06:28 ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط: [ -> ]منم امروز تمومش کردم تستاشم زدم دیگه خیالم راحت شد خدا بخواد سر کنکور علامتا و اینا رو جابه جا نزارن و ... میشه آمارو جواب داد. Shy

ریاضی به جز گسسته شدیدا احتیاج به تست زدن دارم

بله برای یادآوری و در آوردن اشکالات لازمه من که سوالات ساده مثلن گاما و نمایی و معکوس شدن لاندا غلطای خنده داری داشتم Dodgy
(09 بهمن 1392 06:50 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]هیچ دغدغه ای برای ریاضیات ندارم چون سفید میذارمشون Big Grin

اصلا کار درست همینه:Cool
هنوز 8 روز تا کنکور مونده؟ هوووووووووووو چقدر وقت هست هنوز بریم تستای نظریه علوم رو هم بزنیم :دی

اقا من کلن کشیدم زیر همروندی و ددلاک، اگه از این سیستم بخواد خیری به ما برسه از فرایند ها و حافظه مجازی میرسه!
(09 بهمن 1392 06:48 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]ریاضی به جز گسسته شدیدا احتیاج به تست زدن دارم

اسم ریاضی میاد این شکلی( Confused) میشم
اوضاع ریاضی ام داغونه :|
این روزها عجییییب نمیگذرد...
دیگه دارم خسته میشششم ... !
لینک مرجع