تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(19 بهمن 1392 11:39 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]برو بکس کنکورو حسابی بترکونیداااااا Smile

موفق باشیــــــــــد.

فعلا که تالار گفتگو را ترکوندیم و همه داریم اینجا رقابت میکنیمBig Grin یه سیستم عامل با گسسته دوره کردم امروز مغزم فلج شد نمیدونم چرا Huhخواستگار اومدن برا خالم و بحث و... Exclamationموندم کنکور من چرا عقب افتاده نگو قراره تو این هفته هر چی مشکله از آسمون نازل شه هفته قبل هیچ مشکلی نبود خداییش یبار نشد من تو آرامش امتحان بدم و درگیری ذهنی نداشته باشم منتظر اخبار جدید تر باشید راستی هر روزم صب تا شب بابام میره برا سبد کالا و گیرش نمیاد و داد بیدادش تو خونس این مازاد بدبختیامونهDodgy
دوستان ثبت نام دانشگاه ازاد تا ساعت چند وقت داره؟؟خانوادم اصرار دارن شرکت کنم خودم اصن دوست ندارم شرکت کنم.
فقط یکی بهم بگه وقت مونده؟؟
(19 بهمن 1392 12:57 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 بهمن 1392 12:51 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]گویا شما کودک درونت زنده شدهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اینا احتمالا اثرات خواهرزاده ای برادر زاده ای چیزیه
ما هم باهاش دست و پنجه نرم میکنیم Big Grin

بچه ها کسی پاسخنامه سال ۸۴ رو داره ؟؟ با این پاسخ نامه سایت دکتر قدسی که ما کامپایلرو منفیه ۳۳ شدیم Big Grin
اگه کسی پاسخنامه نداره که من تو تالار بپرسم

فقط کلیدشو میخوای یا تشریحی ؟!
(20 بهمن 1392 12:48 ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]فقط کلیدشو میخوای یا تشریحی ؟!

خانم شرمی زحمتشو کشید
مرسی عزیز لطف کردی Rolleyes
امشب خوابمون ببره ، بلند صلوات!
واقعا مرسی! فکر نمیکردم انقد زود جوابه سوالمو بدین دوستان! ذوق مرگ شدم! Big Grin امشب بعد از چند ماه دارم سیستم تست میزنم کلی سواله دیگه هم دارم مثه الان زود جواب بدین کلی ثواب میکنین! Big Grin
شرط معدل دانشگاه آزاد شامل علوم تحقیقات تهرانم میشه؟
هفته ای که نکوست از شنبه اش پیداست تو هفته ای که تیمم 5 تایی میشه امیدی به جمعه اش نیست(البته 4 شنبه هم روز مهمیه)
(19 بهمن 1392 10:19 ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 بهمن 1392 09:59 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]پایتم ۱۲۸%
Big Grin
یه هفته استراحت کنیم بعدش شروع کنیم :دی
من واقعا به اون یه هفته احتیاج دارم : ))

آقا منم پایم بده کنکور یه هفته استراحت میکنیم بعد با انرژی مضاعف شروع میکنیم
(20 بهمن 1392 01:36 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]آقا منم پایم بده کنکور یه هفته استراحت میکنیم بعد با انرژی مضاعف شروع میکنیم

من که میگم از شنبه Big Grin
(20 بهمن 1392 01:40 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 بهمن 1392 01:36 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]آقا منم پایم بده کنکور یه هفته استراحت میکنیم بعد با انرژی مضاعف شروع میکنیم

من که میگم از شنبه Big Grin

نه بابا شنبه زوده واسه آخرش انرژی کم میاریم
(20 بهمن 1392 01:20 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]هفته ای که نکوست از شنبه اش پیداست تو هفته ای که تیمم ۵ تایی میشه امیدی به جمعه اش نیست(البته ۴ شنبه هم روز مهمیه)
تیم؟ 5تایی؟ یعنی چی؟
(20 بهمن 1392 01:43 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]نه بابا شنبه زوده واسه آخرش انرژی کم میاریم

من این شنبه رو نمیگم که
اون شنبه های کذایی Big Grin همون که همیشه در راهه Big Grin

(20 بهمن 1392 01:44 ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]تیم؟ ۵تایی؟ یعنی چی؟

فک کنم طرفدار آرسناله که امروز 5 تا خورد
خدا هیچکی رو تو حلقه for کنکور نندازه صلوات !
یه دندون دارم یک سال و نیم پیش دکتر گفت نمی شه تعمیرش کردباید بکشیش(تا حالا درد نداشته) اولین کاری که بعد کنکور انجام می دم می کشمشTongue
بعدش میرم پروژه ام رو می گیرم
بقیه اش رو نمی دونم
(20 بهمن 1392 01:45 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 بهمن 1392 01:44 ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]تیم؟ ۵تایی؟ یعنی چی؟

فک کنم طرفدار آرسناله که امروز ۵ تا خورد

فکرت درستهBig Grin
لینک مرجع