تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
فکر کنم من از همه زودتر میخوابم دیرترم بیدار میشم! ترکیبی از اون موجوداتی که دوستان گفتن! Big Grin
دوستان نابغه از این سمت لطفا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
اطلاعیه مربوط به کارت آزمون اومد:

اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امان از دست این سازمان سنجش یا بقول رفقا سازمان رنجش . اطلاعیه اش اومده ولی جداول موردنظر تو اطلاعیه نیستش...
سلام.دوستان پارسال یه زمانی بود واسه ویرایش اطلاعات کی بود؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
(06 بهمن 1392 01:46 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.دوستان پارسال یه زمانی بود واسه ویرایش اطلاعات کی بود؟

ویرایش کدوم اطلاعات ؟
الان تو سنجش زده تاریخ کارت ورود به جلسه 13/11 و ویرایششم روز بعدشه...
(06 بهمن 1392 01:46 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.دوستان پارسال یه زمانی بود واسه ویرایش اطلاعات کی بود؟

وقتی کارت میاد فکر کنم و فکر کنم باید حضوری ویرایش شه
رفتم دکتر گفتم یا مرگ یا زندگی من باید تا 2 ساعت دیگه خوب بشم اونم نامردی نکرد گف 4 تا سوزن الان!!! 1.5 شد خوب شدم!! اعصابم خورد شد یه بهونه حسابی داشتم یکم استراحت کنم اینم خراب شد!!
شما بهونه درس حسابی سراغ ندارین یه ادم با iQ 130 رو رازی کنه ؟؟(البته یه زره شکسته نفسیم کردم!!!)
سلام

اگه داداش هومن پیامو میخونن داداش صندوق پیامتو خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی کن.نزار صدامو بالاتر ببرم.
خدایا یه سببی , مصلحتی , حکمتی ,.................... یکاری بکن این cormen و دوستاش همون RLS با یه روانپزشک عالی تو یه حادثه ای تصادفی , اتفاقی .... آشنا شن اصن خدارو چه دیدی شاید روانپزشکه ببینه اینا اوضاشون خیلی بده با از این لباس آستین بلندا که از پشت میبندن دستشونو ببرتوشن یه آسایشگاهی جایی
دیگه از چیزاییکه شما اینجا مینویسین دریافتم که من تنهانیستم و شما هم یه چیزیتون شده!امروز از دانشگاه از این صندلی های امتحان قرض گرفتم که ازفردا آزمونامو روی اون امتحان بدم آخه من آزمون آزمایشی شرکت نکردم میخوام گردنم عادت کنه به این شرایط!روز خوش:-D

(06 بهمن 1392 02:58 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]دیگه از چیزاییکه شما اینجا مینویسین دریافتم که من تنهانیستم و شما هم یه چیزیتون شده!امروز از دانشگاه از این صندلی های امتحان قرض گرفتم که ازفردا آزمونامو روی اون امتحان بدم آخه من آزمون آزمایشی شرکت نکردم میخوام گردنم عادت کنه به این شرایط!روز خوش:-D

واس اینکه شبیه سازی بهتر بشه ..چندتا مانکنم بگیرید بزارید رو صندلیای کنارتون بشینن... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کاش کنکور امسال IT هم مثه سال 89 آسون باشه
فکر خوبیه بهش فکر میکنم :-D

یکی از آرزوهای من اینه که وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری بشم و بابت هر غلطی که طراحای سوال تو کنکور دارن یک سال از حقوقشون کم کنم.

احمق ها یکسال بودجه وزارت علوم رو میخورن و دست آخر سوال غلط طرح میکنن و از یه طرف سوال را هم غلط حل میکنن و گزینه غلط واسه خودشون میدن.
البته میدونم نحوه طرح سوالات کنکور و انتخابشون از بانک تست سنجش و قرعه کشی و ... چه جوریه ولی حداقل میتونم اون کمیته چند نفره ای که سوال گزینش میکنه را یه توبیخی کرد.

پی نوشت: در حال تحلیل و بررسی کنکور 92 کامپیوتر
(06 بهمن 1392 03:54 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از آرزوهای من اینه که وزیر آموزش و پرورش بشم و بابت هر غلطی که طراحای سوال تو کنکور دارن یک سال از حقوقشون کم کنم.
خب رسیدن شما به این آرزو دردی از تحصیلات تکمیلی دوا نمیکنه Tongue
شما باید وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری بشید تا چنین اختیاری داشته باشید
لینک مرجع