تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها ساعت به وقت موبایل من ۰۰:۰۰

بهمن ماه هم اومد پیش به سوی موفقیت .....
درود بر کنکوری های عزیز. این آخرین گروه درسیه که قراره برقرار باشه.
15روز مونده تا آزمون. بیاید کاری کنیم که این بعده ازین 15 روز به بزرگی یاد کنیمSmile
پیروزی.......comming soon

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
کمتر از 3 هفته تا کنکور مونده... دیگه قدمای آخره ... بلند و محکم قدم بردارید... به امید موفقیت همه
دیگه ماه موعود فرارسید و وقت درو محصوله. بچه ها با قدرت ادامه بدید. ایمان دارم هرکسی که تلاش کرده نتیجشو میبینه. توکل به خدا...!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
اینم از بهمن ماه!

یادم پارسال همین موقع به یکی از بچه ها میگفتم هووووووو کــــــــــــــــو تاسال دیگه! دیدی رسید!
سلام دوستان دیدم کسی کاری نمیکنه خودم دست به کار شدم تمام تلاشتون را بکنید که الان وقت به ثمر نشستن چند ماه تلاشمونه موفق باشید مانشتی های قهرمانHeartHeartHeartHeart
آخ جووووون من اولین نفرم نظر میذارم Big Grin
پیش بسوی ترکوندن Wink
ماشالله بچه ها امون نمیدن Big Grin
من دارم سعی میکنم موضوع های گروه درسی بهمن رو ادغام کنم، هنوز دکمه اش رو نزدم زودی پست دادید Big Grin
با ارزوی موفقیت برای همه...
دوستان ببخشید یه سوال تو مانشت چه جوری میشه سوال پرسید؟ Smile
بعد مثلا اگه من بخوام ٢ تا از درسامو رفع اشکال کنم و هرکدوم ٥ ٦ سوال باید حداقل ١٠تایپیک ایجاد کنم؟؟یا اجازه دارم کلا تو ٢ تایپیک بپرسم؟

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آقایون خانوما
آیا فقط منم تو تستای تابع مولد مشکل دارم یا نه؟؟؟ Huh Angry
آیا فقط منم تو تستای یکسان سازی هوش مشکل دارم یا نه؟؟؟ Confused Angry
آیا فقط منم تو تستای آدرس مجازی و اندازه صفحه و قاب os مشکل دارم یا نه؟؟؟ Huh Angry

کیست مرا خوشحال کند؟؟؟ Confused Sad
(02 بهمن 1392 01:47 ب.ظ)hosseintapesh نوشته شده توسط: [ -> ]آقایون خانوما
آیا فقط منم تو تستای آدرس مجازی و اندازه صفحه و قاب os مشکل دارم یا نه؟؟؟ Huh Angry

منم همشونا مشکل داشتم اما با دقت خوندم مشکلم حل شد جز مولد بلدم اما گیر میکنم تو تستاش پس بیخیالش شدمBig Grin
داشتم تستای پارسالو میزدم حیف که 30 تا از گزینه هارو اشتباه وارد کردم (تو مشترکا) وگرنه درصدای مشترکم بهتر میشد به هر حال مشترک 100/98 درصد زدم اگه اون 30تا رو درست وارد میکردم بیشتر میشدBig Grin به قول دوستان
شب درازه....
یا ....... شب درازه
یا شب..... دازه یا
Big Grin
(02 بهمن 1392 01:51 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 بهمن 1392 01:47 ب.ظ)hosseintapesh نوشته شده توسط: [ -> ]آقایون خانوما

منم همشونا مشکل داشتم اما با دقت خوندم مشکلم حل شد جز مولد بلدم اما گیر میکنم تو تستاش پس بیخیالش شدمBig Grin

آخه یکسان سازی رو مشکلم اینه که هر کتابی تستاشو 1جور حل کرده منم دچار چندگانگی شدم
سیستم عاملم میتونم ردیفش کنم
اما تابع مولد بدجوری رو مخیه نمیشه کاریش کرد
جهت مشترک شدن.. Dodgy
اگه یه تصمیم کبری تو زندگیم گرفته باشم اینه که ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی را حذف نکردم.
کنکور 90 ، 4 تا مهندسی زدم و 4 تا مدار. از اون سالها بود که آب خوردن داده بودن و هر کی حذف میکرد ضرر کرده بود
لینک مرجع